Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu-ți las nenea idu, ca poti s-o postezi aici. Nu am vazut pana acum in magazine asa ceva si de aceea am considerat-o unica, daca nu e, da-o dracu.

Mai am un Puch din 1906, ai cuma si dublura la asa ceva? Ofer 5000 de euro, banul jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ți las nenea idu, ca poti s-o postezi aici. Nu am vazut pana acum in magazine asa ceva si de aceea am considerat-o unica, daca nu e, da-o dracu.

Mai am un Puch din 1906, ai cuma si dublura la asa ceva? Ofer 5000 de euro, banul jos.

 

eh..eu oricum am id'u tau,da nah..ideea era ca voiam sa iti demonstrez ca acea macheta chiar NU e vreo raritate..din vara am tot vazut'o la diferite benzinarii si magazine de profil.. in legatura cu a 2-a macheta,nu o am,nici n'am vazut si nu m'ar interesa..si ai grija cu ofertele astea generoase..nu se stie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite macheta aceea ''rara''....prietene mihai_prd :

 

LOL, si eu o am, dar pe galben.

 

BTW, ma uitam pe site la Maisto si am vazut ca-mi lipsesc niste "chestii" cum ar fi Ducati 916, 996, ST4, Triumph Tiger... Tin minte ca le-am vazut prin magazine acum ceva ani, dar nu le-am luat atunci, am zis ca le iau mai tarziu... Oare s-or mai gasi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL, si eu o am, dar pe galben.

 

BTW, ma uitam pe site la Maisto si am vazut ca-mi lipsesc niste "chestii" cum ar fi Ducati 916, 996, ST4, Triumph Tiger... Tin minte ca le-am vazut prin magazine acum ceva ani, dar nu le-am luat atunci, am zis ca le iau mai tarziu... Oare s-or mai gasi?

 

si mie imi lipsesc destul de putine de la maisto..in general ducati, plus triumph speed triple si triumph tiger (care nu l'am vazut nicaieri) plus kawasaki zx 9r (pe care as da la schimb clasice/cruisere/choppere sau cross, chiar si 2 la schimb)..

Editat de SilviuCBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi lipsesc destul de putine de la maisto..in general ducati, plus triumph speed triple si triumph tiger (care nu l'am vazut nicaieri) plus kawasaki zx 9r (pe care as da la schimb clasice/cruisere/choppere sau cross, chiar si 2 la schimb)..

 

Speed Triple 955i il am, e pe negru, printre primele motoare cumparate. Ducati am cateva, dar imi lipsesc "clasicele". Tigerul ti-am zis, l-am vazut, dar nu l-am cumparat (stupid me!!!). Nici eu n-am ZX-9R, dar nici nu l-am vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Speed Triple 955i il am, e pe negru, printre primele motoare cumparate. Ducati am cateva, dar imi lipsesc "clasicele". Tigerul ti-am zis, l-am vazut, dar nu l-am cumparat (stupid me!!!). Nici eu n-am ZX-9R, dar nici nu l-am vazut.

 

si nu dai speed triple'ul?? tre' sa am vreo macheta.2...care sa te multumeasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu dai speed triple'ul?? tre' sa am vreo macheta.2...care sa te multumeasca

 

Nu dau nimic. Dar daca vrei, poti veni odata pe la mine si te las sa te joci cu el, sub atenta supraveghere. O sa pun si eu o lista cu ce am si cam ce imi mai lipseste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu dau nimic. Dar daca vrei, poti veni odata pe la mine si te las sa te joci cu el, sub atenta supraveghere. O sa pun si eu o lista cu ce am si cam ce imi mai lipseste.

 

pretenash..ce'i cu sarcasmu' asta pe tine? parca ai avea vreo Angelina Jolie cu care sa ma joc..vezi oleaca.. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi lipsesc destul de putine de la maisto..in general ducati, plus triumph speed triple si triumph tiger (care nu l'am vazut nicaieri) plus kawasaki zx 9r (pe care as da la schimb clasice/cruisere/choppere sau cross, chiar si 2 la schimb)..

 

eu am si triumph speed triple si zx-9r dar nu dau nici unu..eventual daca o sa am dubluri..:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa cumpar si eu o macheta de motocicleta pentru un prieten a carui zi de nastere se apropie.

Cam ce s-ar gasi pe la 40-50 de euro si de unde se pot cumpara?

 

Vreau sa cumpar si eu o macheta de motocicleta pentru un prieten a carui zi de nastere se apropie.

Cam ce s-ar gasi pe la 40-50 de euro si de unde se pot cumpara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...