Sari la conținut

TUPEU 2010


fhchth
 Share

Postări Recomandate

Dupa ce anul trecut ne-au mintit cu iron art competition muzee honda , premiii extrageri etcetc ....

premii de 1000 de euro la iron art competition , premii la concursuri de streaptease si fel si fel de premii

si binenteles ca nimic din ce a fost mai sus nu sa intimplat

organizarea de la acest eveniment are jegosul tupeu sa organizeze teapa si mascarada asta din nou !

si eu unul m-am hatarit sa iau masuri impotriva acestui eveniment !!!!!

 

iron art competition a fost defapt 2 zile de tinut motocicleta in ploi si noroi , premile NU sau acordat , premiul pt

strip show NU sa acordat , motocicleta honda hornet NU s-a cistigat la extragere , Muzeu honda NU a fost ...

 

Si mai presus de atit anul asta au adaugat la iron art competition motociclete facute manual ! asta pt ca Un prost ca mine a fost anul trecut si si-a expus o munca de 6 luni in norioul respectiv .... !!!!!!

 

Daca mint cu ceva sau gresesc va rog frumos sa ma corectati !

 

Si rog pe aceasta cale si clubul Trust MC sa nu se mai implice in organizarea unui eveniment in care nu este scopul de a promova cultura moto ci pur si simplu de a lua banii oamenilor pe NIMIC ! Implicinduva in astfel de evenimente nu faceti decit sa incurajati DESCURAJAREA CULTURII CUSTOM !!!! eu cred ca cu bunavointa puteti sa organizati un eveniment decent de calitate mult mai buna ! Va rog Dati dovada de bikeri Trust MC !

 

Stiti ca la un show cum am fost eu in padova exponantii cu standuri nu plateau un leu ca sa expuna ? ( la east european motor shit platesti pe un cort 500 euro) ba din potriva nu numai ca este gratuita expunerea ci mai si primesti hotel gratuit ca sa vii sa expui ceva si sa poti sa iti permiti sa mergi sa expui ceva ....

 

O sa vorbesc si cu organizatorii de bikeshowuri pe dincolo despre asta ...

 

sa dea teapa un an sa isi umple buzunarul Dar macar sa Nu mai apara

 

aici si link catre eveniment prezentat cu aceeasi amploare ca si anul trecut !

 

http://www.motoflash.ro/stiri/evenimente/e...10_predeal.html

 

http://www.eastbike.ro/

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOO, iar intrunire de nivel european? Ce misto!!!!

Abia astept sa mearga altii si sa-mi spuna ce nashpa a fost. Motive de ras in iulie!!!

Editat de alex_en
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce anul trecut ne-au mintit cu iron art competition muzee honda , premiii extrageri etcetc ....

premii de 1000 de euro la iron art competition , premii la concursuri de streaptease si fel si fel de premii

si binenteles ca nimic din ce a fost mai sus nu sa intimplat

organizarea de la acest eveniment are jegosul tupeu sa organizeze teapa si mascarada asta din nou !

si eu unul m-am hatarit sa iau masuri impotriva acestui eveniment !!!!!

 

iron art competition a fost defapt 2 zile de tinut motocicleta in ploi si noroi , premile NU sau acordat , premiul pt

strip show NU sa acordat , motocicleta honda hornet NU s-a cistigat la extragere , Muzeu honda NU a fost ...

 

Si mai presus de atit anul asta au adaugat la iron art competition motociclete facute manual ! asta pt ca Un prost ca mine a fost anul trecut si si-a expus o munca de 6 luni in norioul respectiv .... !!!!!!

 

Daca mint cu ceva sau gresesc va rog frumos sa ma corectati !

