Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

Fete motocicliste cunosc ... shi foarte bine ca exista ... dar fete scuteriste ?

A vazut cineva ?

 

Daca sunteti pe site va rog prezentati-va ... ba kiar va asteptam la cursa ... shi nu ca spectatoare ... ci ca sa ne datzi clasa pe circuit :lol:

 

Poate nu ar fi rau sa ne cunoastem mai bine ... sa organizam in timp intalniri scuteriste .... shi sa facem drumuri impreuna.

 

Bine v-am gasit oricum ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am vazut o fata pe un scuter trecand destul de des pe strada mea in zona dorobanti...am vrut sa ma duc dupa ea intr`o zi da` nu-mi gaseam cheia :)

 

tremurai de emotzie :crack: :crack: :laugh:

 

:lol: :cheers: :cheers:

 

 

 

Daca sunteti pe site va rog prezentati-va ... ba kiar va asteptam la cursa ... shi nu ca spectatoare ... ci ca sa ne datzi clasa pe circuit :)

 

 

daca am fi putut ieri sa luam pulsul circuitului, poate ne-am fi bagat la cursa, da asha fara sa mergi niciodata shi sa te prezintzi in timp ce altzii au mai mers, scad dramatic shansele, mai ales ca li se permite celor cu tobe modificate sa concureze :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Tm eu am vazut pana acum...o fata cu un Aprilia SR, una cu un Piaggio NRG si una cu Peugeot Speedfight (pe care o cunosc :lol:).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tremurai de emotzie :crack: :crack: :laugh:

 

:lol: :cheers: :cheers:

daca am fi putut ieri sa luam pulsul circuitului, poate ne-am fi bagat la cursa, da asha fara sa mergi niciodata shi sa te prezintzi in timp ce altzii au mai mers, scad dramatic shansele, mai ales ca li se permite celor cu tobe modificate sa concureze :)

 

nauzi bre ca testam toate scuterele shi nu dam voe la alea tunate ... uite iti promit daca vun scuter care are doar toba tunata demareaza mai tare din cauza asta nui dam voe ... ca sa fie sansele egale. ok ? ... vino diseara la club 21 dupa 20.00 ... stabilim ultimele detalii ...

 

PS - sa vina feteleeeeeee la cursa ... shi le dam voie shi cu scutere tunate

 

PS2 - sper sa nu apara vun baiat imbracat in fata cun scuterake tunat acum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nauzi bre ca testam toate scuterele shi nu dam voe la alea tunate ... uite iti promit daca vun scuter care are doar toba tunata demareaza mai tare din cauza asta nui dam voe ... ca sa fie sansele egale. ok ? ... vino diseara la club 21 dupa 20.00 ... stabilim ultimele detalii ...

 

nu pot sa ajung azi acolo, dar sunt de acord cu ce stabilitzi :lol: :cheers: :cheers:

shi daca nu punetzi cursa intr-un weekend in care e vro intrunire, vin shi eu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu fi rau ... nu era vorba de asa ceva ... ideea era ca la noi este perceput destul de gresit scuterismul ... il practica doar copiii teribilisti pana sasi cumpere motociclete...

 

eu cred si sper ca viitorul va aduce si pe la noi scuteristi de orice varsta si sex ... pasionati de 2 roti in general si de scutere in special :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il practica doar copiii teribilisti pana sasi cumpere motociclete...

 

Nu prea imi place cum suna afirmatia ta ... stai linistit ca mai sunt si scuteristi normali !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am avut timp ca mergeam prea repede :crack: :crack: :crack:

 

era pe banda intai shi se blocase in trafic

io pe a treia, culoar liber printre mashini :rolleyes:

 

daca o mai vad o sa-l cer special pentru tine :)

ms ms :bounce: , se mai gandeste si cineva la mine :P

 

maine stau pregatit in fata portii sa o prind pe fata aia ca azi iar a trecut pe la mine pe strada ... mi`a zis mama :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms ms :rolleyes: , se mai gandeste si cineva la mine :lol:

 

maine stau pregatit in fata portii sa o prind pe fata aia ca azi iar a trecut pe la mine pe strada ... mi`a zis mama :bounce:

 

du-te repede shi monteza nosu' ca sa fii sigur ca o prinzi!!! :crack:

 

acu ca a venit vacantza nu mai plimbi motorul de pe washington pana la dorobantzi ca sa-l pui in fatza liceului??? :P :) :lol:

 

:crack: :crack: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

du-te repede shi monteza nosu' ca sa fii sigur ca o prinzi!!! :bounce:

 

acu ca a venit vacantza nu mai plimbi motorul de pe washington pana la dorobantzi ca sa-l pui in fatza liceului??? :P :) :lol:

 

:crack: :crack: :crack:

 

nu :lol: si simt lipsa acestui "drum" zilnic :)

 

de fapt inainte de ore in fiecare dimineata mai aveam un drum de facut si daia imi aparea motoru` in fata scolii :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...