Sari la conținut

BRASOV BIKERS PARTY 2006


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

am vb azi cu karmina - sambata seara va canta Iris, sa se linisteasca Irascibil@co.... :banana: .Asadar, Stefane, te asteptam :banana: .

Programul va fi definitivat cel tarziu miercuri. Cert e ca va fi similar anilor trecuti, intrarea va fi 20 RON, parada va fi sambata la ora 12.

Nu am intrebat daca mai e problema de anul trecut cu varsta minima 18 ani in camping, asta a fost o problema pt unii, mai ales ca nu fusese anuntata. Voi reveni cu detalii de indata ce voi afla mai multe.

Pe scurt, veniti ca n-o sa va para rau ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am vb azi cu karmina - sambata seara va canta Iris, sa se linisteasca Irascibil@co.... :kick: .Asadar, Stefane, te asteptam :D .

Programul va fi definitivat cel tarziu miercuri. Cert e ca va fi similar anilor trecuti, intrarea va fi 20 RON, parada va fi sambata la ora 12.

Nu am intrebat daca mai e problema de anul trecut cu varsta minima 18 ani in camping, asta a fost o problema pt unii, mai ales ca nu fusese anuntata. Voi reveni cu detalii de indata ce voi afla mai multe.

Pe scurt, veniti ca n-o sa va para rau ! :blbl:

 

:banana: :baldy: :banana: :banana: pai si eu ce fac?! :banana: :blbl: k am 16 :peace:((....k acolo banuiesc ca nu merge cu pacaleala de genu"uitati permisul am 18 ani" cum fac de obicei cand vreau sa cumpar bautura si nu imi dau oamenii :drink:)

Editat de smile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, unul din sponsori era problema, tzigarile astea :banana:....

Daca aflu detalii despre acest aspect, anunt si pe aici.

 

@paca: ai vorbit sa ia provizii mai mari de bere sa nu cumva sa le termini si lor stocul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum n-am reusit la nici o intalnire sa termin stocul de bere :D

Sper sa nu se intample taman acum :banana:

 

Oricum nu cred ca beau foarte mult, ca vin astia de la Tanga si mi-e frica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ROAKENROOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL BIKERS PARTY RULZ AM ASTEPTAT UN AN FAZA ASTA si sper sa se mentina traditia , k la ploiesti mai aveam un pic si vomitam .cum ziceam ROAKENROOOOOOL DARSTE RULZ!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai mi-a propus cineva sa mergem la brasov si anume tata a zis ca se baga sa ma sponsorizeze

poate cineva sa-mi spuna unde anume este campingul asta?

poate si o harta?

sanatate si speram sa ajungem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi nu ai nevoie de harta, ca e simplu: La iesirea din Brasov spre Bucuresti, pe partea stanga, foarte aproape de o curba la dreapta, ai sa dai de un showroom BMW.

Nu e chiar mic, si iti sare in ochi, mai ales ca fiind si evenimentul, cam scot ei motocicletele sa le vada lumea.

Noah, langa showroom - e campingul :banana:

 

@ Escu: nu stiu ce harta e aia, dar nu prea corespunde...uite-o pe aia de anul trecut :D

Editat de SRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vii din Moldova, dupa ce intri in Brasov faci stanga la intersectia unde dai de liniile de tramvai. Urmaresti linia de tramvai (ai grija ca e drumul destul de nasol), iar la semaforul unde linia de tramvai face stanga faci si tu stanga (nu dupa linia de tramvai :D). Dup-aia o tii drept inainte si n-ai cum sa il ratezi :banana:

 

O sa fac si o harta azi sau maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb azi cu karmina - sambata seara va canta Iris, sa se linisteasca Irascibil@co.... :drink: .Asadar, Stefane, te asteptam :banana: .

Pe scurt, veniti ca n-o sa va para rau ! :blbl:

 

 

Vin si eu! Iris, abia astept! Dar daca nu vin promit represalii! :peace:

 

Pai sa vedem exact cine vrea sa vina din Bucuresti cu o viteza medie de croaziera - cam 80-90.

 

:banana: :banana:

 

 

Pe scurt venim domnu' Luke :D

 

 

Donshoara Suza,mergem si noi,da' asa de repede?!? :baldy: La viteza asta n'am timp nici macar sa vad radare,daramite sa le si evit :banana: Haideti sa mergem o idee mai incet,ca Brasovu' tot acolo ramane :blbl:

 

Pacasac de pe net,venim,pune micii pe gratar si berea in halbe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sapat nitel pe net si am gasit urmatoarea harta. Brasovenii sa confirme: aceasta este locatia?

Locuind în zonă pot să vă precizez: Unde indică săgeata se află biserica si cimitirul Dârste :banana: Acolo vom ajunge toti într-o zi, la un party mai îndelungat, dar cât mai târziu, sper :banana:

Campingul Dârste e exact în coltul drept de jos al hărtii pe dreapta soselei.

See you there as every year! Mă bucur că au reusit si anul ăsta, chiar dacă Buji s-a accidentat. Toată stima! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locuind în zonă pot să vă precizez: Unde indică săgeata se află biserica si cimitirul Dârste

 

:banana: :D :banana:

 

Deci cum se vine dinspre Bucuresti, campingul este inainte de podul acela de pe harta. Nu stiam eu de ce pe spatiul ala verde se vad cruciulite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cumva e aproape de telescaunul care urca spre Bunloc?

Ba da, e exact la intrarea în drumul de acces (cam stricat din păcate de santierul ANL) spre pârtia de ski si telescaunul Bunloc (si în continuare spre Piatra Mare) si Săcele, o zonă superbă, de care lumea nu stie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sapat nitel pe net si am gasit urmatoarea harta. Brasovenii sa confirme: aceasta este locatia?

 

si pt mine este destul de greu sa ma orientez dupa harta aia... :banana:

 

 

 

 

DN1 Km 160 Iesirea spre BUCURESTI! ... langa CONTEMPO(reprezentanta BMW)...

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacasac crezi ca potzi sa ajungi pina la intilnirea de la Brasov? :banana:

 

Ai sa te miri, da' chiar ma gandeam ce traseu sa aleg. Cred ca o sa vin asa: Brasov - Cheia - Ploiesti - Sinaia - Brasov :banana:

 

Pe bune acum.. stau chiar foarte aproape de camping, pe jos cred ca fac maxim 15 min, si e prea plictisitor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRea multe discutii de harta... La cate motoare ar trebui sa fie, e cam greu sa ne ratacim, nu?

 

Iar cu viteza, ne descurcam noi, cei care merg mai repede pot sa faca mai multe pauze pe drum! :banana:

 

IRIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :banana: :banana: :banana:

 

Dar pina la urma IRIS cind cinta, Vineri spre Simbata sau Simbata spre Duminica?

Si care formatzii mai sint invitate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...