Sari la conținut

Scootere Gopop


ciaclauzul
 Share

Postări Recomandate

Anul acesta tocmai am marit capitalul social al companiei la 102.000 RON si pana la sfarsitul anului se va mai majora odata pana la 250.000 RON.

 

asta inseamna ca anul asta puteti face un test deala de care am tot spus pe aici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@snake: cel mai bun test este cel facut de clientii nostri. SI cel care valoreaza cel mai mult pentru noi si care este intr-adevar semnificativ. Rezultatul il gasiti pe forumul nostru unde nu cenzuram nimic din parerile utilizatorilor de GoPOP atata vreme cat sint expuse folosind un limbaj nelicentios.

 

PS. Am inceput livrarile in Carrefour. Maine gasiti 15 scutere in Orhideea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@snake: cel mai bun test este cel facut de clientii nostri. SI cel care valoreaza cel mai mult pentru noi si care este intr-adevar semnificativ. Rezultatul il gasiti pe forumul nostru unde nu cenzuram nimic din parerile utilizatorilor de GoPOP atata vreme cat sint expuse folosind un limbaj nelicentios.

 

PS. Am inceput livrarile in Carrefour. Maine gasiti 15 scutere in Orhideea.

 

eu inca nu am vb cu nimeni care sa imi laude GoPop si FB, evident, fara sa aiba interese comerciale... daca asa se numesc :rose:

 

PS daca nu se vand foarte rpd... :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POate nu ai vorbit cu cine a cumparat...cu placere te anuntam ca anul asta am vandut aproape 70 buc. doar pana acum...asa ca incet incet cu siguranta vei indepe sa dai si de clientii GoPOP.

Iar lucrul care ma bucura poate cel mai mult de cand vindem GoPOP este acela ca multi dintre clientii care au cumparat odata GoPOP, mai cumpara si a doua oara si a treia oara...

Este extraordinar acest sentiment si face sa paleasca toate zilele grele si obositoare si tot stresul care se aduna - si discutiile in contradictoriu cu carcotasii...:nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orhideea, Chiajna da.

Maine Colentina iar Baneasa in cateva zile deoarece sint in remodelarea magazinului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata ! Le-a bagat . Stau frumos insirate , stralucind . O familie de tigani voia sa cumpere unul : il intrebau pe vinzator ce diferenta e intre Zip si Eagle . Asta dadea din umeri . Habar n-avea ! Cool ma .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eagle-ul a fost vandut. Oricum, multumim de atentionare, vom lua masuri. Veti gasi in fiecare magazin un pliant cu specificatii tehnice pentru toate modelele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ai luat replica din gura. Era sa mor de ris , tare de tot, chiar frate, nu-i ciudat felul de a pune problema ? Si inca ceva , de cind ma invirt prin trafic cu chestia aia a mea jur pe spiritul lui Adolf Hitler ( nu rideti ) ca nu am vazut mai mult de 2-3 GoPop-erii din astea de le zice scutere. Si asta in Bucuresti , oras mare , de.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpara si a doua data si a treia deoarece isi maresc flota si opteaza pentru GoPOP. Un client de ex a cumparat unul iar dupa 2 luni a mai luat 3 iar acum a mai luat 3...

Alt client ne-a recomandat preitenilor si acestia au cumparat 2 scutere de la noi...

Lista poate continua cu multe exemple din acestea. Repet, inainte de orice satisfactie, ACEASTA este cea mai mare satisfactie! Astfel putem merge inainte avand confirmarea ca eforturile noastre sint rasplatite! De aceea ITI MULTUMESC, DOMNULE CLIENT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ar fi o idee buna (sau din contra) sa ii intrumati pe clientii vostri catre forumul asta.

 

poate ar fi o idee buna (sau din contra) sa ii intrumati pe clientii vostri catre forumul asta.

sa isi spuna parerea ... nu de alta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ar fi o idee buna (sau din contra) sa ii accesati si forumul de pe site-ul nostru ca sa vedeti ce scriu clientii nostri...ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, dar un forum pe care firma nu il cenzureaza decat di punctul de vedere al limbajului.

