Sari la conținut

IMZ M72


valicaddy
 Share

Postări Recomandate

ia arata-le vopsite electrostatic....

 

 

Vreau sa pling........ sablat..........electrostatic..........Arata-le dom'le odata macar.

 

Nope, de abia le-am dat in grund. Nu vopsim eletrostatic nimic la M72, doar la Zundapp si tovarusul Z nu a intrat pe masa de operatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mdea, jantele mele tocmai au ajuns din germanica, maine insa nu cred ca voi fi in Buc pentru a le ridica de la posta. Ce chestie, abia acum am vazut avizul, daca nu dormeam pe mine acum aveam jucariile in mana. Asa, maine rabd. hahahahhaah

 

sper sa arate ok, sa nu fi aruncat banii. Am sa le pozez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc. Sa stii ca mai sunt, dar cele ieftine sunt in general cu probleme si uneori nu se justifica luate. Cele prea scumpe vor ramane la proprietari...

 

Pica unul undeva pe la jumatate , dar ai ceva de asteptat, daca chiar vrei asa ceva. Ai gasit la 1200e???????//// iefitn ca braga.. hahahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal,sa te bucuri de ele.....................apropo, chiar nu se mai gasesc M-uri in romania?????(exceptand cele cu preturi enorme)

 

 

preturi si iar preturi........toti vreti m-uri la pret de ij sau dnepr........dar nu socotiti banii care se mai cheltuie la restaurare.........paote cu mult peste cit dai pe ia......

este destula cheltuiala la restaurare.....depinde de cit de pretentios este proprietarul

 

toti va speriati de preturi...........

eu am dat pe un m72 1000 de dolari si am luato bucati......nu m-am speriat asa de tare

asta e.....vrei..dai

nu dai...nu ai :crack:

spor la asteptat... m-uri cu pret de ij :crack:.... sa va vad cit cereti atunci... :crack:

numai bine... :crack:

 

--- Mesaj completat în 28 Dec 2007 19:21 -------------
:crack:

Multumesc. Sa stii ca mai sunt, dar cele ieftine sunt in general cu probleme si uneori nu se justifica luate. Cele prea scumpe vor ramane la proprietari...

 

Pica unul undeva pe la jumatate , dar ai ceva de asteptat, daca chiar vrei asa ceva. Ai gasit la 1200e???????//// iefitn ca braga.. hahahaha

 

 

sint interesat daca nu ai vro abligatie la cineava cu el.

astept, nui graba la mine :crack:

stau banii....trebuie investiti :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e vb de M la pret de ij......dar nici sa arunci banu` asa doar ca e M........daca aveam bani il cumparam demult ........numai ca nu toti au norocu` sa aiba banu gramada......

 

 

Men...eu nu am banii gramada dar ma descurc

Cind e vorba de motoare fac sacrificii cit pot de mari sa iau

Am adunat multe rahaturi cu timpul si prietenii rideau de mine dar dupa multi ani sau dovedit folositoare si am scos ceva banii cu ele :crack:

Toti incepem de undeva.....eu am inceput cu o mobra :crack: ....si tot asa mai departe

Sa fiu sincer nu am japoneza. nu ca nu as putea sa iau dar......tot vechiturile ma omoara :crack:

Sint bolnav dupa vechituri :crack: asta e....

 

Daca vind ceva, vind doar dublurile si sa mai scot din cheltuiala.... ca e destula

 

numai bine :crack:

 

--- Mesaj completat în 29 Dec 2007 15:11 -------------
Am gasit azi la rusi un motor de k nou

Poate intererseaza pe cineva

post-20619-1198933858_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, nu se vad stralucit in poza, poate reusesc sa fac unele ca lumea. nu se vad sub nici o forma urmele de la sleif sau cum naiba se cheama obiectul ala, nu au defecte de cromare nicaieri, sunt intr-adevar perfcet rotunde, iar daca sterg amprentele de pe ele arata absolut incredibil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

danny vrea un prieten un set nou de cil, pistoane, bolturi si segmenti de K750/ MT12. Zi-mi un pret sa ii zic. Multumesc.

 

Pistoane,bolturi si segmenti nu sint scumpi, cilindrii sint destul de scumpi

Nu pot sa spun un pret la cilindrii deocamdata,probabil pe saptamina care vine

Pistoane,segmenti si bolturi pina in 100 de lei orcum

 

 

--- Mesaj completat în 29 Dec 2007 23:06 -------------

adus acasa la cine? :crack:)))

 

 

la mine :crack: il pun linga fratesu :crack: sper pe saptamina care vine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu zii acolo cat si ii transmit, eu i-am recomandat intregul set complet si bun.

 

 

Cilindrii de k sau m nu am luat de la piata inca.luasem de la cineva de acasa si orcum nu cu acelas pret cu cei din piata.Dar stiu la piata cineva care are noi de k,dar sincer am uitat cit era :crack:

Saptamina care vine merg orcum si am sa-ti spun un pret la tot complet.

Eu luasem cu 100 de euro complet dar nu de la piata

Editat de dany_oldmoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cilindrii de k sau m nu am luat de la piata inca.luasem de la cineva de acasa si orcum nu cu acelas pret cu cei din piata.Dar stiu la piata cineva care are noi de k,dar sincer am uitat cit era :crack:

Saptamina care vine merg orcum si am sa-ti spun un pret la tot complet.

Eu luasem cu 100 de euro complet dar nu de la piata

Magnetou de Voshod nou farta apindere poti baduce si la ce pret?

Salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu, nu poate sa aduca, pe topicul asta in nici un caz. are unul la vanzari, sau poti sa-i dai mesaj si sa-l intrebi.

 

danny, mai updateaza si tu topicul tau de vanzari.

 

sa revenim: azi nu am mai apucat sa cotrobai dar imi place sa cred ca am doi butuci de M in stare buna pe care sa-i vopsesc (electrostatic) si apoi sa compun cu ei cele doua roti de care vorbeam mai sus. abia astept sa vad produsul finit, acum ca toate componentele sunt aici nu mai am rabdare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sint curios cum vor arata la sfirsit...vreu si eu :crack:

Ma bate un gind sa fac un m72. negru,dungi albe si mult crommmm

 

Astept cu nerabdare poze

 

 

 

 

--- Mesaj completat în 01 Jan 2008 22:31 -------------

Pai tu zii acolo cat si ii transmit, eu i-am recomandat intregul set complet si bun.

 

 

Sper sa iau motorul asta pe care l-am gasit (daca mai este).Voi intreba cit e pretul la set complet si voi vinde setul meu.Orcum 2 motoare noi ajung nu mai am nevoie de set :crack:

In cel mai rau caz daca nu mai este motorul iau un set nou si gata.

Daca i se vor parea scumpi cilindrii la tov.tau va lua numai pistoanele,bolturi si segmenti si va aliza cilindrii vechi.

 

--- Mesaj completat în 05 Jan 2008 22:39 -------------
??? nimic de ceva vreme...nu mai apare nici un m72?unde la tineti ascunse?

 

parca se gasesu pe toate gardurile :crack: si ieftine cu draci :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un morman de roti in balcon, bunicele , ca gunoaiele le demontez sau le arunc, am un butuc nou in alt balcon, si nu am avut cand sa ma uit dupa ele. am facut ce nu voi mai putea face de maine: am dormiiiiiiiiiit......

 

1000 de euroi negociabil, cu numere noi. Ia neamule....
mda, baga poze...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...