Sari la conținut

Intrunire Bacau 2010


Postări Recomandate

Chiar a fost reusita intrunirea .

 

erau peste 30 grade si la parada au plecat baietii direct din camping , unde si-au lasat lucrurile , unii au ales varianta "slapi" , nu s-a mers mai mult de viteza 2 a .

Iata-ma si pe mine , cu cizme ma placi ? geaca era in topcase !

post-45527-1276384446_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din poze pare ceva reusit. te inteleg, esti frustrat, in danemarca nu sunt atatia motoristi.

 

 

:ok: Nu sunt deloc frustrat, am impresia ca faci parte din categoria cheliosilor care-si pun mana in cap

Mesaj completat

Chiar a fost reusita intrunirea .

 

erau peste 30 grade si la parada au plecat baietii direct din camping , unde si-au lasat lucrurile , unii au ales varianta "slapi" , nu s-a mers mai mult de viteza 2 a .

Iata-ma si pe mine , cu cizme ma placi ? geaca era in topcase !

 

 

Man, din partea mea pot sa umble si in cucul gol, sincer, am postat chestia cu slapii doar ca sa vad reactii....

Un singur lucru ma nedumireste, cum dreq de nu-i doare piciorul cand schimba viteza.

In rest respect pentru Bacau, m-am nimerit prin zon acum vreo 3 ani cand se facea o campnie imotriva accidentelor, marea majoritate era formata din oameni super ok, macar aia pe care i-am cunoscut eu :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze cu porcul lui Tony.

Mesaj completat

...ne viola femeile ne bea rachiul..........

...si ne cara boltarii :P :blbl: :)

Mesaj completat

poze cu porcul lui Tony.

Mesaj completat

...ne viola femeile ne bea rachiul..........

si intre timp aline sa ii inveti pe italieni sa faca si motoare nu numa haine si parfumuri :ok:

Editat de scamosu_gl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

balauru e impresionant....cosea lucerna aduna prunele cara balastru de la poarta, ducea boltarii,manca copii....ce sa mai....da oare cine facuse lucrul ala ordinar in pestera!

chiar asa cine se cacase in pestera?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos, la fel ca in fiecare an! Este abia a treia editie la care particip, nu stiu de la a cata devine traditie, dar sper sa ajung in fiecare an. Buzoienii, ramnicenii si cei din Urlati care au luat parte anul acesta la intrunire tin sa le multumeasca organizatorilor si sa ne vedem si la anu' !

post-45047-1276532019_thumb.jpg

post-45047-1276532064_thumb.jpg

post-45047-1276532134_thumb.jpg

post-45047-1276532159_thumb.jpg

post-45047-1276532296_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..balaurul ne fura balastrul..ne culegea prunele..ne cara boltarii si ne cosea lucerna..

 

RESPECT SILVER PISTONS da fratilor ... al doilea pasager... bratara nu avea :ok:))))) inca o data RESPECT semniat NAS ne vedem la ploiesti peste o luna am promis! sa traiti o mie de ani PACE

Mesaj completat

prima mea intrunire......de neuitat :) f frumos

si al dracu treaba ca am si mancat din al doilea BASAGER adica BORCU

Mesaj completat

foarte dezamgitor anul acesta.10000 de cocalari pe metru2 ....

 

asta asa e ... avamd in vedere ca sambata dupa 21 22 seara nu mai era nimeni la poarta ....trebuia sa facem noi un afis .... intra cine vrea iese cine poate .... Pentru aia Negri de respira greu Respectele Mele NAs ne vedem la PLOIESTI Am mai zis ca am promis :blbl:) se stie cui am promis :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai vrem poze oameni buni...

pai degeaba vrei poze piticule daca toti au fostranga ca noi cine vrei sa mai pozeze? :cheers: ca nu mai avea bere rece la un moment dat la terasa unde stateam noi...super bruneta...cine e piticule?..super de treaba si ok...ar trebui sa imi cer scuze de la ea ca am facut-o batrana :D ...nu eram eu de vina ci berea rece servita tot de ea:D

post-30706-1276782784_thumb.jpg

Editat de scamosu_gl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si intre timp aline sa ii inveti pe italieni sa faca si motoare nu numa haine si parfumuri :cheers:

 

italieni stii se face motoare: buni si cel mai frumosi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si ne cara boltarii :P ;) :)

Mesaj completat

 

si intre timp aline sa ii inveti pe italieni sa faca si motoare nu numa haine si parfumuri :P

 

Mesaj completat

cam tarziu cu pozele....dar...

 

Mesaj completat

care-mi zice si mie cum sa postez cateva poze? ca habar nu am....am crezut ca am postat dar...nup nu sunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator moshnegutzu
Mesaj completat

cam tarziu cu pozele....dar...

 

Mesaj completat

care-mi zice si mie cum sa postez cateva poze? ca habar nu am....am crezut ca am postat dar...nup nu sunt

dai add reply si apoi dai in dreapta jos Browse selectezi poza si dai UPLOAD e usor. numai sa fie pozele mici. cel mai usor e sa ii dai la poza edit si apoi save. pt ca se reduce dimensiunea. de la 2-3Mb se ajunge si sub 1Mb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...