Sari la conținut

Fz6 S/N


Urs_meloman
 Share

Postări Recomandate

asta am observat si eu,au aparut foarte multe fazere pe strazi,ceea ce ma bucura pe mine unul,inseamna ca a inceput si lumea sa mai cumpere motociclete practice,de asemenea am vazut din ce in ce mai mult nakeduri pe strazi,er6f,hornet etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In weekend am reusit sa scot si eu consum sub 5 a doua oara de cand am motocicleta. 4.6 din Bucuresti, plimbat la munte (Paraul Rece-Bran si retur) cu ploaie vineri noapte la dus si ceva enduro azi la intors. In rest in Bucuresti doar peste 5.5 :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îmi poate spune cineva dacă fz6n 2008 cel negru tot, intre motor si cele 3 prinderi de pe cadru există distanțiere ? E vorba de prinderile din față, 2 pe partea stângă și una pe dreapta. Dacă sunt distanțiere acolo aș fi recunoscător dacă mi-ați putea da câteva poze cu ele.

Editat de Chivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a montat careva singur suport de topcase de la givi? Vad ca trebuie sa dezbrac toata partea din spate de plastice pentru a monta suportul si as vrea sa nu stau sa bajbai dupa suruburi. Deci daca are careva un manual folositor in acest sens: pls share. Eu am cautat si nu am gasit, iar in cel de service nu spune cum se dau jos plasticele laterale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Azi mi-am facut de lucru la mobra, am incercat sa remediez problema cu ABS-ul la roata fata, dar am esuat..

-Daca tot eram cu ea dezmembrata, am zis sa-mi montez inapoi Xenon-ul si sa schimb becurile de pozitie..

INAINTE

post-56201-0-10321500-1374763563_thumb.jpg

DUPA

post-56201-0-66359700-1374763597_thumb.jpg



Cumpar FZ6N !!! /index.php?/topic/700434-cumpar-fz6/

Editat de SharaK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, sunt in cautarea unei motociclete si dupa anumite cercetari am ajuns la concluzia ca fazerul ar putea sa-mi ofere ceea ce caut mai nou pe 2 roti. Acum as dori sa aud si niste pareri obiective despre motorul in sine. Cum se comporta in oras ? Fiabilitatea este ok ? ce consum mediu are ? In mare, daca ma voi orienta spre acest model de motocicleta, aceasta va fi folosita in mare parte a timpului in oras deci consum este un aspect important. Probleme/parti negative ? Mentionez ca am in vedere modelul mai vechi (cel pana in 2004).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi vand tobele sport la fz6,cine e interesat sa dea pm,ii pot arata si un video cum se aud sau poate venii sa le vada(recomand),mi-am facut damblaua vara asta cu ele,vreau sa imi iau un parbriz double buble

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai vrea lumea tobe sport,acum aprox 2 luni ma zapaceau vreo 2 persoane daca le vand pe ale mele sa ii anunt :) acum nema

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...