 

Si rog pe aceasta cale si clubul Trust MC sa nu se mai implice in organizarea unui eveniment in care nu este scopul de a promova cultura moto ci pur si simplu de a lua banii oamenilor pe NIMIC ! Implicinduva in astfel de evenimente nu faceti decit sa incurajati DESCURAJAREA CULTURII CUSTOM !!!! eu cred ca cu bunavointa puteti sa organizati un eveniment decent de calitate mult mai buna ! Va rog Dati dovada de bikeri Trust MC !

 

Stiti ca la un show cum am fost eu in padova exponantii cu standuri nu plateau un leu ca sa expuna ? ( la east european motor shit platesti pe un cort 500 euro) ba din potriva nu numai ca este gratuita expunerea ci mai si primesti hotel gratuit ca sa vii sa expui ceva si sa poti sa iti permiti sa mergi sa expui ceva ....

 

O sa vorbesc si cu organizatorii de bikeshowuri pe dincolo despre asta ...

 

sa dea teapa un an sa isi umple buzunarul Dar macar sa Nu mai apara

 

aici si link catre eveniment prezentat cu aceeasi amploare ca si anul trecut !

 

http://www.motoflash.ro/stiri/evenimente/e...10_predeal.html

 

http://www.eastbike.ro/

 

basty

 

 

 

 

 

 

E de-a dreptul penibil, defapt nu cred ca ar trebui sa ma mire ceva pentru ca incep sa ma obisnuiesc cu ideea ca unii dintre asa numitii confrati\concetateni se scalda cu placere in "mizerii" de-astea............ce sa mai iti bati gura ca nu promoveaza nimeni cultura, ca scopul e clar scris pe toate gardurile BANII CONDUC GUNOIUL ASTA DE TARA (la tara ma refer strict ca si populatie, ca natura n-are ea nici o vina ca ne-am nascut aici) bafta Basty in continuare si evita sa mai faci ceva aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OOOO, iar intrunire de nivel european? Ce misto!!!!

Abia astept sa mearga altii si sa-mi spuna ce nashpa a fost. Motive de ras in iulie!!!

Poti rade doar daca mergi acolo sau daca faci ceva mai bun. De ras de la tastatura........suntem satui cu totii.

 

Basty, jos palaria pt ca ai luat atitudine. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E de-a dreptul penibil, defapt nu cred ca ar trebui sa ma mire ceva pentru ca incep sa ma obisnuiesc cu ideea ca unii dintre asa numitii confrati\concetateni se scalda cu placere in "mizerii" de-astea............ce sa mai iti bati gura ca nu promoveaza nimeni cultura, ca scopul e clar scris pe toate gardurile BANII CONDUC GUNOIUL ASTA DE TARA (la tara ma refer strict ca si populatie, ca natura n-are ea nici o vina ca ne-am nascut aici) bafta Basty in continuare si evita sa mai faci ceva aici...

 

Eu nu vreau sa evit sa fac ceva aici !!!!! Vreau sa fac dar nu vreau sa mai fim tratati ca niste gunoaie ! Anul trecut chiar m-am oferit sa ii ajut in organizare pe cei de la aceasta intrunire , ma gindeam sa le fac ceva cupe din pinioane chestii ceva artistic ... nu am primit nici un raspuns la mailul pe care le-am trimis pt a le sugera asta ... fara nici o pretentie financiara !!!!

 

 

 

 

Mesaj completat

eu vreau sa merg........

 

ce daca a plouat ....asta e viata nu e soare tot timpul

 

 

Nu organizezi un custom show pe iarba ! Si nu iti bati joc de oameni care muncesc 6 luni si umbla 6 luni cu miinile taiare srse jegoase ca sa faca o motocicleta tinindule lucrarile in ploaie ...

 

Mai bine dai banii pe curve ca esti cistigat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi! Multa lume a zis ca e mare teapa intalnirea asta, bine ca nu m-am dus! Ce mai naspa faza din cate am auzi a fost ca era interzis sa-ti pui motorul langa cort! WTF

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti rade doar daca mergi acolo sau daca faci ceva mai bun. De ras de la tastatura........suntem satui cu totii.

