Sari la conținut

Facerea de bine...


Vizitator _Raul_
 Share

Postări Recomandate

Stie cineva unde se mai sudeaza in autogen prin TM sau daca stiti pe cineva care lucreaza la o institutie unde i permite sa mai faca un ciubuc dupa program ... Mersi fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la capatul str,Resita ,la semafor,,faci dreapta spre Iosefin si imediat pe dreapta e un nene ce face confectii metalice,daca nu il gasesti tot acolo faci stg pe str cu liniile de tamvai si la vreo 200m pe partea dreapta e un altul ,motorist,,

Editat de API73
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Nu mai stiu unde sa intreb...caut pe cineva sa imi schimbe ulei-ul + simering-uri . Daca stie cineva , lasati va rog un mesaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Nu mai stiu unde sa intreb...caut pe cineva sa imi schimbe ulei-ul + simering-uri . Daca stie cineva , lasati va rog un mesaj

Salut,

 

Pentru schimbul de ulei si semeringuri te asteptam la Pascota Racing Team in Giroc. Manopera pentru schimb ulei si semeringuri telescoape 150ron, manopera pentru schimb ulei motor 30ron. Nu am inteles exact la care schimb te referi.

 

Pentru mai multe detalii 0724379019

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... are cineva prieteni/prietene reprezentanti Amway si ma poate ajuta cu un numar de telefon?

imi trebuie un produs amway.

 

multumesc,

paul


» Post actualizat in 24 Aug 2015 11:23

...ma poate ajuta cu un numar de telefon?

am rezolvat - multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la capatul str,Resita ,la semafor,,faci dreapta spre Iosefin si imediat pe dreapta e un nene ce face confectii metalice,daca nu il gasesti tot acolo faci stg pe str cu liniile de tamvai si la vreo 200m pe partea dreapta e un altul ,motorist,,

Se pare ca lumea nu mai lucra in autogen .... mare pacat un sudor bun face miracole :) sunt interesat de un strungar bun car i place sa faca lucruri marunte mersi fain ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Si-a montat cineva kituri aftermarket de incalzire in scaune auto?

Aveti vre-o experienta si recomandare pentru kituri.

Pe piata vad cam acelasi produs format din 2 bucati cu suprafata de 46cmx23cm si cu butoane de control in 2 trepte sau in 5 trepte.

preturile variaza intre 150 si 450 pentru 2 scaune.

Mai practic mi s-a parut modelul cu buton care are ambele potentiometre de comanda in acelasi buton dreptunghiular in genul din link:

 

http://olx.ro/oferta/kit-incalzire-in-scaune-auto-carbon-butoane-oem-5-trepte-vw-skoda-bora-ID4aADa.html#ebaab1debd

 

multumesc,

paul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut,

Desi nu are legatura cu motociclismul, lansez si eu o intrebare: unde/la cine sa apelez pentru confectionarea de mobilier pe comanda? Prefer raspunsuri de la cei care au trecut prin aceasta experienta si au fost multumiti de rezultat, pe net am cautat si eu...

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am un prieten care face asta. lucreaza foarte bine. Daca vrei iti dau nr. de telefon si vorbesti cu el.

P.s. lucreaza doar pal, nu lemn masiv.

Salut,

Ai cumparat de la el, sau de unde sti ca lucreaza bine? Fara suparare, dar stiu ca tendinta este sa ne ajutam prietenii :)

Trimite-mi nr pe privat, sau daca vrei sa ii faci reclama, posteaza-l aici :)

Editat de KENAZ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Da, am cumparat de la el. De fapt mi-a facut mobila pe dimensiunile care aveam nevoie, si cum am vrut eu ca model. L-am recomandat si la prieteni stomatologi pentru mobilier de cabinet, si au fost super multumiti. Postez numarul aici, poate au si altii nevoie de serviciile lui.

 

0722411850 Cioby.

poti suna, vezi pret, etc. daca ceva nu iti place nu trebuie sa faci cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...