Sari la conținut

BRASOV BIKERS PARTY 2006


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cand ajungi, daca n-ai bagaje multe te duc eu. Daca nu...

 

Din gara iei tramvaiu' spre cartierul Astra (intrebi :cheers:) Te dai jos la capat... de unde iei un taxiu B) N-ar trebui sa iti ia mai mult de 50,000 ma gandesc. Sau... faci stopu' spre Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te-a speriat Paca cu tramvaiul, sa stii ca e mai simplu decat crezi, pt ca e o singura linie in Brasov :cheers: .

 

Alta varianta - iei din fata garii autobuzul 35, si cobori la fabrica de bere Aurora ( dupa ce vezi pe partea stg Selgros si Metro ). De acolo (statia e dupa colt) revi pe langa Calea Bucuresti ( DN1 , ala cu multe benzi acolo B) ) si mergi pe de-alungul lui spre bucuresti vreo 10-15 min. Asta ar fi varianta cea mai ieftina si fct de bagajele tale decizi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te-a speriat Paca cu tramvaiul, sa stii ca e mai simplu decat crezi, pt ca e o singura linie in Brasov B) .

 

Alta varianta - iei din fata garii autobuzul 35, si cobori la fabrica de bere Aurora ( dupa ce vezi pe partea stg Selgros si Metro ). De acolo (statia e dupa colt) revi pe langa Calea Bucuresti ( DN1 , ala cu multe benzi acolo :P ) si mergi pe de-alungul lui spre bucuresti vreo 10-15 min. Asta ar fi varianta cea mai ieftina si fct de bagajele tale decizi.

 

 

Mah,nu va e rusine???Vine fata de departe si voi o plimbati cu tramvaiul?!? :cheers:

 

Pacasac,imediat vb cu fata,afli la cat ajunge la gara si stabiliti cum va intilniti sa o duci cu motoreta ta de incepator!!!

 

Inteles?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-s ma nepotismele astea pe aici ? :cheers:

Eu nu m-am oferit ca sambata dimineata la 8 tre sa fiu in camping... Dar pt cazul in care roacarul satanist nu raspunde sau e beat mort prin vreo bodega, uite inca un nr de telef de backup : 0722 370 155 B).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la concertul Iris: am vorbit cu Katrina, este intr/adevar sambata, dar dupa 1 noaptea, deoarece vin de la un alt concert...

 

Si cine vrea sa plece din Bucuresti sambata dupa amiaza, pe la 2?

 

 

Donsoara,da' iris au concerte si in Bucuresti,nu trebuie sa va fortati sa veniti la o intrunire moto pt ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai vorbit cu katrina e grav de tot. :cheers:

 

Incearca si cu Karmina

 

 

Sublieniez si eu, f bine ca iti palce Iris, dar nu trebuie sa mergi la o intrunire moto numai pentru asta. Brasovul e ceva aparte cu Iris sua fara.

 

Si pacasacu de pe forum, vorbesc eu cu Oana, Otar s-o iei tu de la gara. E gigea si motociclista de obicei. B)

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca voi pleca vineri noapte, dupa Depeche Mode ... mai pleaca cineva tot cam atunci?

 

 

 

S'ar putea.La cat se termina Gahanu'?

 

Canta IRIS sau nu? Ca daca da, vin si eu!

 

Tre' oricum sa vorbim cine pleaca din Bucuresti si in ce formatie...

 

:rose:

 

 

De ce nu? :lol: Dar atentie, daca nu canta Iris nu stiu daca apar...

 

Organizatorii ar trebui sa stie pana acum cine canta, nu? :(

 

 

Vin si eu! Iris, abia astept! Dar daca nu vin promit represalii! :(

 

Pai sa vedem exact cine vrea sa vina din Bucuresti cu o viteza medie de croaziera - cam 80-90.

 

:rose: :rose:

 

 

PRea multe discutii de harta... La cate motoare ar trebui sa fie, e cam greu sa ne ratacim, nu?

 

Iar cu viteza, ne descurcam noi, cei care merg mai repede pot sa faca mai multe pauze pe drum! :hug:

 

IRIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :D :D B)

 

 

Sambata canta iris, potrivit surselor de pe forum...

 

:D :D :D

 

 

Referitor la concertul Iris: am vorbit cu Katrina, este intr/adevar sambata, dar dupa 1 noaptea, deoarece vin de la un alt concert...

 

Si cine vrea sa plece din Bucuresti sambata dupa amiaza, pe la 2?

 

 

Dragilor, de unde concluzia ca merg exclusiv pentru Iris?

 

 

 

 

 

 

Si eu ma intreb :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca si clujenii isi anunta prezenta.sper sa fim multi din cj.abia astept sa ajung acolo.si pe ploaie vin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur......chiar multi :cheers: Apropo ieri te-am vazut cand urcai in poiana, io stateam acolo pe banca si motoru era pe trotuar.Poate mai ti minte eram cu un minsk negru.. B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva cum se ajunge de la gara la intrunire?.....ca unii mai vin si cu trenu B)

 

cel mai ieftin taxi este in Bv, daca mergi cu taxi de la firma, ai grija ca sunt si particulari care iti iau pielea de pe tine...

 

 

bafta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva cum se ajunge de la gara la intrunire?.....ca unii mai vin si cu trenu :cheers:

 

Personalul are statie in Darste. Cum iesi in sosea de la gara faci stanga...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur......chiar multi :cheers: Apropo ieri te-am vazut cand urcai in poiana, io stateam acolo pe banca si motoru era pe trotuar.Poate mai ti minte eram cu un minsk negru.. B)

v-am vazut ( parca erati 2 cu casti pe banca)..chiar ma gandeam ca tu esti, stiam de pe aici ca ai un minsk negru (din avatar)....vroiam sa ma opresc la voi cand am coborat ( la urcare v-am vazut numai cand eram aproape de voi) dar nu mai erati...Las' ca ne vedem la intrunire sau miercuri in livada....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah,nu va e rusine???Vine fata de departe si voi o plimbati cu tramvaiul?!? :D

 

Pacasac,imediat vb cu fata,afli la cat ajunge la gara si stabiliti cum va intilniti sa o duci cu motoreta ta de incepator!!!

 

Inteles?!?

 

:rose:

 

Da sefu...

 

N-am stiu ca are fata pile... :P

 

Deci.. otar.. 0743 10.42.46, iti stau la dispozitie, numa sa n-ai bagaje mari ca n-avem loc :cheers:

 

Am decat un rucsac destul de mic :D Asa ca o sa te sun vineri dimineata :D

 

ce-s ma nepotismele astea pe aici ? :hug:

Eu nu m-am oferit ca sambata dimineata la 8 tre sa fiu in camping... Dar pt cazul in care roacarul satanist nu raspunde sau e beat mort prin vreo bodega, uite inca un nr de telef de backup : 0722 370 155 :(.

 

Saru'mana B)

O sa vin cu sor-mea asa ca daca ai putea sa vii si tu :rose: :D

 

 

Si pacasacu de pe forum, vorbesc eu cu Oana, Otar s-o iei tu de la gara. E gigea si motociclista de obicei. :D

 

Saru-mana :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma da care o fi facut afisu asta ca tare mult imi place. Cu alde "TRUPPER", "STREPTEAS" sau poate chiar "KARAOKE - ROCK".... http://www.metalfan.ro/poze.php?s=d&m=637.jpg :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...