Sari la conținut

Accident 20.05.2010 Bucuresti - Luica-Sos. Zetarilor


EvilxClau
 Share

Postări Recomandate

Acum vreo 2 ore sa pretrecut accidentul chiar langa linia de cale ferata, motociclistu a vrut sa depaseasca tramvaiu, dar o masina din stanga ia sarit in fata, cand am ajuns eu, motociclistul era urcat in ambulanta, iar tarfa cu loganu se scarpina in cap si zicea ca nu la vazut. Nr moto : B 32 BNK

 

Sanatate Motociclistului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Sos. Giurgiului, intersectia asta de la Luica si cea de dinaintea ei (cum te duci spre Giurgiu, dinspre Eroii Revolutiei), sunt cele mai periculoase... Nici pe verde nu poti sa treci, mai ales daca ai drum liber si vii primul... Atentie mare la intersectiile astea, pentru ca toti se baga cu tupeu, la intimidare... Chiar acolo, m-am certat cu cativa care mi-au calea, ca am avut "tupeul" sa trec pe verde... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, de tarfe pe 2 sau 4 roti e plina lumea.oricum doar dupa ce masina conduce nu ti poti da seama

 

avand acelasi motor ( xx) stii cum e, ti se pare ca este ceva apropiat chiar daca nu l cunosti.

 

ceva util ca informatie ? ( starea rider-urului, contextul. etc)

 

sanatate maxima sa fie pentru toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles de la cei 2 domni politisti ca este la spital si este in stare perfecta de functionare.. nimic grav decat vanatai si julituri.. beatrice stai cumva pe strada nufarul galben ?

 

 

http://img62.imageshack.us/img62/1876/17843268.png

Editat de EvilxClau
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam Update cu stare motociclistului.

Da,stau in zona,toti se baga de nebuni ,iesi dupa Pieptanari,parca asa ii spune strazii ,si vor sa mearga pe Oltenitei.si se baga in fata,fara sa fie atenti.

Era sa ma ia un traximetrist acu de 2 zile ,l-am spurcat la semafor ,omu vorbea la mobil,nu tu oglinzi,nu tu nimic.

Sa speram ca este teafar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, de tarfe pe 2 sau 4 roti e plina lumea.oricum doar dupa ce masina conduce nu ti poti da seama

 

avand acelasi motor ( xx) stii cum e, ti se pare ca este ceva apropiat chiar daca nu l cunosti.

 

ceva util ca informatie ? ( starea rider-urului, contextul. etc)

 

sanatate maxima sa fie pentru toti

 

 

pe doua roti nu sunt tarfe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca e vorba de tarfele masculine pe care le tot injuram in trafic,nu? In nici un caz de dragalasele colege de trafic pe care le iubim si apreciem. :) :crack:

 

nu e bine sa banuiesti ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...