Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am si eu 2 machete un choper si o vitezana

ma intereseaza o macheta de honda transalp ( moto care o detin in prezent) daca a vazut cineva pe undeva

la Louis megastore in Viena nu aveau, iar doamna de acolo a spus ca nu isi aminteste sa fi avut macheta pt acest model

deci daca stie cineva alta sursa..

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit in cele din urma ...am mai cautat si pe la alte petroame:):lol:..am gasit in cora doar 3 de moto gp,si 2 in rompetrol,1 in petrom...sunt in cautare de restu..maine ma duk in cora lujerului..mersi deinformatii....daca o sa vezi pe undeva te rog sa ma anunti si pe mine ...mersi

 

pai eu ma refeream la magazinul Polo:

 

http://www.polo-motorrad.de/group/1108/dmc...uche.448.0.html

 

.....asta in cazul in care nu le gasesti in romania. modelu 2005 nu stiu zau daca-l gasesti la noi!

 

succes!

 

 

am gasit cateva dupa 3 zile de cautari..peste 10 benzinarii si 2 supermarkheturi...daca vezi pe udneva anunta-ma si pe mine te rog...mersi

 

 

 

Cauta prin hypermarket la raionul de jucarii,sigur gasiti cu macheta cu moto lui Rossi.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vezi pe udneva anunta-ma si pe mine te rog...mersi

 

M-am uitat special azi la Auchan.Au macheta Maisto 1/18 Valentino Rossi 2007,kit de asamblat(nu necesita vopsit si lipit0,vreo 26 de lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi frumos ca m-ai anuntat da mi-am luat rossi 2007..altkeva..mersi frumos

 

 

M-am uitat special azi la Auchan.Au macheta Maisto 1/18 Valentino Rossi 2007,kit de asamblat(nu necesita vopsit si lipit0,vreo 26 de lei.

 

 

mersi frumos

 

0733749749
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit am adaugat-o colectiei (am primit-o cadou de la sotie.. )-INDIAN CHIEF 348,model 1948,scara 1-6... :laugh: aceasta va fi piesa de rezistenta a colectiei mele.. :D :lol:

 

 

sper ca esti constient ca multi ar face moarte de om pt indianul asta :P si eu o am in vizor de multa vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,pentru mine e o piesa a colectiei mai speciala,avand in vedere ca e cadou de la sotie.. :lol: de ce sa se faca moarte de om pentru ea?oricine o poate avea pentru suma de 75eu(pretul de magazin)..mai sant 6 modele tot indian pe care vreau sa le adaug(in timp)la colectie...sant super executate... :laugh:

post-21797-1227509744_thumb.jpg

post-21797-1227509754_thumb.jpg

post-21797-1227509764_thumb.jpg

post-21797-1227509773_thumb.jpg

post-21797-1227509783_thumb.jpg

post-21797-1227509793_thumb.jpg

post-21797-1227509802_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,pentru mine e o piesa a colectiei mai speciala,avand in vedere ca e cadou de la sotie.. :lol: de ce sa se faca moarte de om pentru ea?oricine o poate avea pentru suma de 75eu(pretul de magazin)..mai sant 6 modele tot indian pe care vreau sa le adaug(in timp)la colectie...sant super executate... :laugh:

 

 

foarte frumoasa intradevar.... sa o stapanasti sanatos :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam slabut din ce am citit si am vazut...poate nu sunteti indeajuns de pasionati :laugh: . Eu am un numar de 100 de machete,numar la care m'am decis sa ma opresc,si chiar sa le vand. daca intereseaza pe careva...vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam slabut din ce am citit si am vazut...poate nu sunteti indeajuns de pasionati :D . Eu am un numar de 100 de machete,numar la care m'am decis sa ma opresc,si chiar sa le vand. daca intereseaza pe careva...vorbim.

 

 

Esti pasionat dar le vinzi...bravo pasionatule ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam slabut din ce am citit si am vazut...poate nu sunteti indeajuns de pasionati :laugh: . Eu am un numar de 100 de machete,numar la care m'am decis sa ma opresc,si chiar sa le vand. daca intereseaza pe careva...vorbim.

 

Cat vrei pe bucata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-ar interesa si pe mine daca ai machete 1:18 moto gp....

 

Cam slabut din ce am citit si am vazut...poate nu sunteti indeajuns de pasionati :laugh: . Eu am un numar de 100 de machete,numar la care m'am decis sa ma opresc,si chiar sa le vand. daca intereseaza pe careva...vorbim.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt PASIONAT. Eu imi iau cate o macheta la fiecare salar'. Sunt constient ca nu am bani sa imi cumpar toate machetele! Daca le iau anul asta pe "toate", la anul apar altele si altele si altele... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam slabut din ce am citit si am vazut...poate nu sunteti indeajuns de pasionati :P . Eu am un numar de 100 de machete,numar la care m'am decis sa ma opresc,si chiar sa le vand. daca intereseaza pe careva...vorbim.

eu am doar 65 machete..si am probleme cu depozitarea..dar tu,ca mare pasionat ce esti,ne poti da si noua,la astia mai novici un sfat cum sa le depozitam...si eu NU ma voi oprii la 100 machete.. :D.e un batran la clubul colectionarilor din madrid care are 600 machete,si numai una si una...asta numesc eu pasiune.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am doar 65 machete..si am probleme cu depozitarea..dar tu,ca mare pasionat ce esti,ne poti da si noua,la astia mai novici un sfat cum sa le depozitam...si eu NU ma voi oprii la 100 machete.. :P.e un batran la clubul colectionarilor din madrid care are 600 machete,si numai una si una...asta numesc eu pasiune.. :D

 

asta numesti tu pastiu..pai da,dar si el a inceput cu una,doua..100..ca are 600 nu e mare difereta de pasiune intre mine si respectivu.si eu pot ajunge la 600,chiar daca ar insemna sa tai multe alte chestii de pe lista.

