Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am intalnit ieri prima fata scuterista .... avea un lastunel ... parca asa ii zice ... mergea foarte bine .... o cheama lia ... shi mam luat de ea ca nu avea casca ... si o sa vina si ea pe site-ul nostru

 

vedetzi fetelor ca se poate :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Hai ca reinviu eu acest topic, sper fara suparare :ok: Am un scuterica MBK Booster si sunt fata :rock: Haideti fetelor, care mai sunteti? :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut shi yo erau 2 fete care aveau pana in 18 ani.. si circulau cu peste 50 km/h .

 

curajoase fetele :duel:

:ok:

daca le mai vad le fac o poza :rock: :wave: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca reinviu eu acest topic, sper fara suparare :rock: Am un scuterica MBK Booster si sunt fata :wave: Haideti fetelor, care mai sunteti? :duel:

Cumva fata care sa dat la romexpo la cursa de scutere ?? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum cateva zile eram in autobuz in zona mea la pta. Domenii si am vazut o mandra fata blonda pe un scuterika(nu stiu ce era). sa vezi ce`i zburau pletele`n vant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum cateva zile eram in autobuz in zona mea la pta. Domenii si am vazut o mandra fata blonda pe un scuterika(nu stiu ce era). sa vezi ce`i zburau pletele`n vant

 

 

si eu am vazut fata p scuter .. chiar doua scutere .. ! dar nu aveau casca nici una .. ( incercau sa ma depaseasca . :D ) era un gopop .. si un firs bike tornado .. ! :rock: la 55km/h ma jucam :rock: ( mai eram cu un pr)

 

asta acum vreo 2 sapt . .:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am vazut fata p scuter .. chiar doua scutere .. ! dar nu aveau casca nici una .. ( incercau sa ma depaseasca . :rock: ) era un gopop .. si un firs bike tornado .. ! :rock: la 55km/h ma jucam :P ( mai eram cu un pr)

 

asta acum vreo 2 sapt . .:moto:

:rock: ce`mi place ca mai au si tupeu fetele astea..si daca zici ca erau cu firt bike sau gopop ... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si sora mea se mai dadea cu f12-le ... acum ca am trecut la viteze nu cred co mai las :rock:)) ( desi are carnet B ani destui etc ... e mai mare decat mn cu 5 ani ) .. da tot nu o las sa se plimbe :rock:) ... poate ii iau si ei o trotineta ;:D .. oricum .. cu f12-le .. a facut destui de la mine din comuna .. ( noroc cu scuteru ) .. Uite alta fata scuterista :rock: ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si sora mea se mai dadea cu f12-le ... acum ca am trecut la viteze nu cred co mai las :rock:)) ( desi are carnet B ani destui etc ... e mai mare decat mn cu 5 ani ) .. da tot nu o las sa se plimbe :rock:) ... poate ii iau si ei o trotineta ;:rock: .. oricum .. cu f12-le .. a facut destui de la mine din comuna .. ( noroc cu scuteru ) .. Uite alta fata scuterista :moto: ..

nu are legatura ca are carnet de ho-ho ani...doar ca stie legislatia sau daca o stie.... :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cumva fata care sa dat la romexpo la cursa de scutere ?? :clap:

 

Iegzact! :drums:

 

 

 

@ rock_angel :

Dristor :wave:

 

 

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am injurat o fata de am spurcat-o desi nu am nimic cu toate celelalte...vine in dreptul meu pe un Runner de 200-fara casca si eu eram tot cu Runnerul dar de 180 si se tot baga in mine, vreo 20cm ne desparteau...m-am jucat ce m-am jucat cu ea pana s-a dezechilibrat proasta cam la 70km/h si era sa cada peste mine...noroc ca am bagat mana in acceleratie si a cazut in spatele meu.M-am intors sa o ajut pe proasta si s-a ridicat plina de sange si a fugit ca nebuna printre masini si ma injura de parca as fi fost eu de vina, m-am luat dupa ea dar parca de-odata invatase sa mearga si a disparut printre masini si blocuri...

Asa ca cine nu stie sa stea acasa...valabil si pentru baieti ca ei merg mai mult...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pierdut cursa, recunosc, pentru ca avea si motorul mai mic si in poola mea alergam printre masini cu 120 :wave: ??? Aia nu mai simtea daca facea accident dar eu nu vroiam sa dea careva in mine si la urma urmei daca o mai bateam ce rezolvam...am pierdut ca mergea ea ca nebuna si chiar nu cred ca a ajuns acasa intreaga... :clap: :drums:

Editat de yOCorni
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi era in sensul "Ce era sa fac, sa alerg cu 120 printre masini?", nu ca asa am facut ca doar nu eram nebun... :cheers: :cheers:

:crack:) pai nu aveai cu ce sa faci sa fuga 120:)

 

Poi era in sensul "Ce era sa fac, sa alerg cu 120 printre masini?", nu ca asa am facut ca doar nu eram nebun... :lol: :cheers:

:crack:) pai nu aveai cu ce sa faci sa fuga 120:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cel mai important topic si sta aiurea "jos"

 

deci azi am vazut pe dorobanti 2 tinere pe un scuter kymco cred,portocaliu ...au intors pe linie dubla continua :P

 

Le vreau permisele :P ..sau numerele de telefon ... oricum e tare ca si fetele au inceput sa mearga pe scutere ca de voi ma plictisisem :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...