Sari la conținut

Accident MORTAL Oradea


galatzi_mic
 Share

Postări Recomandate

Am vazut la Tv ca un motociclist a murit la Oradea.Se afla cu sotia lui pe motoreta,aceasta fiind pasagera,a intrat in spatele unei masini cu viteza.Care are detalii sa posteze.Dumnezeu sa-l ierte :lol:( Cati vor mai urma pana la iarna?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La locul accidentului, martorii au spus că motociclistul (din Turda) mergea către Băile Felix în slalom printre maÂşini Âşi s-a lovit de o maÂşină care staționa pentru un viraj la stânga. În momentul impactului, soția motociclistului, care se afla în spatele lui, pe motocicletă, a sărit peste maÂşină, iar tânărul a fost aruncat în lateral unde a fost lovit de o dubiță care se deplasa din sens opus. În urma accidentului, bărbatul a decedat în pofida manevrelor de resuscitare efectuate de echipajul dr. Liciniu Venter de la Ambulanță. Soția lui a ajuns în comă profundă la Spitalul Județean, cu Âşanse mici de supraviețuire, au confirmat dr. Hadrian Borcea de la UPU Oradea Âşi dr. Emil Boțcău, de la Ambulanță.

 

Da, e vina lui ala ca vira la stanga, stiu.

 

HD - hai tata cu campania "motociclismul ucide"! Hai clona mea, zi-le cum stii tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo e chiar nasol ca e mare tentatia sa o forjezi ca e doua benzi pe sencs :lol:

da nici cei care vireaza nu au ce face decat sa astepte sa poata trece.

Cand am auzit de accident am crezut ca e vreun bastinas de pe acolo "nufarar"

ca e multi care ies de acolo din parc cu motoare si slalomeaza pana la mall si apoi spre piata...

De data asta au scapat... da sa dus ala saracu

RIP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...