Sari la conținut

A Fost Dnepr...


Joe Black
 Share

Postări Recomandate

De curand am cedat niprul, care nu m-a dezamagit "nunca"...bafta mare actualului proprietar (MADCOX-Constantza) shi la mai mare!post-3165-1151297092_thumb.jpg :)

 

 

evolutzia este in natura umana :lol: post-3165-1151297205_thumb.jpg (an- '92, 11 tkm shi probabil atzi observat pachetul de tzigari de langa...)

 

post-3165-1151297312_thumb.jpgspirit de echipa...Nepotu' este cel care m-a ajutat in multe feluri (tnx gradpa'!)

 

post-3165-1151297433_thumb.jpg V(shape)T(tzilinder) la 52 grade(parerea a multor cunoscatori: un "foarte" fiabil motor)

 

post-3165-1151297644_thumb.jpg the other way around... :cheers:

 

post-3165-1151297730_thumb.jpg la garaj...in ashteptarea zilelor "nebune"!

 

post-3165-1151297827_thumb.jpg my horsey!! :laugh:

 

post-3165-1151298027_thumb.jpg rear view... :crack:

 

post-3165-1151298088_thumb.jpg front view! :cheers:

 

post-3165-1151298213_thumb.jpg the one who thinks that is a "good looking secretary"! :crack:

 

 

p.s. motorul va ieshi astazi pe asfalt....cu tot cu capacele protectoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era si timpul sa te bucuri de ia ,prietenii stiu de ce :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo intunecatule, s-o calaresti sanatos, si sa nu uitzi ca diferentza intre motociclete si femei e ca daca te sui pe femeie intai te sui pe ea si apoi o umfli, pe cand motocicleta intai o umfli si apoi te sui pe ea :cheers:

 

Chiar ma intrebam daca a ajuns baiatu' ala cu bine in C-ta... aveam o strangere de inima...

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aparatu meu foto, caci cu el a facut pozele, are photoshop integrat!!! :lol: :cheers: :cheers:

 

:crack:

 

 

ce mey, esti gelos ca a ta e mai urata? .... ca doar am vazut-o cand mi-ai taiat calea [neregulamentar] pe Bd. Marasesti ... glumesc, respira normal si nu te incorda :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari si sa o stapanesti sanatos! Ti-am mai urat de fapt dar tot nu am primit de baut. Te asteptam pe la noi asa cum ai promis, cu tot cu achizitia. Nu de alta dar cautam moto ptr bebe. :lol: P.S. La Brasov la festival, Bogdan i-a facut poza piticului pe busa lui Padure, dar mami e mai modesta si bebe s-ar multumi si cu a ta. Mai vii pe la noi? :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo,domnu',felicitari!

 

Drumuri lungi si fara incidente! :D

P.S.: Ii da clasa lu' a lu' demeveu' :D

 

 

sa spunem ca "fosta" proprietara a motocicletei mele era mult mai meticuloasa decat propritarul motorului lui mihai, care reprezinta, pentru unii, doar un simplu act de comertz...eu sunt doar norocos la motociclete :cheers:

 

Felicitari si sa te poarte sanatos pe unde vrei tu! :)

 

Dai de beut! Hac! :cheers:

 

de udat, nu-i problema! ashtept pana se pisha primul caine pe roata... dupa care imi fac un top-case din pieile lui :crack:

 

Felicitari man!

 

Deci numai pe o roata! DA?

 

doar daca se urca o "persoana cu greutate" in spatele meu... :moto: shi sunt foarte hotarat sa-l refuz pe Nepotu' sa-l iau :lol:

 

Felicitari si sa te poarte numai la bine!

 

Asfalt uscat!

 

:crack:

 

 

la totzi, la fel! shi multa grija :laugh:

 

sa te poarte sanatos

 

chiar arata bine de tot

 

 

imagineaza-tzi ca shi tipa in fusta scurta pana la genunchi se asorta la mandretzea mea :D ....shi cel mai mult mi-a placut imaginea cand totzi mergeau in paralel cu noi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a scos-o nenea la plimbare shi a shi venit sa se laude :crack: :crack: :laugh:

 

post-4148-1151357362_thumb.jpgpost-4148-1151357372_thumb.jpg

 

se inserase afara :)

 

post-4148-1151357353_thumb.jpg

 

asta dupa ce aparatu meu foto a stat la el vro 2 saptamani pana a gasit unghiurile potrivite pt a fotografia shadowul pentru a fi pus pe forum :lol: :cheers: :cheers:

 

tre lucrat la tobele alea!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-l stapanesti sanatos si la cat mai multi Km :crack:

 

 

itzi aduce aminte de vremuri nu de mult trecute?! e frumos in gashca "durilor"... astazi am salutat o fatuca de fo 10 ani care se holba la motocicleta mea shi era super entuziasmata....pe de cealalta parte, intre p-ta Rosetti shi Universitate, am dat semnal dreapta pentru a ma angaja pentru viraj spre Romana. nimic anormal,numai ca dupa fo 3-5 secunde un taxi clanxona de zor in paralel cu mine shi tzipa in gura mare ca daca am dat semnal, sa ma bag...mi-am bagat ceva shi i-am explicat ca sta in spatele meu, pana cred eu de cuviintza ca pot intra linishtit pe cealalta banda...a continuat sa comenteze pana l-am intrebat pe o voce mai grava daca vrea sa inceteze discutzia ca la un shofer lenesh de 40 ani se mishca mai greu shi pana se pune verde am tot timpul sa-i rup mana in trei locuri in 2 secunde :lol: ... era primul meu drum cu motoreta, nu puteam sa-l las sa-mi strice ziua! :crack: :cheers:

 

Frumoasa motoreta tipule! Sa o stapanesti sanatos!