 

Basty, jos palaria pt ca ai luat atitudine. :o

 

Multam man ! poate le explici tu si brasovenilor pe forumul regional sa nu mai mearga si de ce ... pt ca tu cunosti mai bine comunitatea brasoveana .... !

basty

Mesaj completat

Dupa ce anul trecut ne-au mintit cu iron art competition muzee honda , premiii extrageri etcetc ....

premii de 1000 de euro la iron art competition , premii la concursuri de streaptease si fel si fel de premii

si binenteles ca nimic din ce a fost mai sus nu sa intimplat

organizarea de la acest eveniment are jegosul tupeu sa organizeze teapa si mascarada asta din nou !

si eu unul m-am hatarit sa iau masuri impotriva acestui eveniment !!!!!

 

iron art competition a fost defapt 2 zile de tinut motocicleta in ploi si noroi , premile NU sau acordat , premiul pt

strip show NU sa acordat , motocicleta honda hornet NU s-a cistigat la extragere , Muzeu honda NU a fost ...

 

Si mai presus de atit anul asta au adaugat la iron art competition motociclete facute manual ! asta pt ca Un prost ca mine a fost anul trecut si si-a expus o munca de 6 luni in norioul respectiv .... !!!!!!

 

Daca mint cu ceva sau gresesc va rog frumos sa ma corectati !

 

Si rog pe aceasta cale si clubul Trust MC sa nu se mai implice in organizarea unui eveniment in care nu este scopul de a promova cultura moto ci pur si simplu de a lua banii oamenilor pe NIMIC ! Implicinduva in astfel de evenimente nu faceti decit sa incurajati DESCURAJAREA CULTURII CUSTOM !!!! eu cred ca cu bunavointa puteti sa organizati un eveniment decent de calitate mult mai buna ! Va rog Dati dovada de bikeri Trust MC !

 

Stiti ca la un show cum am fost eu in padova exponantii cu standuri nu plateau un leu ca sa expuna ? ( la east european motor shit platesti pe un cort 500 euro) ba din potriva nu numai ca este gratuita expunerea ci mai si primesti hotel gratuit ca sa vii sa expui ceva si sa poti sa iti permiti sa mergi sa expui ceva ....

 

O sa vorbesc si cu organizatorii de bikeshowuri pe dincolo despre asta ...

 

sa dea teapa un an sa isi umple buzunarul Dar macar sa Nu mai apara

 

aici si link catre eveniment prezentat cu aceeasi amploare ca si anul trecut !

 

http://www.motoflash.ro/stiri/evenimente/e...10_predeal.html

 

http://www.eastbike.ro/

 

basty

 

scuze de greselile de ortografie dar nu vad asa stire zilnic si nu ma enervez in halul asta zilnic ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam man ! poate le explici tu si brasovenilor pe forumul regional sa nu mai mearga si de ce ... pt ca tu cunosti mai bine comunitatea brasoveana .... !

basty

Mesaj completat

 

 

scuze de greselile de ortografie dar nu vad asa stire zilnic si nu ma enervez in halul asta zilnic ....

E de inteles frustrarea ta, pur si simplu si-au batut joc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E de inteles frustrarea ta, pur si simplu si-au batut joc!

 

NU e fustrarea mea , eu o sa ma sutesc cu prima ocazie buna din tara asta .... fustrarea ar trebui sa fie a fiecarui motociclist care este pasionat de ceea ce se fac astia ca promoveaza !!! Ca de mers la customshow-uri ... am unde sa merg de acum in colo ... Dar as fi deosebit de mindru sa imi expun munca alaturi de alti mari constructori celebrii din vest alaturi de inca 10 constructori romini la un customshow aici in rominia , unde sa simt ca organizatorul este mindru de ce a reusit sa organizeze si ca a reusit sa faca pe toata lumea ferticita inclusiv pe el moral si financiar !

