Sari la conținut

27 SAU 28 martie


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Salut scuze de off topic

-as vrea sa plec si eu de paste in Velico si vad ca voi ati fost de curand, se poate ceva informatii?

 

 

-cum este drumul ? eu plec cu un VFR cu pasager

-daca stie cineva un hotel cu parcare,ok la pret si cu camere la simplu ca sa nu bantui pe acolo

 

 

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

* bine, bre, punem de-o livrare, dar stai sa vin...

intre timp, te rog sa incui frigideru'! (sau baxul) ;)

 

offtopic: auzi, tu vrei sa insinuezi ceva?

 

ontopic: misto plimbarica, felicitari... fara parlenka si kamenitza mai merge dar mi-ati facut pofta de alergat pe curbe :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii prefera mai mult:

post-36388-1269771557_thumb.jpg

si arhitectura...

post-36388-1269771633_thumb.jpgpost-36388-1269771660_thumb.jpgpost-36388-1269771696_thumb.jpgpost-36388-1269771790_thumb.jpgpost-36388-1269771894_thumb.jpgpost-36388-1269771943_thumb.jpg

 

1 intrus in grupul celor cu mobra'n cascada se pregatea de drum:

post-36388-1269772044_thumb.jpg

 

2 intrusi intr-un grup de mobre descrise cu o mare adaptability to a variety of riding conditions, ce se vaitau de aderenta drumului pe alocuri:

post-36388-1269772325_thumb.jpg

 

care drum, era by the way, decat perfect, cu o mica portiunde de 2km la cca 20km de Ruse (mai dereriorat pe sensul catre Ruse):

post-36388-1269772441_thumb.jpg

curbele se pot lua linistit cu 140

post-36388-1269772524_thumb.jpg

 

 

P.S. Au si (auto)strazi suspendate, din pacate era prea fain ca sa ma opresc sa le pozez. Cei care ati facut-o bagati niste poze sa vada si don' doctor cum tre facut...

Mesaj completat

...mereu cand bag poze, una-i naravasa si nu se asaza la locul ei...

post-36388-1269771840_thumb.jpg

Editat de vladdygo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://picasaweb.google.com/11206975521872...KuPrcboms3QogE# :) voila!!!

 

mai tarziu o sa incerc sa fac un filmulet....

 

a fost o calatorie placuta si oameni de treaba!!! la urmatoarea calatorie o sa particip :D

Mesaj completat

http://picasaweb.google.com/11206975521872...KuPrcboms3QogE# ;) voila!!!

 

mai tarziu o sa incerc sa fac un filmulet....

 

a fost o calatorie placuta si oameni de treaba!!! la urmatoarea calatorie o sa particip :D

 

 

scuze aia nu e buna picasa.... linku corect e http://picasaweb.google.com/silionsilviu/P...KuPrcboms3QogE#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni....

 

Voi stiti ca noi ne-am intercalat cu un alt grup in vama is am iesit de acolo amestecati?

 

Eu si cu inca unul cu BMW-ul negru (primii doi din grup) am gresit drumul in dreptul unui pod la Ruse. Cel cu BMW-ul s-a oprit imediat, eu am mai mers cativa km buni. Dupa ce mi-am dat seama ca nu-s pe drumul bun m-am intors la buc. Un pic mai multa organizare nu strica, mai ales cand vine vorba cu mersul in grup.

 

In fine, ma bucur ca v-at simtit bine si vremea a fost super, poate data viitoare reusesc si eu sa ajung pana acolo fara sa ma pierd pe drum.

 

P.S. Foxule, am vazut ca mergi in grecia de Pasti. Ai grija sa nu ajungi acolo cu jumate si sa nu te intorci cu un sfert acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic: auzi, tu vrei sa insinuezi ceva?

 

da! ...daca te mai prind ca bei din berile mele, jar mananci! am zis ca impartim noi multe, dar chiar asa?!

 

ontopic: misto plimbarica, felicitari... fara parlenka si kamenitza mai merge dar mi-ati facut pofta de alergat pe curbe :)

 

* curbe iti trebuie? ...iti arat eu tie! eeeei, treci acasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa tura cu parteneri excelenti. imi cer scuze ca aseara am rupt formatia pe final dar am simtit nevoia sa mai dezmortesc putin supapele trompetei mele.

 

faine poze si multumiri celor care le-au facut si le-au si pus asa repede la vazut.

 

as repeta oricand cu placere. pana atunci asfalt uscat si sa ne revedem cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... un filmulet facut de mine.....

 

mai incolo o sa fac tot un filmulet cu alte poze de la voi daca imi permiteti sa folosesc de pozele voastre :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu sambata in Veliko. M-am intersectat cu gasca voastra cand ieseati de la restaurant. O rugaminte as avea si eu - a avut careva gps ? Ati putea pune track-ul sau macar coordonatele cascadelor ? Poate ajung si eu alta data pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni....

\

P.S. Foxule, am vazut ca mergi in grecia de Pasti. Ai grija sa nu ajungi acolo cu jumate si sa nu te intorci cu un sfert acasa.

