Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sambata show mare, iara.............te bagi? cazarea o ai la mine free

 

m-am intors la maramu` in jaful asta de praf........:D ...ajuns la bucale prin noiembrie din nou si atunci iti vin pe cap la o beuta :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am observat ca relantiul sta pe undeva la 1000 rpm si am citit ca trebuie sa fie la 1.300 +/- 100. poate sa fie asta cauza opririi la rece. am aruncat aseara un ochi sa vad de unde se regleaza relatiul dar nu am putut vedea. so, de unde se regleaza ? :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am observat ca relantiul sta pe undeva la 1000 rpm si am citit ca trebuie sa fie la 1.300 +/- 100. poate sa fie asta cauza opririi la rece. am aruncat aseara un ochi sa vad de unde se regleaza relatiul dar nu am putut vedea. so, de unde se regleaza ? :moron:

 

In partea stanga sub rezervor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o punem azi de intalnire?

 

 

eu sunt prezent ...ramane la victoriei? pe colt la orsova la tov little care da 2 pet`uri de cola si o punga de nutline? ...sau pe la academie...undeva unde putem sta toti nu sa ne inghesuim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vreo diferenta de putere a franarii intre 600,750 si 1000 din anul 2006? In aparenta toate au acelasi sistem.

 

 

eu am 600 2006 si frate-miu are 1000 2006 si sincer nu m-am uitat daca avem sisteme de franare diferite! ...presupun ca e la fel avand acelasi an ...sau poate e diferit tinand cont de putere si greutate ...cand vine frate-miu acasa chiar o sa ma uit sa vad!

 

 

http://www.pro-bike.ro/catalog/compara-576...;id_model2=5751

 

 

aici e comparatie de 1000 cu 600

 

diferenta e doar la frana spate ...are 2 pistonase pe etrier! 600 are doar 1 !

Editat de kidu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt prezent ...ramane la victoriei? pe colt la orsova la tov little care da 2 pet`uri de cola si o punga de nutline? ...sau pe la academie...undeva unde putem sta toti nu sa ne inghesuim!

regie? foame

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

regie? foame

 

 

mananca acasa delule! in regie sunt prea multi ciumpalai cu "cat baga? , cat costa? , care e mai jmek? , daca e albastra are mai multi cai?" ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mananca acasa delule! in regie sunt prea multi ciumpalai cu "cat baga? , cat costa? , care e mai jmek? , daca e albastra are mai multi cai?" ...

a mea e mai veche deci toti ciumpalacii or sa stea pe capul tau :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mea e mai veche deci toti ciumpalacii or sa stea pe capul tau :moron:

 

 

vin altii mai grei ...nu-mi fac griji! ... dar totusi...in alta parte!

Editat de kidu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator litlle wayne
eu sunt prezent ...ramane la victoriei? pe colt la orsova la tov little care da 2 pet`uri de cola si o punga de nutline? ...sau pe la academie...undeva unde putem sta toti nu sa ne inghesuim!

 

Vad ca regreti foarte tare oferta mea :laugh: ....bre' daca iesti,iesiti si voi pe ,,lumina'' ca mie nu imi da voie mamica sa ies din casa dupa 8pm

 

Maine fac schimbul de ulei :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca regreti foarte tare oferta mea :laugh: ....bre' daca iesti,iesiti si voi pe ,,lumina'' ca mie nu imi da voie mamica sa ies din casa dupa 8pm

 

Maine fac schimbul de ulei :cheers:

 

 

era in decor si oferta ta...am bagat`o acolo. ..n`am iesit nici in seara asta...eo m-am bagat la un remi cu familionu` prin casa (gagica-mea, frate-miu, verisoara-mea) ...acum mai stau putin pe net si ma bag la somn ! ... sa stabilim dreq si noi o data ceva concret...ca am ramas la stadiu de vorbe-n-vant!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand va salut si respect pt posesorii de GIXXER-E!!!Am si eu o nelamurire: K-urile nu sunt numai alea de 1000cmc???Eu cel putin asa stiam k se zice.......Poate m-am inselat eu!!!Stima si ASFALT USCAT !!!!Cat mai avem si vrea Dumnezeu!!!Va multumes anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, este valabil si la 600, 750. k1 = an fabricatie 2001; k2 = 2002 etc.

Am inteles.....multumesc pt lamurire!!Dar k-ul simbolizeaza puri si simplu anul de fabricatie nu???Eu personal ma gandeam ca e cva de genu SRAD...numai ca in locul lui sa fie K.....STIMA!!!! ASFALT USCAT&BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles.....multumesc pt lamurire!!Dar k-ul simbolizeaza puri si simplu anul de fabricatie nu???Eu personal ma gandeam ca e cva de genu SRAD...numai ca in locul lui sa fie K.....STIMA!!!! ASFALT USCAT&BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!!

 

sa inteleg ca ce ai scris la profil in legatura cu mobra nu este adevarat...... :cheers:

Editat de theos_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles.....multumesc pt lamurire!!Dar k-ul simbolizeaza puri si simplu anul de fabricatie nu???Eu personal ma gandeam ca e cva de genu SRAD...numai ca in locul lui sa fie K.....STIMA!!!! ASFALT USCAT&BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!!

 

 

 

SRAD din cate stiu eu inseamna Suzuki Ram Air Direct! si parca toate modele gsxr din 97` (sau de cand s-au fabricat primele modele Srad ) pana azi sunt SRAD .

 

 

Treaba cu k`u ,in state, vine de la 1000 . La noi in romanica k`u reprezinta anul de fabricatie la mai toate modele suzuki! gsxr, gsxf, gsr, intruder etc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: .......Ms pt lamurire....Deci intr-un fel aveam si eu dreptate privind K-1000cmc....Sanatate si ASFALT USCAT

 

'k' se mai foloseste si cand e vb de bani adica nu zici 10 mi euroi ci 10k..mai mult la englezi se foloseste treaba asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...