Sari la conținut

Informatii Utile Pt Brasoveni


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

Fratilor, am si eu nevoie de ajutor sau de o informatie...!

Eu stau la bloc, pe langa Orizont3000, pe Herman Oberth... si nu am unde sa imi las motorul...

Ma poate ajuta cineva (preferabil in zona) su un spatiu de parcare sau cu o informatie despre cine ar avea un asemenea spatiu?

Va rog!

Multumesc frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 923
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut!

Am si eu de formatat o baterie pt motorul meu, o Kawasaki VN750 din '87... ma poate ajuta cineva cu un redresor?

 

P.S. As vrea sa stiu si de unde pot sa iau acid pt baterie.

 

Multumesc!

 

Salut,

 

Formatat de baterie ( orice fel de baterie, cu acid cu tot ) se poate face la Serban si nici nu e scump. Nu stiu adresa exacta dar atelierul se afla pe partea cu Tequila Bowling, intre Tequila Bowling si urmatoarea intersectie cum mergi spre Spitalul Marzescu ( str Sitei parca-i zice ). Sunt pe portiunea aia doua stradutze care intra printre case. Poti intra pe oricare dintre ele si-l gasesti usor.

 

 

Cele bune,

 

Gen-Gen

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Caut si eu pe cineva priceput cu un aerograf, sa imi faca rezervorul si casca...!

Ma puteti ajuta, va rog!

 

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu pe cineva priceput cu un aerograf, sa imi faca rezervorul si casca...!

Ma puteti ajuta, va rog!

 

Respect!

0748 601 313 eugen...el imi face stikere

Poti sa dai un tel sa te informezi mai exact...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0748 601 313 eugen...el imi face stikere

Poti sa dai un tel sa te informezi mai exact...

 

 

Multzam fain!

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am luat de la gino, a venit cam in 2 saptamani si m-a costat 40 de euro parca (am dat vreo 130 de lei pe ea)

0744340862

 

Dar un magazin in BV, care sa aiba pe stoc, nu gasesc? Nici macar nu stiu unde gasesc magazinul... adresa...

M-am mutat doar din ianuarie in BV, deci... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar un magazin in BV, care sa aiba pe stoc, nu gasesc? Nici macar nu stiu unde gasesc magazinul... adresa...

M-am mutat doar din ianuarie in BV, deci... :goodposting:

salut,

 

huse moto pe stoc gasesti pe str Mihai Viteazu la nr 79, magazinul Mymoto Brasov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei husa moto si nu daia scumpa vezi pe Calea Bucuresti la fostul Dacia Service ca au deschis de vreo 2 saptamani si au preturi de falimenteaza concurenta Husa moto ai sa gasesti la 30 lei + ai sa gasesti o gramada de echipament de am crezut ca -i furat cand am vazut preturile.Geaca piele de pilda la 365 lei si-i pakistaneza asa ca e mai mult decat buna in banii astia

 

Sa nu considerati reclama in vreun fel sau altul dar inclusiv de pe louis se pot da comenzi in fiecare miercuri si se achizitioneaza la pret de catalog fara nici un adaos.

Editat de Thunder Rock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca as vrea sa aduc in discutie si la cunostiita cumparatorilor husa luata cu 120 ron care dupa ce am desfacut-o era facuta dintr-un material ca punga de metro si m-a tinut exact pana la primul vant de mi-au iesit oglinzile prin ea. asadar nu tot ce e scump in magazinele din bv(stie coltz care magazin....) e si de calitate. cei care au avut panarame de-alea la vanzare trebuiau macar sa avertizeze ca sunt de o extraordinar de proasta calitate si nu mai luam. ca 2 saci de gunoi lipiti cu scoci erau mai durabili si mult mai ieftini. si ca sa nu ma bag in polemici mergeti, vedeti, puneti mana pipaiti si daca sunteti pe deplin multumiti cumparati si nu luati la repezeala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vis-a-vis de cauciucuri se vehicula pe aici o recomandare pt o vulcanizare de pe la judetean. Cum vii dinspre oras pe calea bucuresti, treci de intersectia de la judetean, mai faci 100 de metri si faci prima la dreapta. Dupa alti 100 de metri faci stanga si deschizi bine ochii pe partea stanga. Este o vulcanizare putin ascunsa. Stai sa vad daca gasesc pe net o harta a bv-ului sa pun o poza. Daca gresesc cu ceva rog pe cei cu mai mare cunostinta sa ma corecteze. Eu personal nu am fost la vulcanizarea in cauza, dar toti au laudat-o ca de calitate si f ieftina.

post-5207-1222514415_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vis-a-vis de cauciucuri se vehicula pe aici o recomandare pt o vulcanizare de pe la judetean. Cum vii dinspre oras pe calea bucuresti, treci de intersectia de la judetean, mai faci 100 de metri si faci prima la dreapta. Dupa alti 100 de metri faci stanga si deschizi bine ochii pe partea stanga. Este o vulcanizare putin ascunsa. Stai sa vad daca gasesc pe net o harta a bv-ului sa pun o poza. Daca gresesc cu ceva rog pe cei cu mai mare cunostinta sa ma corecteze. Eu personal nu am fost la vulcanizarea in cauza, dar toti au laudat-o ca de calitate si f ieftina.

e una pe acolo dar e de o mie de ani...c-am intre A de la AlexAndru si N de la UceNicilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vis-a-vis de cauciucuri se vehicula pe aici o recomandare pt o vulcanizare de pe la judetean. Cum vii dinspre oras pe calea bucuresti, treci de intersectia de la judetean, mai faci 100 de metri si faci prima la dreapta. Dupa alti 100 de metri faci stanga si deschizi bine ochii pe partea stanga. Este o vulcanizare putin ascunsa. Stai sa vad daca gasesc pe net o harta a bv-ului sa pun o poza. Daca gresesc cu ceva rog pe cei cu mai mare cunostinta sa ma corecteze. Eu personal nu am fost la vulcanizarea in cauza, dar toti au laudat-o ca de calitate si f ieftina.

 

Da, da, pe-acolo e. Am fost si eu, si mi s-au parut super ok baietii, si destul de ieftini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uameni buni, unde pot sa vopsesc ceva in Bv? Problema mea - mi-am luat un parbriz ptr mobra, dar fiind second n-am prea putut negocia culoarea :) adica parbrizu'-i galben si suzeta-i albastra. Unde as putea sa vopsesc "parbrizu" intr-un albastru ca al motocicletei? Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa vorbesti cu Radu (0724.586.443). Repara carene si le si vopseste, deci pp ca te poate ajuta cu vopsitu. In genere te costa vopseaua (in caz ca nu are el ceva ramas de la alta vopsire) si cativa zeci de lei (noi). Nush, vorbeste cu el. Service-ul lui e in bartolomeu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...