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate,iarasi ceva tipic romanesc...Dupa ce ca suntem si putzini motociclisti,in tzara asta,ne mai si furam caciula,unii altora...Daca se mai intampla sa fie si vremea naspa,cum a fost anu' trecut,de-a plouat non-stop,timp de 2 zile... :o ...Exista vreun raspuns sa zicem "oficial",la ce sa-ntimplat anu' trecut,la faza cu premiile?Sunt aceeasi organizatori? Astept detalii,pina sa ma hotarasc daca mai merg si anul asta.Ca-n definitiv,din banii nostri,se organizeaza anul urmator,evenimente de genul asta.Cel putzin,o parte din bani...Daca nu mai vin destui gura-casca,platitori de taxa de intrare,banuiesc ca-n anul urmator,nu se mai organizeaza...Nu? Deci,n-ar fi normal sa-si dea cu firma-n cap,daca mai vor si la anu'...Dar...Traim in Romania,si cum aici orice e posibil...

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a placut intalnirea de anul trecut. Mi s-a parut chiar cea mai frumoasa din cele la care am participat in Romania. Asta in momentul in care vad doar imaginea de ansamblu.

 

Daca stau sa imi aduc aminte de amanunte...

 

ca a plouat aproape in permanenta sa spunem ca e singurul lucru care nu poate fi reprosat organizatorilor - nu aveau cum sa prevada ca poate sa ploua asa de tare in mijlocul verii, chiar si la munte

 

aia cu mancarea au fost niste calici pusi pe jecmaneala. la sfarsit ramasesera cu tone de mancare si bautura pentru ca nu au gasit suficienti fraieri care sa cumpere la preturile practicate de ei.

 

"muzeul Honda" probabil s-a referit doar la motocicletele participantilor. Am vazut destule Honda frumoase dar in nici un caz nu s-a datorat asta organizatorilor.

 

Stunt show a fost ca si inexistent. poate am adormit eu si am ratat momentul dar nu am prea vazut nici un fel de show. ma rog, poate conditiile meteo nu au permis

 

nu am venit eu sa castig la tombola o Honda Hornet asa ca aproape nici nu am bagat de seama ca de fapt premiul nu a existat niciodata. De obicei, cand se acorda un premiu, acesta este pus la vedere, sa-l admire lumea si nu stiu... sa te faca sa visezi frumos. Pana si teparii care organizeaza tombole pun un premiu valoros la vedere, chiar daca nu il va castiga nimeni niciodata. Nu zic ca ar fi fost corect, dar mai bine masluiau tombola si isi castigau singuri premiul decat sa se umple de penibil asa cum au facut-o.

 

Iron art competitison a avut loc... asa cum a avut loc. nu au fost prea multe exponate dar au fost cateva si, clar, cea a lui Basty iesea in evidenta. intotdeauna ma bucur cand vad o motocicleta frumoasa asa ca din punctul meu de vedere, al consumatorului, am fost satisfacut. Imi pare nespus de rau ca participantii nu au primit ceea ce li s-a promis. Ca un egoist ce sunt, imi pare rau in primul rand pentru mine - cum sa ma astept sa mai vad asa ceva inca o data daca oamenii s-au simtit furati. De aici inainte va trebui sa imi pun pofta in cui. Eu as fi preferat sa platesc un bilet special (nu ca biletul de intrare ar fi fost prea ieftin) pentru ca oamenii aia sa isi primeasca macar o mica rasplata pentru munca lor.

 

Ce a mai ramas atunci frumos? De ce oare mi-a placut asa de mult? Locatia a fost frumoasa dar meritul principal a fost al participantilor care au venit in numar foarte mare, au fost foarte civilizati, au fost foarte curajosi sa indure asa conditii meteo, au avut asa motoare frumoase.

