Sari la conținut

Cum Numai La Noi Se Putea....


OVK
 Share

Postări Recomandate

Va multumesc pt urari.Si da cea mai mare prostie ca nu am purtat casca...dar a trebuit sa platesc RCA-ul plus inca cateva chestii din banii mei si nu mi-au mai ramas si de casca :disappointed: si am zis ca cateva zile nu mi s-o intampla nimic...si uite ca in prima zi cand merg pe el se intampla cea mai nasoala chestie din viata mea.Tiganul are doar 15 ani si 6 luni (!!!)dar ma jur ca arata de 18-19.Astazi am fost la medicina legala sa-mi scot certificat si el ca e in toate facultatile mintale.Dosarul a fost inaintat spre procuratura si de acolo ar trebui sa plece in judecatorie.Nici acum nu realizez ce mi s-a intamplat.Pur si simplu nu-mi vine sa cred :crack:

 

P.S. Si cel mai mult regret ca nu mai pup nici un scuter...si senzatia pe care mi-o oferea si la 50 km/h ca era limitat era cea mai frumoasa.

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu...greseala mea dar chiar am vrut sa-mi iau dar nu am mai avut un leu,iar ai mei cum nu au fost de acord nu prea ma sponsorizau.Tentatia a fost mare d'aia am si plecat cu el.

Iar din mers mi-a fost frica sa-i fac ceva aluia,pt ca nu a stat la nici o trecere sau semafor.L-a tinut numai in blana pana am ajuns unde am ajuns...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Si cel mai mult regret ca nu mai pup nici un scuter...si senzatia pe care mi-o oferea si la 50 km/h ca era limitat era cea mai frumoasa.

 

de ce ? nu te mai lasa a tai ? :disappointed:

sau pana iti revi... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce ? nu te mai lasa a tai ? :disappointed:

sau pana iti revi... :lol:

 

 

Nu ma mai lasa ai mei si regreta ca mi l-au cumparat :crack:

 

In agenda telefonului recuperat am toata lumea interlopa din Craiova :sick: .E foarte de (cuvant urat) ce simt sper sa nu pateasca nimeni ca mine.

Editat de OVK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa treaca. gandeste-te ca exista multe lucruri mai rele care se puteau intampla, a iesit destul de ok pana la urma.. incearca sa vezi partea buna :disappointed: bine ca ai scapat de accident si ai recuperat telefonul si scuterul..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OVK , imi pare rau pentru ce ai patit...ai avut mare curaj sa te urci cu cioroiu ala pe scuter....sincer eu daca eram in locu tau nu ma duceam dupa el...

pacat ca nu ai apucat sa te bucuri de scuter :disappointed:

 

totusi mai incearca sa ii convingi pe ai tai sa iti dea scuterul.

 

bafta

 

 

p.s.: lasa-l dracu de telefon si de scuter,ca nu astea sunt importante acum! TU SA FII SANATOS!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol frate, dar ma bucur ca te-ai tinut pe pozitie in tiganie, esti tare, si bine a facut si politia.

S-a umplut si Bucurestiul acu de tigani dubiosi pe scutere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Nu ma mai lasa ai mei si regreta ca mi l-au cumparat :banana:

 

In agenda telefonului recuperat am toata lumea interlopa din Craiova :smoke: .E foarte de (cuvant urat) ce simt sper sa nu pateasca nimeni ca mine.

 

 

Bun,esti tare,da' care-i faza ca in "tel recuperat ai toata lumea interlopa din Craiova"?

 

Spor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer mi se pare vrajeala intamplarea asta !

nu de alta dar cand dai intr-un tigan apar inca zece ca el pe langa tine , mai ales cand esti pe teritoriul lor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm eu te cred ca ai 16 ani O imaginatie bogata da ce zici tu pe aici garantez ca nu e adevarat...sau NU TOT....+ala daca tot zici ca avea numai numere din lumea interlopa de la voi...nu se complica el la un scuter. lume interlopa= BANI bani multi .. .care nu se fac in tara. eu zic ca e inflorita oleka povestea. si ca ai vrut sa scoti in evidenta faptul ca e ZIua TA:).:D >>> no Offense.:-L <<<

+ ca ala cand fura scuteru nu "fura" si POSESorul :-L

 

daca vrei sa ma contrazici si sa demonstrezi ca e adevarat fa si tu o poza la SCUTER :P sa vedem cum arata dupa o astfel de aventura;)

 

 

astept;)

e parerea mea. :banana: :smoke:

 

 

 

 

 

p.S. daca e adevrat :moron:) esti tare "NOROCOS" !! :lol: :laugh:

Editat de Rd.Rabbit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...