Sari la conținut

TUPEU 2010


fhchth
 Share

Postări Recomandate

Pentru ca mi-a fost sters topicul de protest , de rahatii care detin acest forum , eu am decis in acest moment sa imi sterg contul de pe acest site ! care este mina in mina cu organizarea sa cacatul ala de intrunire east european motor show ! Care o sa va dea tepe an de an .... !

 

MULTUMITI-LE MODERATORILOR www.motociclism .ro SI SHOW_ului EAST EUROPEAN MOTOR SHOW !!!!!!!!!

 

Basty

 

Este regretabila actiunea ta , dar e alegerea ta , sunt de acor cu tine ca a fost o mare tzapa editia de anul trecut . Nu inteleg de ce moderatorii fac astfele de lucruri , chiar nu inteleg de ce. :o

Bine-nteles ca acei moderatorii se vor justifica intr-un mod nostim si lipsit de orice logica , ca nu a fost bine pus postul , ca erai offtopic sau chestii de genu. Toate lumea stie ca a fost o mare tzeapa editia de anul tecut , sa vorbit peste tot de preturi , organizare , premii si chestii de genu.

Editat de bassu86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* basty, stai calm, nu a fost sters, a fost doar mutat topicul. aici:

 

/index.php?showtopic=487131

 

P.S. si eu am crezut prima oara ca i-au dat delete si am injurat vreo juma' de ora, dupa care am dat o tura pe la intalniri... :o

 

be cool!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimabililor: inainte de a da cu gura si tastele ca ba e mutat, ba sters, ba ce mafie e aici, ca mai apoi sa ne trimiteti REPORT-uri ca sa va stergem ineptiile scrise de voi, NU MAI BINE CITITI, VA INFORMATI SI ABIA APOI AVETI OBRAZUL SA II FACETI PE ALTII ALBIE DE PORCI ? Cand spun altii ma refer la motociclism.ro.

 

Dupa cum bine s-a vazut, topicul este aici si prezinta fapte REALE, deci nu trebuie nici sters, nici astupat, nici nimic. Adevarul trebuie sa primeze intotdeauna, asteptam cu interes si raspunsul organizatorilor, care sunt frecventi vizitatori pe acest forum.

 

P.S. Am scos posturile pe care cei care le-au postat au regretat ca le-au scris si au dat REPORT si a celor care s-au lasat dusi de val. Case closed.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul trebuie sa primeze intotdeauna, asteptam cu interes si raspunsul organizatorilor, care sunt frecventi vizitatori pe acest forum.

 

 

Nu stiu de ce am impresia ca o sa asteptam degeaba raspunsurile organizatorilor ( care sunt aia pana la urma ? )cat despre Trust eu cred ca au fost doar niste simpli angajatzi gen BGS si asteptam si din parte lor mici comentari si raspnsuri la acest topic, sunt sigur ca or sa ne scoata ochii cat costa garduri,scene,coturi, organizare,formatii etc ....dar oare preturile chiar ar fi trebuit sa fie duble(putin spus) fata de Valea Prahovei care si asa sunt ele asa cum sunt

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu toate ca m-a rugat basty sa nu mai postez pe acest forum , eu vreau sa va spun ca noi ne-a uitat in seara in care disparuse topicul si pe aceasta sectiune si nu era de gasit , numai a doua zii ( poate om fi noi chiori ) dupa ce a facut el circ ! oricum sunt comvinsa ca si anul asta va aparea banner mare cu east european motor show si pe acest site !

Basty si-a sters tot ce avea pe acest site si a creeat un blog pt cultura custom romineasca ( sau mai bine zis pentru educarea ei ) , si socializare in domeniu pe aceasta adresa : http://culturacustom.blogspot.com/2010/02/...lor-scopul.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte ca si la evenimentul de stunt din bucuresti au fost discutii (care, cum a tras teapa) ... nu mai zic de cea mai spectaculoasa teapa de anul trecut cu AC/DC, cred ca ar trebui sa ne mire atunci cand ne vom duce la un eveniment si totul va fi normal sau mai rau vom avea parte de surprize placute surprised-020.gif.

 

Cat despre alternative, eu le multumesc vecinilor bulgari ca imi ofera posibilitatea de a gusta putin, da bine din festivalurile lor moto.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

Cat despre alternative, eu le multumesc vecinilor bulgari ca imi ofera posibilitatea de a gusta putin, da bine din festivalurile lor moto.

 

* Good point!

Tu mai ti minte ca anul trecut la intrunirea de la Veliko pe scena de la festival era un Harley Sporster? ei, ala era premiul la tombola lor, care chiar s-a "implinit".

In aprilie e vreo intrunire, ceva? ...ia vorbeste tu cu prietenii bulgari, poate pun de un festival tovarasesc, la mare :rolleyes:

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deschiderea de sezon pe 27 Aprilie la Sofia, mai sus e un film de la editia de anul trecut :rolleyes: (cica au fost 5000 de participanti)

 

* hm..., pentru mine e cam departe Sofia si parca as vrea la mare.

sau ce zici de o deschidere de sezon acasa la Doug (pensiune), in Idilevo? E la 35 de km de Veliko, vezi detalii pe site-ul lui bulgaresc

 

iar despre el, mai multe poti citi aici

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat despre alternative, eu le multumesc vecinilor bulgari ca imi ofera posibilitatea de a gusta putin, da bine din festivalurile lor moto.

 

 

* Good point!

Tu mai ti minte ca anul trecut la intrunirea de la Veliko pe scena de la festival era un Harley Sporster?

 

Daca toate intrunirile bulgaresti sunt ca aia de la veliko, eu mai bine ma lipsesc.

In 3 zile am dormit 4 ore...pacanelele incepeau la 9 dimineata si se terminau la 5 dimineata, parca era mult prea multa mana libera pe-acolo, si putina strictete nu ar strica... mai ales cand pana si militarii care "se ocupau" de securitate dadeau pacanele cu camionu Tatra din dotare :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca toate intrunirile bulgaresti sunt ca aia de la veliko, eu mai bine ma lipsesc.

In 3 zile am dormit 4 ore...pacanelele incepeau la 9 dimineata si se terminau la 5 dimineata, parca era mult prea multa mana libera pe-acolo, si putina strictete nu ar strica... mai ales cand pana si militarii care "se ocupau" de securitate dadeau pacanele cu camionu Tatra din dotare :rolleyes:

:P :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Perseverenta conteaza,

in fiecare an se vor gasi probabil unii care nu au fost anu' trecut si vor fi atrasi de mirajul afiselor frumos colorate si pline de evenimente,

iar cand vor ajunge acolo si nici macar nu vor fi salutati la intrare, cand vor inreba de evenimentele care lipsesc cu desavarsire vor primii raspunsuri de genu:'era cat pe ce, da' n-a fost sa fie", pretuile vor fi probabil la fel de "omenesti", si dupa 3 zile( care vor rezista) vor pleca scarbiti ca si cei de anul trecut...sper ca macar vremea sa tina cu ei.

 

Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar d organizatorii vor mai considera aceasta intrunire in party privat cu intrusi ( au asa m-am simtin printre cei din"club" , in nici un caz nu m-am simtit ca un invitat la un eveniment pentru care am platit bilet) nu are nici o sansa de viitor.

 

Cat despre remarci de genu: a fost ok ca nu au fost pacanele pana la 5 am, pana mea... e intrunire de motoare nu spirata de yoga, pentru cei cu probleme de somn existau locuri de cor departe de parcare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...