Sari la conținut

BURSA LOCALA Bihor


ernorban
 Share

Postări Recomandate

vand baterie pe gel 12v 10 ah.Am dat pe ea 2 mil si nu imi potriveste.O dau cu un mil jumate sa ma scap de ea

Mesaj completat

vand baterie pe gel 12v 10 ah.Am dat pe ea 2 mil si nu imi potriveste.O dau cu un mil jumate sa ma scap de ea

nr de tel 0748 05 76 75

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut la toti !

Dati-mi pls un nr de telefon al acelei persoane care retapiteaza sa de motor cu piele neagra in Oradea sau imprejurimi. E urgent! Nr. meu de tel: 0745-358511. Merci

Respect, IBU. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<<Salut la toti !

Dati-mi pls un nr de telefon al acelei persoane care retapiteaza sa de motor cu piele neagra in Oradea sau imprejurimi. E urgent! Nr. meu de tel: 0745-358511. Merci

Respect, IBU. bigstar.gif>>>

 

 

 

 

Dl Varga, 0744 209 914, in Iosia, aproape de spalatoria de pe onestilor

Suna si iti explica el.

Asfalt uscat.

Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hi yoyo!

 

scuze ca nu te-am mai sunat dar am avut f mult de lucru. toba te asteapta la mine in atelier, doar ca nu am mai avut timp sa i-i fac adaptarea...

daca vrei, spre weekend hai pe la mine sa-l punem :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Repsolica

golf 4 din 2004 combi roshu 1.9 TDI 101 cai 180 mii km , abs esp servo, climatronic, navigatie, oglinzi trapa geamuri electrice, alarma, oglinzi cu dezaburire, 8 airbaguri, jenti pe 16, volan reglabil, computer bord, consumabile schimbate de 3 luni, consum extra urban 4.8 urban 6.2 - 5.7 de 2 ani adus in tzara inmatriculat persoana fizica, pret 7500 E Neg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai lasa`ma ,,, dai casca cu 200 ron si viziera fumurie o dai cu 100? nu esti fraier, dak vrei iti dau 50 ron dak nu sa fii sanatos

 

 

se vede ca e criza .... :ph34r: ce negotz se face aici :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai lasa`ma ,,, dai casca cu 200 ron si viziera fumurie o dai cu 100? nu esti fraier, dak vrei iti dau 50 ron dak nu sa fii sanatos

 

 

Viziera nu a fost folosita niciodata, am scos doar din ambalaj.

Chiar nu inteleg ce legatura are pretul castii cu pretul vizierei!?

Cand am cerut 300 pe tot, nu a fost interesat nimeni. Asa ca am scos la vandut separat.

Cum am zis pretul este fix. Teoretic este vandut, practic primul venit primul servit.

 

As zice 50 + Derbi senda, dar n-am ce face cu Derbi-ul.

Mesaj completat

2

post-508-1252081343_thumb.jpg

Editat de kpax
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata nu am sa iti dau suma X de euro diferenta :wacko: tu ai zis acolo ca faci schimb cu scuter in stare impecabila. AL meu are o portiune de 5 cm unde arata aiurea vopseauas. Are un defect optic deci nu e perfect din acest punct de vedere.Si cateva chitzibusuri.

Rezolvasem cu o aprilia rx din ceva sat.Are 300 km si e full malossi. A zis ca atat ca iau pe scuter sa ii aduc banii si mi-o da .

Editat de Zurby2fast
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar piese de Kawasaki ZZR 600 din 1991 is anume: parbriz, suportul de scarita si pedala frana spate (dreapta evident), semnalizator fata dreapta. Orice informatie e f bine privita. Respect, IBU :agree:

 

0721362926- suna sa iti fac o oferta pentru ce ai nevoie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cea de la mine din semnatura...fiind din Oradea daca te intereseaza o vezi si negociem...negociem..negociem :agree:

Mesaj completat

acu am vazut ca esti tot baiatu cu scuteru...poate totusi ne intelegem cumva...mai gandeste-te si vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...