Sari la conținut

BRASOV BIKERS PARTY 2006


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

:D

Am decat un rucsac destul de mic :D Asa ca o sa te sun vineri dimineata B)

Saru'mana :cheers:

O sa vin cu sor-mea asa ca daca ai putea sa vii si tu :D :P

Saru-mana :D

 

vineri dimineata sunt available, pana la ora 14.....asa ca puteti suna cu incredere....dar din timp, ca eu stau in codlea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da, nici eu nu inteleg ce se plange asta, din Codlea pana in Brasov e chiar laser drumul, dar amicul nostru Oaca se pare ca este motociclist de duminica.

 

 

Da mah, unii se teleporteaza, ce vrei!

 

Poate imi uitati fetele p-acolo. Noi venim sambata dimineata B) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma plang mah, tot ce spuneam e sa nu ma sune si sa se astepte ca ajung in 5 minute.Daca suna din vreme , totul e OK..si sper sa nu ajunga pe la 6 -7 dimin :P....

 

@ninja - am vazut ca-s cu pile sus-puse B) , nu facem asa ceva ca nu mai dam ochii cu voi de rusine dupa....:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu' sa te vad pe tine cand ajungi . :cheers:

 

din pacate azi s-a intamplat un lucru tragic: a cedat lantzul meu de pe shadow, comanda e facuta de vro 3 zile pentru un nou kit de lantz, da ashtept sa vina, asha ca ratez brashovu B)

la constantza nu pot sa vin, probleme personale, asha ca ne-om "intruni" la anu shi la multzi ani!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intereseaza daca merge cineva cu conserva din bucuresti !? Am si eu un cort si 3 toale... B) Nu am sisy bar sau alte cuiere de agatat si d-aia as apela , daca se poate.

 

 

 

@:cheers: 200 rol X 2 intrarea??? Hmm... cate beri ....@

 

 

Multam , asfalt uscat!

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate azi s-a intamplat un lucru tragic: a cedat lantzul meu de pe shadow, comanda e facuta de vro 3 zile pentru un nou kit de lantz, da ashtept sa vina, asha ca ratez brashovu :P

la constantza nu pot sa vin, probleme personale, asha ca ne-om "intruni" la anu shi la multzi ani!!! :D

 

adica arunci cu vorbe grele si apoi te fofilezi? pune o sfoara, un shtramp, ceva.....sau sui pe Ludix si treci la BV :cheers:....

Hai ca e rost de B) !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Minti cu nerusinare, io de cand te-am cunoscut nu cred ca te-am vazut vreodata cu berea in gura :cheers:

 

asta pt ca erai prea matol.......

ia uite aici...imposibil sa nu ma fii vazut, ca eram la juma' de metru...dar te-a lasat balta neuronul si nu mai sti nimic...

 

Ploiesti 2006

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca o sa vin pe Cheia dar nu imi vine sa dau 400 de mii la intrare. Nu stiu ce sa zic... E mult.

E posibil sa vin numai pana acolo sa dau noroc cu voi si sa plec.Cu banii astia imi inchiriez ceva o noapte sau beau o lada de beri sau merg vr-o 250 de km.

 

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...