Drumurile sunt din ce in ce mai proaste in loc sa fie din ce in ce mai bune. Dupa fiecare intalnire ramane un gust amar pentru ca organizatorii nu si-au tinut promisiunile si au dezamagit. Care ne este oare viitorul, ca motociclisti, in Romania?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU e fustrarea mea , eu o sa ma sutesc cu prima ocazie buna din tara asta .... fustrarea ar trebui sa fie a fiecarui motociclist care este pasionat de ceea ce se fac astia ca promoveaza !!! Ca de mers la customshow-uri ... am unde sa merg de acum in colo ... Dar as fi deosebit de mindru sa imi expun munca alaturi de alti mari constructori celebrii din vest alaturi de inca 10 constructori romini la un customshow aici in rominia , unde sa simt ca organizatorul este mindru de ce a reusit sa organizeze si ca a reusit sa faca pe toata lumea ferticita inclusiv pe el moral si financiar !

 

basty

 

* inteleg intr-o oarecare masura ce simti si ai tot dreptul sa protestezi fata de manifestarea asta (sa n-o numim intrunire moto, ca nu prea e, ...e show-biz). mai ales cand ai fost la alte evenimente de custom show afara si poti face diferenta. am vazut si eu, foarte putin ce-i drept, ce inseamna in germania cultura custom si cati oameni se implica si respecta pasiunea asta.

sentimentul asta de mandrie fata in fata cu alti constructori straini il vei avea orinde vei merge cu creatiile tale si noi vom fi in continuare mandrii de tine.

 

eu m-as bucura sa vad si aici evenimente care sa promoveze cultura custom, dar inca avem de asteptat. si nu, nu din cauza banilor si a altor impedimente materiale (uita-te ce fac rusii! ..adica stii + altii din est, din tari la fel de "sarace" ca a noastra). e inca de lucrat cu oamenii din comunitatea asta. si asta e cel mai greu. sa modifici mentalitati si sa formezi curente. (cu fierul e mult mai simplu.)

 

dar eu sunt inca optimista. asa ca astept "the day after tomorrow" :o

si chiar daca te-ai enervat, atitutindea ta o sa schimbe ceva, macar aici, printre noi.

 

a la votre!

 

P.S. referitor la anul trecut, am fost acolo, iar organizarea pentru motociclisti de rand n-o mai discut acum. ceea ce puncteaza basty aici e felul in care organizatorii NU si-au tinut promisiunile fata de participantii care au onorat scena si fata de cei care au castigat premii mult trambitate. nu vremea, nu berea, nu faptul ca orice vroiai sa cumperi de acolo aveai senzatia ca iti iau piele de pe tine, ...astea s-au discutat mult pe alte topicuri la vremea respectiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* inteleg intr-o oarecare masura ce simti si ai tot dreptul sa protestezi fata de manifestarea asta (sa n-o numim intrunire moto, ca nu prea e, ...e show-biz). mai ales cand ai fost la alte evenimente de custom show afara si poti face diferenta. am vazut si eu, foarte putin ce-i drept, ce inseamna in germania cultura custom si cati oameni se implica si respecta pasiunea asta.

sentimentul asta de mandrie fata in fata cu alti constructori straini il vei avea orinde vei merge cu creatiile tale si noi vom fi in continuare mandrii de tine.

 

eu m-as bucura sa vad si aici evenimente care sa promoveze cultura custom, dar inca avem de asteptat. si nu, nu din cauza banilor si a altor impedimente materiale (uita-te ce fac rusii! ..adica stii + altii din est, din tari la fel de "sarace" ca a noastra). e inca de lucrat cu oamenii din comunitatea asta. si asta e cel mai greu. sa modifici mentalitati si sa formezi curente. (cu fierul e mult mai simplu.)

 

dar eu sunt inca optimista. asa ca astept "the day after tomorrow" :o

si chiar daca te-ai enervat, atitutindea ta o sa schimbe ceva, macar aici, printre noi.

 

a la votre!

