Sari la conținut

Yamaha FZS600 FAZER


halex
 Share

Postări Recomandate

Sa te bucuri de ea frate,iti inteleg fericirea,astept sa ajung si eu ca tine intr-o zi sa spun Yeeeeeeeeeee...Super motoru am citit in multe reviste cuvinte de lauda despre fazer.Bravos!E foarte frumoasa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe!!!!

Salutare vecine. Ma bucur pentru noua ta achizitie. S-o porti sanatos, si sa fii baftos in continuare. Mii de km cu drumuri uscate, lungi, fara prosti si fara gropi. :(

Frumoa tare jucaria, si nu stiu de ce nu-ti place ca arata bine tare! Ai vrut un mail, uitel paul_solos@yahoo.com. Scrie-mi si sigur iti voi raspunde. Apropos, nici eu nu sunt in tara, de 8 luni is prin Portugalia... Sa ne vedem sanatosi, si apropo, daca faceti un tur al europei, poate treci si pe la mine cateva zile, poate prinzi un final de europeana, cine stie..... Bafata si numai bine, mai tinem legatura... PAUL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alaturi de monsterul 1000 al unui prieten care a recunoscut imediat ca e mult mai manevrabila decat ducati-ul sau. pe primele sute de metri ma face dar ... il ajung repede  :(

so much for that urban legend of macaronic maneuvrability.... :)

 

sa te bucuri de ea cit mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am uitat  sa va mai spun ca stau in italia si ca nu am carnet si nu am facut nici scoala pentru ca aici daca te duci sa faci cerere pt examen, iti da o fisa cu care poti conduce 6 luni, asa de-a moaca, pana la examen, inafara de autostrade. asta ca sa vedeti in ce hal de incepator se pot conduce bestii. :(

mai vine cineva la examen dupa 6 luni sau incepi sa-i cauti pe la anunturile cu chenar negru ? :)

 

incepea sa ma furnice si pe mine cand citeam povestea ta si a fazerului pt ca de abia astept sa imi iau "my first bike" peste vreo luna jumate. Barajul a fost cam acelasi suzuki sv 650, fazerul si hornetul de 600 si am ales SV-ul. Ma acaparat designul din prima si dupa aia am cautat si review-uri la motoreta asta si am auzit numai de bine. Sper sa-ti pot arata ce ai pierdut nealegand SV-ul :) Multa bafta si sa ai grija sa nu iti scape "nebuna" de sub control. Noroace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...