 

salut

regret situatia cu care te ai confruntat.

asa cum ai vazut ( regret dar nu mi dau seama care " esti " ) numai " grup" n a fost

 

cei care au vrut au mers in grup cu mine, restul dupa " dorinta" si "putirinta"

am postat locurile unde opresc si chiar asa am facut . cine n a "putut" sa se tine de un SLR monocilindru inseama ca n a dorit acel grup

daca te uiti la poze ai sa vezi ca in "grupul " meu au fost de la BMW uri la Choppere, trecand si print un Tripumph superb - deci de la 30 CP la 180 CP

si chiar am mers incet si m am mai si oprit in plus ( pentru asteptat intarziati..etc)

cei care mi au cerut nr de tel l au avut si ne am mai sms-uit cand au fost probeleme

sa traiesti si esti binevenit in Thasos

 

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor,

 

o excursie reusita, relaxata, fara alergatura,,,cu parteneri de drum linistiti,,,

@foxbat : - am eu o inregistrare video cu tine trecand rauletul cu srl ul, dar n-am reusit sa uploadez inca,,,,

- reusite pozele facute din mers , ciudat totusi ca spitele -rotile par sa stea pe loc,,ce timp de expunere ai folosit ??)

 

@cry angel 27 : filmutelul l-ai facut cu programul cs3 ?? daca da, il vreau si eu , fac cinste,,,

 

poze de la mine : http://www.facebook.com/home.php?#!/al...7233&ref=mf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteptam si filmuletele de la tine foxbat

nu l-am mai pus, oricum e unul singur maricel.resutl sunt..micute.

 

eventual daca mai sunt filmultele le pot da/lua pe yahoo messenger

thx

 

@ magarus- bre, sincer, nu stiu , cred ca s a folosit butonul magic, verde

 

"auto"

:)

Mesaj completat

Am fost si eu sambata in Veliko. M-am intersectat cu gasca voastra cand ieseati de la restaurant. O rugaminte as avea si eu - a avut careva gps ? Ati putea pune track-ul sau macar coordonatele cascadelor ? Poate ajung si eu alta data pe acolo.

e simplu, ti le dau in grecia ca le am pus pe al meu

sa tra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- reusite pozele facute din mers , ciudat totusi ca spitele -rotile par sa stea pe loc,,ce timp de expunere ai folosit ??)

 

@cry angel 27 : filmutelul l-ai facut cu programul cs3 ?? daca da, il vreau si eu , fac cinste,,,

 

CS3? nooo.. am folosit picasa :D .. ( am lucrat la maker movie mai demult, stiu sa folosesc... dehh lenea.. de aia am folosit picasa ca e mai rapid)

 

timpu de expunere la aparatu lu foxbat e una ff rapida... ca era soare deci.... diagrama potrivita cu timpu de expunere rapida....

 

PS daca vrei Photoshop CS3.. pot sa fac rost lejer :) sau filmuletu?

 

pt @foxbatule ... ai omis..... nu erau ciopar (a se pronunta)... eu si old steel eram cruiseristi puri!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

regret situatia cu care te ai confruntat.

asa cum ai vazut ( regret dar nu mi dau seama care " esti " ) numai " grup" n a fost

 

cei care au vrut au mers in grup cu mine, restul dupa " dorinta" si "putirinta"

am postat locurile unde opresc si chiar asa am facut . cine n a "putut" sa se tine de un SLR monocilindru inseama ca n a dorit acel grup

daca te uiti la poze ai sa vezi ca in "grupul " meu au fost de la BMW uri la Choppere, trecand si print un Tripumph superb - deci de la 30 CP la 180 CP

si chiar am mers incet si m am mai si oprit in plus ( pentru asteptat intarziati..etc)

cei care mi au cerut nr de tel l au avut si ne am mai sms-uit cand au fost probeleme

sa traiesti si esti binevenit in Thasos

 

respect

 

Nu cred ca ai inteles ce s-a intamplat, faptul ca am intrat in vama (ma refer la locul unde arati bulertinul) dupa tine si am iesit inaintea ta nu prea are legatura cu mersul in grup sau puterea motocicletelor sau cati cilindri are fiecare. Acolo unde am greit eu drumul a mai gresit si cel cu BMW-ul negru care era inaintea mea, dar din cate vad nu prea posteaza, daca vrei mai multe detalii contacteaza-ma pe pm.

 

Observ ca nici nu stii cine s-a pierdut pe drum. Daca un Fireblade cu rosu, albastru si alb nu iese in evidenta printre toate naked-urile ....

 

N-avea rost sa cer nici un numar de tel din moment ce n-aveam roaming-ul activat.

 

In Grecia eu nu vin, poate alta data.

Mesaj completat

regret dar nu mi dau seama care " esti "

 

Scuze pentru double-post, dar nu mai pot edita

 

99360356.th.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarea a fost minunata, multumesc la toata lumea:)

O zi faina ,sa aveti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...]

Observ ca nici nu stii cine s-a pierdut pe drum. Daca un Fireblade cu rosu, albastru si alb nu iese in evidenta printre toate naked-urile ....

[...]

 

Data viitoare cand o sa-ti mai vina chef de plimbare, nu ezita sa-mi dai un pm. Asta cu conditia in care te regasesti in:

a. toti pt unul, unul pt toti indiferent de situatie

b. sa sti sa taci daca n-ai nimic de spus

 

P.S. Poza era cu copywright :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...