Sari la conținut

IMZ M72


valicaddy
 Share

Postări Recomandate

Beton!

...rujina multa , foarte bun...rotile chiar si acum mai vreau sa se ingroape in pamantul de unde a fost scos...

Psihoterapie prin frecat, as zice , :) ...cam un an de acum incolo....buuun foarte bun.

Inca un om fericit! :D

Bine ai venit in club! :hug:

 

 

....si putenic sa-ti fie magnetu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sangre, tu nu da carbelitoarele alea, sa le iau cand o sa ma apuc de alalalt.
:) nu le da, ca Lupul e abia la inceput, eu am doua balcoane, am inchiriat garaj, mai am si pe la tara, si inca nu am terminat... :hug:

 

p.s. si am gasit si un K125 pe care l-as lua ca sa il agat de perete pe post de exponat. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu un cadru de M72 de vanzare. Singura buba este ca "T"-ul de care se prinde saua de fata este taiat.

Daca intereseaza pe cineva, da-ti un semn si ma duc sa aflu detalii si pret. Nu are acte, asta stiu sigur.

 

am citit anuntul tau dela atasisti despre cadru M72 zi un pret .....!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ dany oldmoto , tu ai auzit de punctuatie? e extrem de greu de citit ceea ce scrii.

 

@ lup alb, good job !

:) ....putzica mica , genereaza frustrare mare si atunci trebuie dat gaz tupeului....

Carputzi 66' ,good job!

 

verrry good job!

wonderfull job!

Incredible job!

Santem induiosati :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahahhaha

 

bai drobule, vrei sa ma omori? m-am inecat cu berea cand am citit astea postul de mai sus.

 

@Alecu: mz-ul nu prea are acte, numai o chitanta de radiere. dar daca stii ce sa faci cu ea, ar putea sa fie buna si aia. costa 100e, zace intr-un balcon , in dristor, nu are saua originala, mai vrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mai asteptati putin sa zaca, s-ar putea sa zaca deodata cu propetara ... e bun de muzeu motorasu ... cine mai are timp de restaurat jucarele d-astea ? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mai asteptati putin sa zaca, s-ar putea sa zaca deodata cu propetara ... e bun de muzeu motorasu ... cine mai are timp de restaurat jucarele d-astea ? :cheers:
noi in nici un caz.

 

 

 

mz-ul va ajunge cel mai probabil la fiare vechi. asta e. nu e nici primul, si in mod singur nici ultimul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nu e vorba, ca as da banii pe MZ, dar cand ma gandesc ca platesc la asta 2 mil asigurare apoi impozit, ITP din 2 in 2 ani, chin cu mult timp pierdut si ranjete de Dinicut la inmatriculare, 3 motociclete ajung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nu e vorba, ca as da banii pe MZ, dar cand ma gandesc ca platesc la asta 2 mil asigurare apoi impozit, ITP din 2 in 2 ani, chin cu mult timp pierdut si ranjete de Dinicut la inmatriculare, 3 motociclete ajung.
lasa ma ca daca e mai gratis asa se poate pastra ca obiect de decor. si asa nu poti sa mergi cu toate odata.

 

 

 

dar sa revenim la M72.... adica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma uit acolo jos,sub nume .... M72 x 4 deja e .....( :finger: ) ..nuritmul asta intr-un an Vali o sa vorbeasca in procente de M72,o sa scrie ceva de genul _.._% dintre M72 din romania alaturi de alte 61,MT,....posesie personala....fara comentarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce să vă arăt ca să vă fac sânge rău? :finger:

 

Ambielaj de M nou?

post-263-1196265943_thumb.jpg

Capac de chiuloasa nou, spite de M fara numar (nu dau din ele,deocamdata), sop de Zundapp, o lada de carburatoare si alt piese ruginite?

post-263-1196266017_thumb.jpg

Cric de atas de Zundapp?

post-263-1196266217_thumb.jpg

 

 

--- Mesaj completat în 28 Nov 2007 18:18 -------------
Sau bomboana dup tort, set de M NOU!!!

post-263-1196266716_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da set de Ural, cu cat il vinzi?

Am 2 pistoane noi de M72, le dau la schimb. Noi adica new old stock de la mos Petrica. Acum le-am desoperit in morman.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...