Sari la conținut

Motociclisti Din Bacau


Nazi | SchutzStaffel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 386
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

km cat mai multi fara incidente........atentie la acceleratie !

cat baga la ora? :rose: ......se accelereaza singura sau ce? :D ....daca da,vreau si eu una...de unde as putea sa-mi iau? :rose:

Asfalt uscat si fara gropi! :P

Editat de ghostrider_yamaha
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat baga la ora? :rose: ......se accelereaza singura sau ce?

Asfalt uscat si fara gropi! :P

 

nu man!gixeru are renlantiul cu sapca intoarsa. se duce cam in 150 - 200 doar cat ai clipit sau poate si mai repede!am auzit eu ca o facut multe mortaciuni la viata ei...(gripa porcina) unii spun ca brusli il bate pe vandam da eu stiu sigur ca ca daca ai cauciucuri de alea smechere fara zimti pe el nu ii buna treaba. daca ai zimti pe el atunci aderenta e mai mare desi eu consider ca e mai bine fara el. intrebari? :D

Editat de happymansmiling
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da.eu sunt incepatoarea :rose:

Incepatori suntem toata viata :rose: ......Ai grija si numai bine iti doresc!!!! :D

P.S.:Pt HepiMenSmailing......wa banuiesc ca trebe' niste tehnici speciale de pilotaj,nu?De unde as putea sa-mi iau si io un atestat de ala?Dau bani grei domne'! :P Cica astea-s bombe,rachete!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepatori suntem toata viata :rose: ......Ai grija si numai bine iti doresc!!!! :D

P.S.:Pt HepiMenSmailing......wa banuiesc ca trebe' niste tehnici speciale de pilotaj,nu?De unde as putea sa-mi iau si io un atestat de ala?Dau bani grei domne'! :P Cica astea-s bombe,rachete!

 

efendi ghostride, adica tovarase! doar cei alesi primesc aceasta indeletnicire! mai marii clanului te vor contacta atunci cand vei fi pregatit. e putin ca in stapanul inelelor. trebuie sa ai o inima buna in chiept si un curaj teribil de mare. dar retine...adica scuze "atentie!" nnu mai stiu ce vroiam sa spun. oricum daca vrei stiu eu un loc la mine la tara unde mosu-meu ion joaca hora dumenica. merem acolo si ni facim chiloti. are bunica-mea andrele si ne invata ea sa impletim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e japoneza ea,da se tot plimba prin Europa in ultimul timp

Asta e un lucru bun... :rose: ....cand ajungi prin bacau da-ne un semn si poate facem vreo excurisie .....dragul meu prieten happy_man_smiling abia asteapta un "racing"........Bafta multa si sa auzim numai de bine :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e un lucru bun... :rose: ....cand ajungi prin bacau da-ne un semn si poate facem vreo excurisie .....dragul meu prieten happy_man_smiling abia asteapta un "racing"........Bafta multa si sa auzim numai de bine :P :rose:

 

 

efendi ghostride...eu is copil cuminte. eu nu umblu cu motociclistii ca nu ma lasa parintii. :rose: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Bacau.Sunt nou pe forum si aceasta e motocicleta mea, achizitionata de curand.De luna viitoare o sa ma vedeti pe strazile orasului. :lol:

 

De luna viitoare? Nu ai carnet inca? ZZR de 100 cai prima motocicleta? :) Multa bafta!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De luna viitoare pentru ca aproape o luna sunt plecat din tara in concediu.Carnet am deja.am inceput cu ani in urma cu un Carpati,apoi am avut o rusoaica si in ultima vreme am mers cu un atv si un scooter. :laugh:

 

Uitasem! :lol: Asfalt uscat tuturor! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut Sunt Razvan si am un First bike de 150 cc :"> .. sper sa nu o tin prea mult :rolleyes: sunt din Tg.Ocna si astept permisu inscriptionat cu Cat. A si B :huh:

post-49858-1249229513_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
A murit cica unu' - Sirbu Petrut Alexandru pe varianta Margineni-Hemeius cu o Honda rosie. :wacko:

Mesaj completat

BC-24-NTF

am trecut pe acolo dupa 4 jumate azi, venind dinspre serviciu; am vazut urmarile accidentului - motorul era praf, dus in curtea politiei din Hemeiush. Am inteles ca ar fi intrat intr-un mertzan. Din pacate despre soarta omului nu stiu nimic, era transportat de la fata locului cand am ajuns eu, dar dupa cum arata mobra...my god

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, e B in loc de N.

In rest numarul e corect (BC-24-BTF). Nu am auzit bine la telefon cind mi l-a spus si cred ca si numele baiatului l-am inteles incomplet sau gresit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

NE CEREM SCUSE CA INTERVENIM ATA DE TARZIU , DAR LA CEATA ASTA ABIA ACUM AVEM TOTUL SIGUR:

 

X- CAPE PREZINTA LA BACAU ACELASI FESTIVAL MOTOR BIKERS PARTY

 

a.Xa editie a festivalului MOTOR BIKERS PARTY are in program

CONCERTE cu AKRAL NECROSIS si

PARAZITII vineri 11 iunie iar sambata 12 iunie

dupa PARADA MOTO si SHOW CU CASCADORI vor urma CONCURSURI

DISTRACTIVE , PREMIERI si alte concerte rock KUMBA ,

MARCIAN PETRESCU & TRENUL DE NOAPTE

Seara se va inchide cu un concert

si FOCURI DE ARTIFICII.

,

SPEAK FLOYD

a zecea editie

www.inimabacaului.ro

X-CAPE RACING TEAM BACAU & PRIMARIA MUNICIPIULUI BACAU

 

OPEN ATTACHMENT IN A NEW TAB

AFIS_PENTRU_NET_MOTOR_BIKERS_PARTY.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...