Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sti cumva daca se poate lua si cate unu? :rolleyes: Ca nu pot sa sun la ora asta.. Am derapat pe o mega dara de ulei.. a zburat motocicleta de sub mine.. eram si cu iubita mea.. noroc ca am mers incet cu un prieten care si-a luat motocicleta ca se termina naspa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sti cumva daca se poate lua si cate unu? :rolleyes: Ca nu pot sa sun la ora asta.. Am derapat pe o mega dara de ulei.. a zburat motocicleta de sub mine.. eram si cu iubita mea.. noroc ca am mers incet cu un prieten care si-a luat motocicleta ca se termina naspa.

 

vezi ca au baietii de la dafway unul...doar unul...ca daca erau doua le luam eu. bafta

 

/index.php?/topic/679809-piese-gsxr-1000/page__pid__3209568#entry3209568

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o iesire frumoasa in vichend ?padurea bogatii(mers mai sportiv)?

 

Nu stiu daca mai sunt si altele, dar eu cand am gasit video-ul asta am ramas prost. :|

 

am auzit una live cu killerul pus se auzea demential, za best !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand un echipament original suzuki ,piele ,second hand , culori albastru alb negru , jeaca + pantaloni marimea 52 sau L ,

150 euro ,

 

jeaca are cateva zgarieturi pe umarul stang pantalonii sunt fara nici o zgarietura

am revenit cu un nou pret

post-53013-0-06794500-1345992979_thumb.jpg

post-53013-0-92354300-1345992991_thumb.jpg

post-53013-0-24909700-1345993002_thumb.jpg

post-53013-0-71711400-1345993016_thumb.jpg

post-53013-0-53616400-1345993030_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se impiedica cineva de un capat de ghidon oem? l-am pierdut pe drum pe cel de pe stanga...

Am luat crashpadul si am auzit ca este de pe motocicleta cu care a facut accident baiatul de la aviatorilor care a murit.. ma uit ciudat la el prin garaj,

duc visul lui mai departe.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu-mi duca nimeni visul pana la vre-o 85 ani

 

saian daca nu te grabesti cu caPUL de ghidon asta insemnand spre sf.saptamani, iti dau eu un raspuns ca nu stiu ce fac cu al meu ca mai am doar unu, celalalt a ramas pe transalpina :rolleyes: (piredut) si oricum nu am timp deloc sa ma duc la posta sau curierat,, daca este ti-l trimit printr-un prieten care lucreaza la aeroport si te duci sa-l iei de la el.. Ne auzim. dar mai mult ca sigur imi cumpar altele dealea cu carbon.. albastre ce mea picat pata pe ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu-mi duca nimeni visul pana la vre-o 85 ani

 

saian daca nu te grabesti cu caPUL de ghidon asta insemnand spre sf.saptamani, iti dau eu un raspuns ca nu stiu ce fac cu al meu ca mai am doar unu, celalalt a ramas pe transalpina :rolleyes: (piredut) si oricum nu am timp deloc sa ma duc la posta sau curierat,, daca este ti-l trimit printr-un prieten care lucreaza la aeroport si te duci sa-l iei de la el.. Ne auzim. dar mai mult ca sigur imi cumpar altele dealea cu carbon.. albastre ce mea picat pata pe ele.

 

nu e graba de loc...da-mi un semn daca e.

sa traiesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat crashpadul si am auzit ca este de pe motocicleta cu care a facut accident baiatul de la aviatorilor care a murit.. ma uit ciudat la el prin garaj,

duc visul lui mai departe.

Salut Aladin ...

 

De unde ai cumparat crash-pad ul?

 

Ca si eu caut unul ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

salut, de curand am luat un gsxr 750 si mereu imi sta aprins "F1" am cautat pe net si toti spun ca e de la powercommander, ce as putea sa fac sa isi revina?

K6 negru?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

il vroiam eu dar nu am avut disponibila toata suma si trebuia sa scot k-ul meu la vanzare pentru diferenta.Nici pana acum nu m-am grabit sa rezolv problema franarii si nu il puteam scoate la vanzare

Poate la anu daca gasesc o mobra buna sa merite vanzarea galbejitului meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il vroiam eu dar nu am avut disponibila toata suma si trebuia sa scot k-ul meu la vanzare pentru diferenta.Nici pana acum nu m-am grabit sa rezolv problema franarii si nu il puteam scoate la vanzare

Poate la anu daca gasesc o mobra buna sa merite vanzarea galbejitului meu

e bun nu am probleme cu el, doar cu f1 asta de la powercommander si tipul nu avea nici cablul ca sa modific mapa -.-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o rezolvi la tng fara probleme

cred ca e ok, mia spus ca a anulat sau scos ceva care manca benzina si la facut sa traga mai mult aer, becul sta aprins dar probleme nu vad sa aiba, sunt tocmai din bacau drumul pana la bucuresti e ceva si anu asta nu prea imi mai permit:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde a modificat ceva ?in calc(ecu) lui de sta f1 aprins ?pana acum ne spuneai de pc3

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand te bagi pe ceva de genul asta 750 pc3 nebunii clapete anulate si ce o mai avea pe acolo.. adica bomba cu roti.. trebuie sa fi cunoscator si sa sti exact ce cumperi.. bafta la reglaje.

 

crashpadul este sh, nu am dat comanda undeva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...