Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mda ma pot mandrii si cu alea mele :blbl:

 

HAMAHA ieR 1

HAPRILIA RSV

WAKASAKI ZR 10 R

ZUZKI jeSeX-R K7

 

WAKASAKI ZX9R (1998) :eek:

 

:D

 

--- Mesaj completat în 23 Oct 2007 10:57 -------------

Ale mele Buse si ''calutzi'' de-a lui doctoru' :D

 

 

Vreaaaaaaaaauuuuuuuuu si eu ca alea taleeeeeeeeeeee ;)

post-14727-1193126152_thumb.jpg

post-14727-1193126164_thumb.jpg

post-14727-1193126173_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intreaga colectie dar acum o prezint pe ia, pentru ca este un model mai special si o am cu mine la birou. Toti colegii vin in pauza sa se joace cu ia si ma ajuta sa lucrez mai repede chiar luna trecuta am fost in frunte cu 1180 de cazuri fata de colegul meu care s-a situat pe locil doi la doar 583 de cazuri ;) .

post-13245-1193132441_thumb.jpg

post-13245-1193132453_thumb.jpg

post-13245-1193132463_thumb.jpg

post-13245-1193132480_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde le cumparati fratilor ? Ca eu am numai chinezarii din plastic prost si motor + roti ajutatoare, dar si pentru alea tre' sa fac cerere la junior sa mi le dea... Oricum, nu sunt cine-stie-ce... Ale voiastre arata super si pun pariu ca sunt facute foarte bine... Vreau si eu. De unde cumpar... ? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Majoritatea de la benzinariile mai "rasarite" gen MOL sau OMV dar si prin magazinele de jucarii (ma refer iarasi la cele mari de prin marile magazine). Acum depinde de unde esti, dar nu sunt greu de gasit mai greu e sa te decizi pe care sa o alegi cand ajungi in fata standului ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intreaga colectie dar acum o prezint pe ia, pentru ca este un model mai special si o am cu mine la birou. Toti colegii vin in pauza sa se joace cu ia si ma ajuta sa lucrez mai repede chiar luna trecuta am fost in frunte cu 1180 de cazuri fata de colegul meu care s-a situat pe locil doi la doar 583 de cazuri ;) .

 

deci am tot cautat replica rossi dar nu am gasit asa ca te rog frumos sa imi spui daca nu`s camm indiscret de unde ai cumaprat`o ..sunt din buc asa ca nu ar trebui sa imi fie greu sa o gasesc .. !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am tot cautat replica rossi dar nu am gasit asa ca te rog frumos sa imi spui daca nu`s camm indiscret de unde ai cumaprat`o ..sunt din buc asa ca nu ar trebui sa imi fie greu sa o gasesc .. !

 

eu le-am primit din Italia.Daca primesc dublura te anunt ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OMV simplu ? Pai nu prea am mai vazut d-astea... Stiu ca Petrom-V sunt fostele OMV sau ma insel ? ;)

PETROM _V sunt fostele PETROM transformate dupa cumpararea de catre omv a Petrom.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite @smok3 calendarul 2008 al Doctorului :ok:Suze pt off topic

 

Vreauuuuuuuuuuu si eu machetaaaaa cu doctorasulllllllllllllll de mult imi doresc si nu am gasit nu mi`a sarit nik in ochiiiiiiiiiiiiiii :D( sa nu mai vb ca mi`as dori si un calendar :eek:

 

 

Vale :blbl: ...Vale ;) Valeeeeeeee :D e

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uau ! Te cred pe cuvant :D !

M-ar interesa si pe mine de unde l-ai luat, cu ce scor si daca aveau si R 80 GS sau R 100 GS PD ?

Una peste alta, sa o stapanesti cu placere :blbl: ;) !

cauta aici ca de ei e fabricat :D. http://www.tamiya.com/ .. nu am vrut sa zic asta asa tarziu dar acum am citit

Editat de AlexaAndra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...