Sari la conținut

MOTO THURSDAY


rookie22
 Share

Postări Recomandate

eu lucrez zilnic pena la 19. data trecuta la ce ora ati plecat din parcare? eu pot ajunge in 10-15 min. acolo. mai asteptati atata timp?

pana la 19;30,e ok,?sau daca mai sunt uni care nu pot decat pana la ora 20,sa se anunte .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

fa-l sa mearga :) incarca bateria :D

Am tot incarcato da si-o dat duhu cu totu saraca:( Trebe alta numa ca nu-i chiar ieftina(50 de epuroi) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele mele si cateva cuvinte se pot vedea AICI! , sau daca vreti sa le donwloadati , o puteti face de aici http://dl.transfer.ro/Poze_8.Apr.2010-tran...r-52569705d.rar (aprox 10 zile de azi inainte)

Mesaj completat

Am terminat si SlideShow-ul , se poate vedea AICI, VIDEO!

Sau puteti sa il Downloadati sa il aveti acasa, de aici http://dl.transfer.ro/transfer_ro-09apr-348ecb30e3b.zip (Aprox 10 zile de azi inainte)

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ioiii, oare ce faceam aici?...... :blink:

post-7057-1270883844_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ioiii, oare ce faceam aici?...... :love:

N-am reusit sa te prind mai bine in poza, e prea mare BMW`u din fata ta :laugh:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La TV

buey...nu fii stokar(cocalar cum zici tu)...k dc te ia cineva pe tine asa nu'ti place...

omu' a intrebat frumos...si poate mai sunt ca el care nu stiu(io de ex) cine a filmat, unde se da,cand...

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey...nu fii stokar(cocalar cum zici tu)...k dc te ia cineva pe tine asa nu'ti place...

omu' a intrebat frumos...si poate mai sunt ca el care nu stiu(io de ex) cine a filmat, unde se da,cand...

A fost difuzat deja la TV... in 9.Apr la ora 17:40 , dar numa vreo 15-20 sec, am incercat sa inregistrez cu TV Tunerul , dar pana sa ii dau REC deja stirea s-a terminat :love: , asa mult a tinut. Pe net nu am gasit niciunde filmarea, doar articole scrise.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am reusit sa te prind mai bine in poza, e prea mare BMW`u din fata ta :laugh:

...nu-i bai, data viitoare incercam din nou!... :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...joi ne intalnim iar la 19 in parcare la Kaufland, da?

sugerez sa stabilim traseul si terasa unde ne adunam la sfarsit aici.. dinainte.. sa nu se repete faza de joia trecuta... si eventual sa poata sa se alature si cei care nu ajung la timp in parcare... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...joi ne intalnim iar la 19 in parcare la Kaufland, da?

sugerez sa stabilim traseul si terasa unde ne adunam la sfarsit aici.. dinainte.. sa nu se repete faza de joia trecuta... si eventual sa poata sa se alature si cei care nu ajung la timp in parcare... :)

 

ar fii ideal sa se stie traseul...si destinatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fii ideal sa se stie traseul...si destinatia.

Dupa cum au fost si turele anterioare se va hotara si de data asta pe unde vom merge. Eu propun ca acelasi traseu care l-am facut si joia trecuta. Daca vor mai fi si alte propuneri de traseu nicio problema. Treptat observ ca invatam sa mergem in formatie cu mici exceptii care se remediaza pe parcurs. Va rog ca la Kaufland sa stam impreuna nu imprastiati prin toata parcarea,ma refer ca persoane. Daca vom socializa cred ca nu ne mananca nimeni, nu sa stam la 30m unii de altii. Si sa ne intelegem unde vom incheia in final cursa. Cei de la Arad Bikers nu vom zabovi mult caci trebuie sa cautam ceva, stiti voi ce... Revenind la mers:Sa dam dovada ca stim sa mergem si ordonat ,pe o singura banda, fara turatii de motoare si regulamentar. Speram prieteni sa ajungem la un consens, macar ptr 1 ora. Multumesc!

Mesaj completat

Azi am reusit sa ne adunam totusi cativa. A iesit ok cu mici exceptii. Dar incet, incet invatam sa mergem si in formatie. Speram ca joi sa fie vreme buna si pentru cei care s-au speriat poate de ploaie. Multumim participantilor! Video dupa ora 12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Video dupa ora 12.

Ceva interzis minorilor? :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...