Sari la conținut

IMZ M72


valicaddy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tu esti in afara ariei cu raza de 300 km unde stiu in jur de 10 M72-uri. Statice toate.

Vali tu rupe gardu si planteaza M-ul langa bloc sa poti sa te plimbi cu el.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca o sa il car dupa mine prin tara, sunt plecat de luni pana joi, cand naiba sa mai merg cu el..

..legi de duba o platforma si sui M-ul pe ea...asa te poti da prin toata tzara (cand conduce colegul duba....normal) :)

si inca si cu 120/h!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti in afara ariei cu raza de 300 km unde stiu in jur de 10 M72-uri. Statice toate.

Vali tu rupe gardu si planteaza M-ul langa bloc sa poti sa te plimbi cu el.

 

 

la mine in zona nui deloc ca le cumparam :D pe toate si dupa asta am umblat juma de moldova si am dat de ia in fundul muntilor pe la un padurar...sint in cautare de altele orcum :) dar caut ceva cit mai originala indiferent de stare,fara modificari si improvizati :) ca nu plac deloc improvizatiile.

 

 

 

daca aveti asa ceva acasa si nu folositi dati un tel. :lol:

post-20619-1212267334_thumb.jpg

post-20619-1212267365_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti in afara ariei cu raza de 300 km unde stiu in jur de 10 M72-uri. Statice toate.

Vali tu rupe gardu si planteaza M-ul langa bloc sa poti sa te plimbi cu el.

 

 

....pai daca sti de vreo 10 M-uri zi si mie macar de unu .....ca sa mai inviem unu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
m72-ul la o tura

 

e faina motoreta, pacat ca nu a coafezi un pic. nu zic vopsea dar macar firele alea asezate putin, nr prins altfel decat cu sarma...

pe de alta parte imi imaginez cat de mult te costa intretinerea si persele pe care nu le mai gasesti pe toate drumurile si e de apreciat faptul ca investesti in fiarele astea.

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa jucaria :) are vopsea originala?

e, nu...

 

e faina motoreta, pacat ca nu a coafezi un pic. nu zic vopsea dar macar firele alea asezate putin, nr prins altfel decat cu sarma...

pe de alta parte imi imaginez cat de mult te costa intretinerea si persele pe care nu le mai gasesti pe toate drumurile si e de apreciat faptul ca investesti in fiarele astea.

numai bine

numarul era sa cada de atatea ori... acum nu mai cade! firele sunt puse provizoriu asa ( de vreo doi ani ).

peste inca 15 va fi gata. :())

 

mda, m-ul a fost la dej, dar mai pe noapte asa...

 

...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e faina motoreta, pacat ca nu a coafezi un pic. nu zic vopsea dar macar firele alea asezate putin, nr prins altfel decat cu sarma...

pe de alta parte imi imaginez cat de mult te costa intretinerea si persele pe care nu le mai gasesti pe toate drumurile si e de apreciat faptul ca investesti in fiarele astea.

numai bine

Crezi ca-l pacalesti? daca pune firele la loc NU MAI MERGE PRECIS.

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nu a uitat , dar pana reusesc chinezii sa puna la punct clonarea, va trebui sa functioneze doar un Valy , asa cam 18 ore/550km/ pe zi ... :kali:

A ajuns tarziu, pe o ploaie torentiala, l-am scos aproape pe intuneric (si tot felul de inundatii) la o tura in jurul metropolei(nu cred ca a vazut si a inteles mare lucru dupa 12 ore de hîțînat cu duba... :nono: ).. a supravietuit unei calari a niprului meu, pe la 80 la ora :kali: si povestit cam cat povesteste Arpi in 17 luni...

Pentru mine este incredibil cum merge M-ul lui(si cum arata , binenteles :kali: ) !

N-am apucat nici sa-l imbatam, nici sa-l plimbam prin locuri cu verdeatza si racoare...

Socotesc ca ar fi nevoie de vreo 2 saptamani de detasare aici , la 'nord' :kali: (cu tot ce presupune, adica horinci , plimbari pe jos fara masina si trei telefoane celulare, mancare si somn engros...) ca sa-l aducem la o turatie normala (pe Valy , nu M-ul.. :kali: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...