Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

Nu investeste nimeni in chestii de genul,nu in Romania cel putin la ce piata avem noi ! Asa ca mailu' ar fi fix praf in ochi ! :)

Adica am scris o mare prostie? :crack:

 

Plecam cu ideia din ceva micut si dragut, dupa care se "construieste " in jurul ideii, merge bine nu se inchide si gata, dar nu are cum sa nu mearga, jumatate din emisiune o faci numa cu oameni si chestii care nu costa nimic, este de ajuns scanteia si dupa aia explodeaza tot... pentru ca nu este ceva de genul asta in romania... zic si io!!

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si nu se mai uita nici alea 15 persoane la "motomagia".

"Ganditivati" ce audienta o sa fie in prima zi... ce nebunie... toata lumea o sa vb, chiar si la coada la paine (pardon nu se mai sta la coada) 1h este perfect, nebunie curata, cresc vanzarile la mobre , sunt mai multe pe strada scade procentul accidentelor foarte tare, la ora asta este fix poola, si chestia cu gropila,,, coincidenta este ca am facut eu un topic si "intamplator " la o sapt. sa declansat nebunia, oricum a fost super campania.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai scrie tu mailul si noi il corectam

realitatea nu trebuie ascunsa, trebuie spusa verde-n fata.

daca o suporta, bine, daca nu, nu.

Si daca ii praf in ochi mailul, care-i problema? macar ne distram la gandul ca cineva il va citi si-i va sta in gat.

Daca prind aluzia subtila bine, daca nu, sa-i dea inainte in dobitocenia lor

ceva gen top gear se face cu bugete inimaginabil de mari, enorme la propriu, dar o emisiune moto care sa prinda se poate face si mai ieftin.

trebe doar sa fie acolo oameni care simt fenomenul, stiu ce vrea publicul si cum sa-i capteze atentia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma oameni buni ca se poate !!! hai ca ma strofoc eu ca nu este o minune un mail, bai oameni buni si daca vrea ce facem? Cine se baga? Eu sunt unul... sau mai bine lasa ca vedem noi. Sa vezi ce ma cc pe mine de ras daca ne baga in seama, ba dar cum pana mea zic.. in numele cui vorbesc? Ce fac .. nu am experienta mailulilor ...ee poate chiar asta o sa fie atractiv ca nu este ceva steriotip,

Daca spune " da domle .. este o ideie nemaipomenita "

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cunoaste cineva un distribuitor ICON in .ro ? si o alta intrebare ... cand o sa fie primul salon moto in .ro?

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma oameni buni ca se poate !!! hai ca ma strofoc eu ca nu este o minune un mail, bai oameni buni si daca vrea ce facem? Cine se baga? Eu sunt unul... sau mai bine lasa ca vedem noi. Sa vezi ce ma cc pe mine de ras daca ne baga in seama, ba dar cum pana mea zic.. in numele cui vorbesc? Ce fac .. nu am experienta mailulilor ...ee poate chiar asta o sa fie atractiv ca nu este ceva steriotip,

Daca spune " da domle .. este o ideie nemaipomenita "

 

Aladine nu are rost..e prea mic interesul pt o emisiune moto de altfel si bugetul lor.Nu poate sa le acorde buget de 'n' euroi sa faca o emisiune la care se uita 2% din populatia tarii :crack: pana si o revista supravietuieste greu si aia nu implica costuri ca la o emisiune plus ca multe articole is'furate' dl alte reviste.Eu nu-i condamn si cred ca sunt oameni pasionati ca si noi dealtfel dar pt asa ceva chiar iti trebe visa card fara limita :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,as vrea sa inlocuiesc si eu bateria la moto ( gsxr) si nu stiu pe unde vine amplasata si cum ajung la ea. Sunt proaspat posesor de moto.... Mersi.

sub sa ,acu de ne spui si ce gsxr ai iti spunem si cum sa ajungi la ea

Editat de hannspree
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am timp fac un text frumos ,prezint cateva idei si-l trimit ca nu ma costa nimic .. si cred ca din politete am sa primesc replay le pun aici :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce activa este Elena in ultima perioada la sectiunea gixxer

De ce dumnezeului nu mi-ai zis? Iti dadea Gabriel un k7 de toata frumusetea. Ahhh, ce plang dupa ea.

Daca imi merg mie treburile bine, o iau inapoi.

Fata, daca o vezi acum, innebunesti! 4000E a bagat \"dementul\" de Dan in ea. Am pus neste\' poze pe faisbuc :crack:

:moto: N-am eu bani bre de gixxere...