 

P.S. referitor la anul trecut, am fost acolo, iar organizarea pentru motociclisti de rand n-o mai discut acum. ceea ce puncteaza basty aici e felul in care organizatorii NU si-au tinut promisiunile fata de participantii care au onorat scena si fata de cei care au castigat premii mult trambitate. nu vremea, nu berea, nu faptul ca orice vroiai sa cumperi de acolo aveai senzatia ca iti iau piele de pe tine, ...astea s-au discutat mult pe alte topicuri la vremea respectiva.

 

Va multumesc la toti pt sustinere ....

 

si apropo mi-am mai si amintit De juriul IRON ART COMPETITION care trebuia sa critice munca noastra care cica era un juriu calificat din Belgia ! dupa ce i-am povestit ce am lucrat la motocicleta mea il intreb dar tu de unde esti ... zice din belgia zic eu catre el : aaaa din tara lui KRUGGER ( unul dintre cei mai buni constructori din lume care este belgian ) si el ma intreaba CINE ???? voi cum ati ramine daca juriul nu ar fi auzit de unul dintre ceii mai mari constructori din lume care locuieste la el in tara ! au gasit si ei un belgian pasionat de uitat la televizor la show-ul OCC si ia zis hai bai fii juriu aici la fraierii astia ca astia si asa habar nu au cine esti !

 

 

Furia mea nu este neaparat din motivul ca nu am primit acei 1000 de euro ci ca acest lucru sa facut cu intentie !

Eu am pierdut un angajat care m-a ajutat sa fac "rising" , din motivul ca, pt a-l ambitiona pe linga salariul modic de 7-8 mil , i-am zis ca ce vom cistiga este al lui sau dupa cit va munci ii vom imparti ca sa isi cumpere si el un motor !

 

oMUL A STAT IMPREUNA CU MINE VRE-O 2-3 nopti nedormite sa terminam motocicleta si in ultima noapte eram deja zombi nu mai stiam ce fac nici eu nici el .... dar am zis lasa man macar o sa avem o rasplata ... si cind m-am vazut acolo Cu un premiu de O sapca Un tricou ( ambele promovau evenimentul ) si o revista de masini ( topgear parca ) o diploma pe care scria THE BEST COOPER si nu CHOPPER ( am martori pe baietii de la kronstadt bikers care s-au dus sa ne-o schimbe ) o cupa de plastic si o medalie de plastic cum se da la copii de gradinita cind iau premiul 1 !

 

la motivele mele pt care urasc acest eveniment se adauga si astea !

 

In plus nu va mai zic ca am inteles ( surse nesigure ) ca organizatrul este un parlamentar ceva care nu este interesat de lumea moto , uitativa daca vedeti undeva cine a organizat acest eveniment !

I-au bagat pe banner pe cei de la trust ca se stie ca sunt seriosi si formatii dar nu scria nicaieri clar cine este organizatorul si cine este responsabil !

 

Asta in timp ce in italia ( oameni care nu au o impresie prea buna despre romini ) organizatorul un tip de 55-60 de ani biker in ciocate piele , sotia la fel baiatul lui la fel , veneau la fiecare exponant ( si erau 8 pavilioane ) si intrebau daca totul este ok si daca avem nevoie de ceva apa sau bere ....

 

La predeal sunt comvins ca din acest eveniment organizatorul nu a vazut decit BANII , iar daca erai mort de sete iti cumparai o apa plata la jumate de litru cu 4 lei

 

Mincarea si totul era foarte scump pt ca se platea 500 de euro pt un cort pus in acest eveniment ( va dati seama ca oamenii aia trebuiau sa scoata un profit bunicel pt a acoperii cheltuielile !!!!!

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, e nasol rau ce aud eu pe aici..

Sper, pentru toti cei care au fost acolo sa le fi priit macar drumul si revederea cu toti ceilalti.

Pacat, pacat, pacat...

 

Si drumurile astea toate..

 

NU am fost acolo, dar ma voi duce sa pot sa sustin o cauza reala a noastra a tuturor pe doua roti.