 

 

agree!! tnx X 10!

 

Era si timpul sa te bucuri de ia ,prietenii stiu de ce :laugh:

 

 

imi pare rau ca nu am ajuns shi pe la "pasaj"...dar shtiu drumul! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma mir ca te-ai putut abtzine atat!!! o ai de aproape o luna shi abia acu ai pus topic de laudat :cheers:

 

sa ne duca mult shi bine :lol:

 

 

mi s-a urat, de ziua mea, "multa intzelepciune"...acu' daca s-a prins, e bine! de nu, Dumnezeu sa ne ajute sa ne mai sarbatorim! :crack: LOVE MY FRIENDS! LOVE 4 FRIENDS, ONLY! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi s-a urat, de ziua mea, "multa intzelepciune"...acu' daca s-a prins, e bine! de nu, Dumnezeu sa ne ajute sa ne mai sarbatorim!

 

shi crezi ca sfaturile bune se prind de pielea blackului??? :lol: :cheers: :cheers:

 

on topic: :crack: frumos motorashu shi super bine intretzinut de fosta proprietara!!! straluceshte! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Bravo intunecatule, s-o calaresti sanatos, si sa nu uitzi ca diferentza intre motociclete si femei e ca daca te sui pe femeie intai te sui pe ea si apoi o umfli, pe cand motocicleta intai o umfli si apoi te sui pe ea ;)

 

2.Chiar ma intrebam daca a ajuns baiatu' ala cu bine in C-ta... aveam o strangere de inima...

 

:hug:

 

 

1. NESIMTZITULE!

 

2. LA 06:00 L-AM SUNAT SHI MI-A RASPUNS CA AJUNSESE DE 1 ORA..SHI A PLECAT LA 00:00, FAH TU MATEMATIKA!... :10: FARA PROBLEME!!! NEBUNEALA VINE CU 2 ROTZI!

 

aparatu meu foto, caci cu el a facut pozele, are photoshop integrat!!! :D :D :D

 

:blbl:

 

FUC IU, BICI! :lol: :rose:

 

 

Bravos! Sa o stapanesti sanatos si sa dai de beut!! :D :cheers: :cheers: :crack:

 

 

PE DATA DE 1 IMPLINESC 10.000 ZILE PAMANTESHTI......VEDEM CE IESE!

 

Bravos! Sa o stapanesti sanatos si sa dai de beut!! :D :crack: :laugh: :)

 

 

ECSQIUZ MI, PLIZ! IO AM CHOPAR...IO NU DAU DE BAUT, IO IMI IAU! :hurt:

 

iti urez cat mai multi km fara incidente, si sa te bucuri de ea! :ok: :ok: :ok:

 

 

NU-I GREU DE REALIZAT CAND AI CHOPPER...IN AFAR' DE TAXIMETRISHTI :P ...ESTE O NOUA NUANTZA DE "RASISM"! Jan este exceptzia! :)

 

Felicitari si sa o stapanesti sanatos! Ti-am mai urat de fapt dar tot nu am primit de baut. Te asteptam pe la noi asa cum ai promis, cu tot cu achizitia. Nu de alta dar cautam moto ptr bebe. :D P.S. La Brasov la festival, Bogdan i-a facut poza piticului pe busa lui Padure, dar mami e mai modesta si bebe s-ar multumi si cu a ta. Mai vii pe la noi? :D :D

 

 

la ce ora se intoarce bogdan? :moto:

 

azi ne vedem! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari MAN.in sfarsit ai scos-o.(motoreta).si sa stiti ca am ajuns tarziu ca

becul era chior,si viziera varza.am luat la ganganii in mecla....,dar nu pot sa uit

cum am plecat din buc(in 8-uri)si cum o misc acum.am deja cu ea vreo 800 km si

2 accidente intr-o sapt..minore,si nevinovat.abia astept sa ne intalnim sa iti dau

pantofii la curatat de ulei :lol: .dar intai ne udam motoretele unul altuia dar nu

cum fac cateii la roata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin shi io cand va udatzi motoarele reciproc :) :D :D

 

beau de la doi!!! :lol:

 

ce mey, esti gelos ca a ta e mai urata? .... ca doar am vazut-o cand mi-ai taiat calea [neregulamentar] pe Bd. Marasesti ... glumesc, respira normal si nu te incorda :hurt:

 

a mea e in lucru ca unii nu au curajul shi nebunia sa se duca sa munceasca in germania!!! bravo georgica!!! el a gasit-o acolo, e altceva, eu am cumparat-o adusa deja in tzara!!!

 

aripa fatza e nou noutza ( proaspat tichinigita shi vopsita ) ca era varza

la iarna vopsesc totul:

cadrul negru

restul vishiniu sau ce culoare are ea acu, ca in talon scrie roshu :cheers: :cheers: :crack:

shi, de asemenea, cromam tot ce se poate da jos de pe ea, ca e cam urat cromul actula ca bou de fost proprietar german nu a mers deloc cu ea in ultimii 6 ani shi a tzinut-o in ploaie, soare etc.

 

 

 

on topic :D :moto: :rose: de ce sa fiu gelos ca am aparat foto bengos :crack: :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...