Sari la conținut

Motociclisti Din Bacau


Nazi | SchutzStaffel
 Share

Postări Recomandate

Salut, sunt Alex... Am inplinit un an de A si cam 5 luni de mers pe 600cc Yamaha Fazer, 5 luni in care am mers zi de zi cel putin 20 km plus cateva drumuri lungi plus o tura din marea brita ie in franta, apoi belgia, apoi iar marea britanie ( aproape 2000 km cu pasager si bagaj) ... Si sa nu uitam cei minim 100 km pe care ii parcurg zilnic pe monkeybike-ul meu de servici :)) monkey bike de 125 ce prinde in jur de 100-110 kmh si mi-a fisurat o coasta, aproape mi-a zburat o rotula si mi-a facut praf geaca de touring :))))) a ... Sunt bacauan si locuiesc in Portsmouth , UK... Sper ca in decembrie sa redevin bacauan pe o honda VTR firestorm ... Dar inca ma inspaimanta ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Răspunsuri 386
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Salutare tuturor.

Numele meu este Dan, sunt din Bucuresti, in toamna m-am angajat la Aerostar, nu am venit cu mana goala, am adus cu mine un Zx6r din 98, cu care merg de cativa ani. Sper sa ma primiti si pe mine la intrunirile voastre, de saptamana viitoare as vrea sa incep sa merg, cred ca sambata aduc mobra de la Bucuresti.

 

Sa aveti o zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor.

Numele meu este Dan, sunt din Bucuresti, in toamna m-am angajat la Aerostar, nu am venit cu mana goala, am adus cu mine un Zx6r din 98, cu care merg de cativa ani. Sper sa ma primiti si pe mine la intrunirile voastre, de saptamana viitoare as vrea sa incep sa merg, cred ca sambata aduc mobra de la Bucuresti.

 

Sa aveti o zi buna

Salut, sa vii joia in parcare la stadion pe la ora 6-7. asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sa vii joia in parcare la stadion pe la ora 6-7. asfalt uscat!

Salut,

 

Ce se intampla " joia in parcare la stadion pe la ora 6-7" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa vin si joi, azi vreau sa fac un prim drum la Magura sa mananc, estimez plecarea pe la ora 16. Daca este cineva interesat, 0727429509. Dan Niculescu

 

Am ajuns la stadion... pana acum nimeni :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare baieti. am si eu o intrebare. unde este mai exact sediul RAR Bacau? miercuri am programare sa-i fac identificarea la motor, dar nu stiu unde e exact. in programare e trecuta : Calea Republicii, nr 207. dar GPS-ul nu mi-o gaseste. niste puncte de repere mi-ar fi de ajutor.

 

multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o biserica si cimitir peste drum? sau peste drum de benzinaria aia OMV



gata bagami-as eu in site-ul RAR. ei ma trimit pe Calea Republicii, cand sediul e pe Doctor Alexandru Safran

 

post-59565-0-33911300-1397382903_thumb.jpg

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E de c aca site-ul lor. Stiu 2 persoane care au fost pentru identificare, si au fost la noul sediu.

 

Noua cladire RAR e chiar langa cladirea aia din poza postata de tine. E gard in gard sa zic asa. Nu ai cum sa o ratezi ca scrie mare RAR si e singura din zona aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles. merci mult. oricum, eu voi ajunge mai devreme in Bacau si o sa astept omul cu platforma care-mi aduce motorul. probabil ca o sa ma duc in recunoastere, poate mai schimb o vorba cu fetele de acolo, sa vad cum merge piata :lol: (glumesc)

 

merci inca odata.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...