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....

 

Furia mea nu este neaparat din motivul ca nu am primit acei 1000 de euro ci ca acest lucru sa facut cu intentie !

Eu am pierdut un angajat care m-a ajutat sa fac "rising" , din motivul ca, pt a-l ambitiona pe linga salariul modic de 7-8 mil , i-am zis ca ce vom cistiga este al lui sau dupa cit va munci ii vom imparti ca sa isi cumpere si el un motor !

 

oMUL A STAT IMPREUNA CU MINE VRE-O 2-3 nopti nedormite sa terminam motocicleta si in ultima noapte eram deja zombi nu mai stiam ce fac nici eu nici el .... dar am zis lasa man macar o sa avem o rasplata ... si cind m-am vazut acolo Cu un premiu de O sapca Un tricou ( ambele promovau evenimentul ) si o revista de masini ( topgear parca ) o diploma pe care scria THE BEST COOPER si nu CHOPPER ( am martori pe baietii de la kronstadt bikers care s-au dus sa ne-o schimbe ) o cupa de plastic si o medalie de plastic cum se da la copii de gradinita cind iau premiul 1 !

 

......

 

basty

 

* eu zic ca ce ati castigat voi nu poate fi platit de nici un organizator.

tu ai deja o lista cu evenimente la care esti invitat anul asta si unde vei face ce stii tu mai bine si ce-ti place, sunt sigura. ala micu' e la inceput de drum, are inca timp, peste 20 de ani o sa fie un "vechi" in domeniu si sigur isi va cultiva talentul prin alte parti, daca aici nu se va putea, desi eu sper sa fie loc si la noi in tara, in timp...

 

la Predeal eu am venit special ptr. Iron show anul trecut, adica am ajuns sambata si tot in aceasi zi vroim sa plec, am vazut ce vroiam sa vad. Rising a meritat tot drumul prin ploaie si banii de intrare. si au mai fost motocicletele pe care le-am vazut in parcare, care nu participau la nici un concurs si totusi erau customizate - cateva. mi-a ramas la inima motocicleta lui Catalin, fantastica! am ascultat ceva muzica (buna), apoi ma pregateam sa plec, dar am inalnit niste prieteni care nu m-am mai lasat sa pornesc pe ploaie, apoi am baut si o bere ...si am ramas. pana la urma asta e singura parte buna, ca ne-am strans la un loc, ne-a vazut unii cu altii si ne-am stras mainile.

 

probabil ca solutia "ultimativa" va fi sa organizati voi, constructorii (cu ajutor, desigur) evenimente custom show. eu sustin si particip. cu orice va fi nevoie :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca mi-a fost sters topicul de protest , de rahatii care detin acest forum , eu am decis in acest moment sa imi sterg contul de pe acest site ! care este mina in mina cu organizarea sa cacatul ala de intrunire east european motor show ! Care o sa va dea tepe an de an .... !

 

MULTUMITI-LE MODERATORILOR www.motociclism .ro SI SHOW_ului EAST EUROPEAN MOTOR SHOW !!!!!!!!!

 

Basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Pai forumul asta este o locomotiva pentru afaceri. Sta in picioare fiindca este un instrument de publicitate si raspandire a informatiei foarte eficient. Comentezi in tren esti dat jos.

Din pacate suntem doar niste tolerati si public tinta aici.

E ceva de genul - luati de aici jucaria si ciocu` mic.

Din pacate, momentan, nu avem alternative.

Daca vrem sa ne promovam munca si ideile tot aici avem cele mai mari sanse.

E ca relatia dintre tarfe si peste.

Din cand in cand ne bucuram ca il prostim pe peste si bagam banii in buzunar si speram ca intr-o zi o sa avem suficienti bani sa ne facem propriul bordel.

Pe de alta parte, s-ar putea sa se fi gasit vreun moderator zelos sa iti stearga topicul dupa ce primise mai multe report-uri de pe la vreun fioros cu ceafa lata si minte putina.

