Sari la conținut

Fz6 S/N


Urs_meloman
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

aprox 50 000,vineri seara ce ziceti sa ne vedem pe la un 20:30?? sa se duca aglomeratia,se mai lasa caldura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu stiu,propuneti,undeva in centru sau unde e mai liber,parcarea de la gh sincai vis-a-vis liceu e ok? rond 23 august?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blah,o ardeti trist,nu mai facem nici o intalnire,nu am facut nici o interventie la ea pana acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi am buzunarul trist dupa interventia totala la motor (nu stiu cati km reali avea dar pe bord arata 25000km), pot spune ca a mea e cea mai juna. Are acum 1200km si oarecum iesita din rodaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La asta pe care o am stiu sigur ca e kilometrajul real si nu pare ca ar avea nevoie de ceva. De aici si curiozitatea vis a vis de cam cati km au ale voastre si daca au cerut ceva semnificativ pana acum. A mea inafara de revizii si un cablu de ambreiaj (care nu stiu daca a fost schimbat de nevoie sau de placere) nu-mi amintesc sa fi cerut altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sonny Inca o data sry . Dar pana nu capat si eu ceva experienta nu ma duc la intalniri . Abea am o experienta de 600 km :)

 

Razvan . A mea are 56 k + si nu are nevoie de nici o investitie . In cel mai rau caz o sa ii trebiasca distributia .

 

FZ6 este o motocicleta rezistenta si cred ca proprietarii au o mare contributie . Spre deosebire de vitezane (r6) in cazul carora proprietarii in general le foreaza in turatii mari , cred ca proprietarii de fz6 sunt ceva mai blanzi cu motoarele. Parerea mea . Aia mai zvapaiati isi cumpara carenate si trag de ele in treptele 1 si 2 , pana le bulesc cutia de viteze

Editat de Ivanica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine isi ia fazer in genereal o ia pentru plimbari zic eu,acolo ai mult mai multa grija de ea decat in oras,posibil sa trec pe la ora 22:00 in victoriei sa salut niste prieteni acolo,poate stau si la o barfa,daca aveti drum nu ezitazi sa opriti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi cum curatati intre parbriz si bord la Fazere? Se pune praf, am bagat azi spuma activa + jet dar nu incape nimic sa sterg, cel putin pe lateral. Probabil dupa ce se va usca tot ca naiba o sa arate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, la un mers normal, fara forja,la ce turatii tineti de obicei mobrele? Exista ceva recomandat, sau asa, la bunul simt? Observ la a mea, ca se simte bine pe la 4-5 mii, dar o am de putin timp si de aceea va cer pareri voua, celor mai vechi proprietari. Multam !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe autostrada sta f bn la 7000-7500,chiar si mai mult,e motor 4L ii place in ture cat mai mari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...