Sari la conținut

30 mai 2006 - Accident La Scala


circel
 Share

Postări Recomandate

Care stiti ce s-a intamplat?

 

Eu treceam dinspre univ spre Romana si am vazut un motor f frumos pe jos, cu tot cu motociclist intre masini.

 

Se mai oprise un baiat cu o vitezana. Am dat fuga sa-l ajut, dar dehja cearta era in toi cu un conservar care a vrut sa-i taie fata si l-a speriat. Cred ca omul a tras de frana fata prea tare. Oricum nu patise nimic, motorul era un pic avariat(un semnal rupt si nu mai stiu ce)

 

In schimb umflatul de la volan Peugeot Rosu 307, nici nu se daduse jos din masina si sustinea, refuzand sa traga pe dreapta desi un politai insista sa se dea jos, cum ca el nu are nici o vina. Martorii insa spuneau alrtceva. Era si un tip dintr-un cielo, oarecum implicat, care tinea cu motociclistul. Ca de obicei, motorul pe jos, conservarul neatins, pierde motociclistul... :cheers:

 

Daca sticti ceva de urmari puneti si voi aici. Omul era ok, asa ca pana la urma am plecat, ei se certau de fata cu gaborul.

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) S-ar putea face ceva si fara sa-l fi atins... :ok:

Nu zic ca nu se poate, dar e mai greu

 

Din pacate sesti la mila gaborului.

 

Si boul vorbea ca la usa cortului, ba la un moment dat s-a dat tot el jos la bataie la tipul cu cielo.

 

umnflatu dreaq :cheers:

 

ii dadeam clar daca incerca ceva cu bietul baiat cu HD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: daca stam sa ne gandim ca de fata cu politia ala cu 307, facea gargara ,fioros rau sa-l ia la bataie si pe ala cu cielo ,la ce sa ne mai asteptam in trafic ,,,, la gunoi cu astia cu ochelari de soare pe nas,burta si geamuri fumurii, fitze si impresii astia sunt oamenii care ne omoara pe strada ..... :ok:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...