Semnatura ti se poate sterge la fel de lejer ca si postul, dar aia sa fii sigur ca ti-a sters-o Dobrescu. Din cate stiu eu, moderatorii nu pot.

Ghinionul tau e ca topicul asta apare la 1 noaptea cand numai cativa dubiosi ca mine o mai ard pe aici.

 

 

Later edit:

Da, ti-a fost stearsa si semnatura. Eh, asta e! Noi sa fim sanatosi.

Daca te ajuta cu ceva, sa stii ca suntem suficient de multi astia mai vechi in bransa care cunoastem toti jucatorii din hora si ce invart ei.

 

Stii ce a fost cel mai cool la EEMS. Ca nu aparea deloc mare pe afise Trust-ul. Am impresia ca doar uitati asa intr-un coltulet. Eu sunt tare curios cati ar mai fi ars gazul pe acolo ca sa le vada fetele daca stiau ca sunt si ei implicati. Hmmm

Mesaj completat

 

Dracia dracului. Fii atent ca stiam bine :

post-3763-1267230071_thumb.jpg

Mesaj completat

 

Partial:

post-3763-1267230343_thumb.jpg

 

Mesaj completat

 

@Basty

Un moderator zelos a luat-o pe aratura (Felicitari, fratica ! Sa iti dedicam o melodie Parazitii?)

Vad ca ai topicul pus inapoi. DVD ti-a sters semnatura ca nu mai era valabila nemultumirea ta.

Raman la aceleasi idei anterior mentionate.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
NU am fost acolo, dar ma voi duce sa pot sa sustin o cauza reala a noastra a tuturor pe doua roti.

 

:o :D :)

Ia si o jalba si un protap.

Pentru noi astia cu catari ce ai vrea sa sustii?

 

Mereu am sustinut ca multi ne meritam soarta...

Imagine pompata la maxim, cel mai mare, cel mai tare, cicalaka cichicia, un pret de intrare sa crezi ca cine stie la ce Faaker mergi acolo, o locatie unde sa se lipeasca si o groaza de alti gura casca... si sa curga banu` frate.

Cicalaka cichicia...

Marketing-ul ideal pentru publicul ideal.

Si CatalinXV chiar vrea sa mearga si el sa sustina cauza ciorilor albe... la o intrunire la care numai dubiosenii sunt pe afis.

Mna.. ata ete!

 

Mergeti de cheltuiti si in 2010, ca pe altii mai buni sa va faca ceva ok nu gasiti in toata zona aia.

Editat de Thomas
Atac nefondat.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca mi-a fost sters topicul de protest , de rahatii care detin acest forum , eu am decis in acest moment sa imi sterg contul de pe acest site ! care este mina in mina cu organizarea sa cacatul ala de intrunire east european motor show ! Care o sa va dea tepe an de an .... !

 

MULTUMITI-LE MODERATORILOR www.motociclism .ro SI SHOW_ului EAST EUROPEAN MOTOR SHOW !!!!!!!!!

 

Basty

 

nu a fost sters...si eu asta am crezut prima data,dar a fost mutat /index.php?showtopic=487131.

salutare si numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca mi-a fost sters topicul de protest , de rahatii care detin acest forum , eu am decis in acest moment sa imi sterg contul de pe acest site ! care este mina in mina cu organizarea sa cacatul ala de intrunire east european motor show ! Care o sa va dea tepe an de an .... !

 

MULTUMITI-LE MODERATORILOR www.motociclism .ro SI SHOW_ului EAST EUROPEAN MOTOR SHOW !!!!!!!!!

 

Basty

 

Domnii de la KB, cand e gata saitu' vostru ( nostru ! :D ) bagati si un forum ceva ca aici chiar ca e din ce in ce mai dubioasa treaba. HaiCinci, cum zicea cineva...

:o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...