Pai numai toba aia cred ca fu o caruta de bani :) dar nici 4000 euro n-as baga in ea... Ori ma plimb ori o iau de bibelou... ?! :crack: De banii aia imi mai luam un cross si echipament pt cross :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

750 dela am avut eu.. este extraordinara motoreta, nu se strica nimc la ea. Problema o are pilotul daca este prima lui mobra de viteza cam naspa ..sa mai fi si copchil.. nu stiu ce sa spun,

Am mai purtat discutii in privat cu cateva persoane care doaresc sa-si cumpere mobre si am regretat amarnic..

De acuma cine ma intreaba ce-l prinde ii spun.. Hayabusa te prinde. este jale .. prinde 300.

Ma refer ca oricum te plictisesti de 1000 si un 1300 este ideal

 

Cand vine vara? Ca nu mai pot!!

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Eu cred ca tu intrebi asa sa te afli in treaba... ce nu este multumitor aaa? Ca-ti raspunde lumea?

A spus omul ce le deosebeste.. vrei sa scrie toata lumea sa te convinga? Sa intre Tariceanu?

Oricum faci de capul tau ca sti tu...ai mers pe R1 5km si sti tu... Asa fac toti stiu ei si nu stiu nimic si sunt niste incapatanati.

Editat de Gixu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Romanica exista 1 GSXR 750 la 4 Yamaha R1. Conteaza foarte mult exclusivitatea ;) Plus ca nu are defectele de fabricatie ale primelor R1..

Ba nene ne sar astia in cap ... ma gandeam ca spui ca uneori borseste apa asa degeaba si ramai fara apa :blink: .

Oricum sunt de inteles inginerii de la yamaha, si r1 chiar este fiabila fara caterinca, modelul ala,

au mai fost probleme, la 2006 cu pistonul 1 sau cam asa ceva cica nu lua ulei, adica stiu ca si-a luat un baiat din Buzau la vremea aia r1 nou nout si a plecat cu ea la mare cu gagicasa si pe drum a bubuit motorul, El sunat acasa venit duba cu celalta moba pe care o avea un r6 si plecat mai departe , r1 dusa direct la Bucale unde mai erau 4 bucati cu problema asta si schimbat motorul integral (adica maruntaiele din el nu si blocul), merge si in ziua de azi dar pe la 10000rpm incepe si borseste apa afara, nimeni nu stie ce are, relantiul face cum vrea el.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: UIte ai aici mai multe poze cu mine sa vezi ce mobra am avut, este si o poza care este facuta-n ultima zi fara zapada.

Si te rog sa inventezi si tu o expresie noua in locul aleia "motociclist de tastatura" , daca adunam puroiul stors vara pe cadura din fundul meu, in 5 ani de moto iti fac plinul la mz-u crede-ma nu vb prostii, cred ca nu vb cu mine cand ai scris. ;)

OK man nici nu poate exista cearta intre noi doi ,niciodata, doar ca atunci cand am vorbit cu tine pe mes am fost tratat cu un usor aer superior...eee datorita varstei.. pooate ma insel, poate nu, lasa ca vad eu cand vb live,

Oricum tineretul din ziua de azi are un tupeu fantastic .. asa in general nu referitor la noi.

post-40356-1298886866_thumb.jpg

post-40356-1298887076_thumb.jpg

post-40356-1298887100_thumb.jpg

post-40356-1298887136_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omule, nu te supara, da ai pus o intrebare seaca, pe o sectiune de GIXXER-isti

cum te asteptai sa ti se raspunda?

au mai fost si altii in decursul timpului care voiau sa stie chestii de astea, da un intrebat ce diferente, ce puncte tari/forte, etc nu "de ce-i mai scumpa?"

un ford din 2002 de ce-i mai scump decat un opel din 2004?

cam asa suna si intrebarea ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce ai spus acolo in text sunt numa tampenii, tin motocicleta in casa amice, o bag lg mine in pat daca ma supar.

... cand am vorbit pe mes eu am pierdut timp din viata mea cu tine, in loc sa dorm sa-mi .... nevasta am vb cu tine, si tu ai batut salamul de mine, eu incercam sa-ti spun ca ciclistica mobrelor din ultimii 10 ani este aproape identica si am dat exemplul meu, k1 are prox aceias greutate ca un k8 specificand ca am si revista dar trebuie sa o caut, to ai batut salamul de mine..

pai crezi ca vreodata mai scoti un cuvintel de la mine? Sa nu te superi pe mine ca-ti zic pe sleau, asa o lungim...

 

"salamul" poate fi inlocuit cu "furtunul"

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...