Dar voi face mai mult, voi pune un link de pe forumul nostru pe acest forum si ii voi indemna pe utilizatori sa posteze unde se simt mai confortabil.

Astept acceptul Adminului pt link.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa pui unde vrei tu link!!! :blbl: :hurt: :eek:

 

nu-ti trebuie acceptul nimanui!!! :bow: :ok:

 

stiu un singur loc unde daca pui link catre motociclism.ro, ti sesterge imediat :baldy:

:D :D chiar ca :ok: acu s-au mai linistit...nu il mai sterg...sau? :P

 

 

 

Un client de ex a cumparat unul iar dupa 2 luni a mai luat 3 iar acum a mai luat 3...

 

atat de repede se strica? :P eu inteleg eforturile voastre pt ca e firesc sa iti faci publicitate, care e mama comertului, da nu veni aici unde unii chiar cunosc calitatea motoretelor astea...uite...eu de ex, am mers cu gopop...da, m-a impresionat pot sa spun, da e nou :) si dupa cateva luni, s-a dus curelusa, s-a mai dus nu stiu ce consumabila, si l-au costat pe bietul om si o caruta de bani :jump: mi-am luat ceata la semafor de la un copchil cu gopop, si eram cu minsku...mama ce tare era el...dar, sa vedem cum or sa se descurce gopopurile astea peste 40 de ani, cum au multe comuniste...sau o sa ajungeti sa vindeti bonus una de piese? :D eu ma intreb, care este adevarata ta parere despre aceste scutere, din prisma de om care isi ia o motoreta, nu din prisma angajatului platit pt publicitate :banana:

 

parerea mea a fost asta, si sper sa nu supere pe nimeni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Mr ORL in ziua de azi nu se mai fac motoare sa dureze , nici motociclete nici scutere nici masini. Iar clientul este educat sa se plictiseasca repede si sa le schimbe mereu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Mr ORL in ziua de azi nu se mai fac motoare sa dureze , nici motociclete nici scutere nici masini. Iar clientul este educat sa se plictiseasca repede si sa le schimbe mereu .

 

:ok: Ai mare dreptate, problema este ca multi nu au posibilitatea sa schimbe motocicletele sau scuterele precum sosetele si atunci... :P trebuie sa-si ia ceva rezistent si fiabil :P

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara la CĂĄrfu' s-a mai dat un Eagle . Ce sa spun , arata bine dar de unde iei cauciucuri , placute de frina si alte piese consumabile nu de motor ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara la CĂĄrfu' s-a mai dat un Eagle . Ce sa spun , arata bine dar de unde iei cauciucuri , placute de frina si alte piese consumabile nu de motor ?

eu nu as cumpara ce ne ofera copii astia ciuperca :)

sincer, prefer fiabilitatea si investitia mica, cu munca depusa, decat sa nu muncesc la ele si sa se duca odata sa ma sece de bani :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La serviceurile noastre autorizate se gasesc toate consumabilele necesare.

In bucuresti acestea sint:

MyMOTO de pe Iuliu Mainiu si Scuter centre la Ciprian.

Pe spatele manualului de garantie gasiti numerele de telefon si adresele tuturor centrelor de service din tara.

 

PS Incepand cu 1 Martie ac, costul pieselor de schimb a scazut considerabil, in principal datorita micsorarii taxelor vamale dar si datorita deciziei companiei noastre de a suporta diferentele de taxe la importurile vechi. Astfel incat in aces moment avem cele mai mici preturi la piesele de schimb de pe piata dar si cel mai mare stoc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

POate. La noi stocul de piese are valoarea de 117.528 USD azi 08.03.2007 orele 19.36

In curand vor sosi si altele ce vor mari aceasta valoare.

PS Valoare de intrare (cost)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...