Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Propun ca urmatoare activitate organizata a CSR sa fie atragerea de membre...asa ca reverse....mai atent un pic si la numere..nu numai la tzatze....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun ca urmatoare activitate organizata a CSR sa fie atragerea de membre...asa ca reverse....mai atent un pic si la numere..nu numai la tzatze....

:scratch: :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca ai plete.Fluiera astia dupa tine?

Unde vezi tu ma plete?=)) ... daca nu sunt tuns periuta gen puscarie ca tine inseamna ca am plete?lasa fraiere ca iti arat io plete sambata :)

 

nu e ma, da` sunt frumos si cauta toate anturaj cu mine...asa le stiu eu pe toate..si niciuna pe mine :scratch: :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am mai vazut o fata pe un scuter , eram la 10 km de sibiu intr-o comuna si veneam acasa . Si in fata mi-a aparut un scuter rosu , casca in cap etc. , mergea tare , ma lasa in urma , eu aveam 50 sa nu ma ia radaru , dupa ce am iesit din comuna i-am dat si eu :) , si am depasito :scratch: ,

 

 

 

P.S : se uita cam urat la mn :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

hello la toata lumea! Noua pe forum. Sunt din Bucuresti si am din septembrie un flying cougar. Stiu ca nu e cine stie ce marca, dar mie imi place foarte mult. :bigstar:

 

Buna venit pe forum!! Asfalt uscat si fara incidente!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello la toata lumea! Noua pe forum. Sunt din Bucuresti si am din septembrie un flying cougar. Stiu ca nu e cine stie ce marca, dar mie imi place foarte mult. :bigstar:

 

welcome

te asteptam duminica la intalnire ... la circul de stat ora 14:00 asta daca nu ninge sau ploua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la intalnirea de la circ, sunt in sesiune :( mda, e groaznic sa ai un examen duminica.... revenind la subiectul nostru , sa stiti ca uneori e misto sa fii fata pe scuter. Cel putin in felul asta te vad :moto: si nu dau peste tine. Am avut parte de tot felul de reactii... unele chiar m-au surprins in bine. De exemplu astazi un mosulet cu bicicleta mi-a facut cu mana cand eram la stop. Era f simpatic , genul ala d om batran care pare tanar... :peace: Pentru blondele noastre din Bucuresti e ceva neobisnuit sa-ti strici coafura de la casca....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello la toata lumea! Noua pe forum. Sunt din Bucuresti si am din septembrie un flying cougar. Stiu ca nu e cine stie ce marca, dar mie imi place foarte mult. :bigstar:

bun venit ... imi zici si mie ce scuter e ala flying cougar ??e cinezarie ?? poze ceva ?:bigstar: ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...