 

Esti pasionat dar le vinzi...bravo pasionatule ! :laugh:

 

vezi'ti de treaba ta..poate ca le vand dintr'un motiv sau altul.

 

Cat vrei pe bucata?

 

ori le dau toate ori deloc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate...toti am inceput cu una...50...100...iar mosul a ajuns la 600...da,asta numesc eu pasiune..pentru mos poate fiecare macheta isi are povestea ei..fiecare macheta isi are valoarea ei sentimentala..si daca pana la anii astia nu si-a vandut machetele inseamna ca e pasionat...tu insa ai ajuns la 100 buc si ai hotarat usor sa te desparti de ele.nu comentez,ai motivele tale sa faci asta..dar te mai poti numi pasionat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate...toti am inceput cu una...50...100...iar mosul a ajuns la 600...da,asta numesc eu pasiune..pentru mos poate fiecare macheta isi are povestea ei..fiecare macheta isi are valoarea ei sentimentala..si daca pana la anii astia nu si-a vandut machetele inseamna ca e pasionat...tu insa ai ajuns la 100 buc si ai hotarat usor sa te desparti de ele.nu comentez,ai motivele tale sa faci asta..dar te mai poti numi pasionat?

 

probabil ca nu (ma mai pot numi). :laugh:

 

caut/cumpar macheta Hayabusa (orice culoare in afara de gri) .

Editat de SilviuCBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello am si eu o rugaminte mare.... vreau si eu un CBR F4 model `99 plzz am cautat peste unde se putea in IASI si nu am gasit, sa imi trimita si mie careva ramburs daca se poate..... dau si de o bere acolo :D.. bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello am si eu o rugaminte mare.... vreau si eu un CBR F4 model `99 plzz am cautat peste unde se putea in IASI si nu am gasit, sa imi trimita si mie careva ramburs daca se poate..... dau si de o bere acolo :D.. bafta

 

Am eu ambele variante de Honda CBR F4i si F4i Sport, dar nu dau nici una din ele. Daca gasesc prin Bucuresti, ti-o cumpar si ti-o trimit, dai altceva la schimb. Sambata mi-am mai luat o macheta: Ducati Paul Smart 1000LE. Cand ajung acasa, ii trag si o poza.

 

Totusi, ia vedeti daca siteul asta va ajuta cu ceva, poate gasiti ceva interesant pe acolo.

http://www.nicoro.ro/

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu ! Desi inca nu sunt inca motociclista cu acte in regula ( in primavara dau de carnet..anul asta am fost doar pasagera) ..am si eu o machetutza cu care ma mandresc..un suzuki gsx r 750 de la Maisto. Imi place sa cred ca e mai speciala..este neagra cu carene si coditza roz ( am primit-o cadou..si desi nu ma omor cu rozu..pot sa spun ca este destul de reusita :D ) DIn pacate nu stiu sa va spun la ce scara e.:laugh: nu prea am fost curioasa sa aflu chestia asta..e destul de maricica oricum...intentionez sa mai cumpar un R1, un cbr 600 f, un kawa zx 12 R..si evident "must have-ul"machetutelor..suzuki hayabusa..pana una alta..micuta mea suzuki "stapaneste"in glorie deplina monitorul si ma face sa visez ca va veni mai repede ziua cand se va transforma intr-o suzuki reala..dar de 600:D

 

cam atat pana una alta...

 

P.s. odihna placuta acum ca sezonul aproape s-a incheiat iar toti monstruletii sunt parcati prin garaje..:)

Si unde ai sa te dai cu ea? Sau astepti circuitul de la Targu Mures?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu ! Desi inca nu sunt inca motociclista cu acte in regula ( in primavara dau de carnet..anul asta am fost doar pasagera) ..am si eu o machetutza cu care ma mandresc..un suzuki gsx r 750 de la Maisto. Imi place sa cred ca e mai speciala..este neagra cu carene si coditza roz ( am primit-o cadou..si desi nu ma omor cu rozu..pot sa spun ca este destul de reusita :D ) DIn pacate nu stiu sa va spun la ce scara e.:laugh: nu prea am fost curioasa sa aflu chestia asta..e destul de maricica oricum...intentionez sa mai cumpar un R1, un cbr 600 f, un kawa zx 12 R..si evident "must have-ul"machetutelor..suzuki hayabusa..pana una alta..micuta mea suzuki "stapaneste"in glorie deplina monitorul si ma face sa visez ca va veni mai repede ziua cand se va transforma intr-o suzuki reala..dar de 600:D

 

cam atat pana una alta...

 

P.s. odihna placuta acum ca sezonul aproape s-a incheiat iar toti monstruletii sunt parcati prin garaje..:)

 

ma plictisesti..!

 

nimeni interesat de colectie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...