Sari la conținut

Seawolves Bike Fest 3 - Mamaia 2010 / 11-13 iunie


Postări Recomandate

inrebare sub forma de curiozitate ... tombola o mai avut loc??

 

 

ps un premiu de participare pentru cei care si-au sarbatorit ziua de nastere la voi??:10:)

 

:D Berea? Berea o fost buna! :D Next time o bem impreuna :cheers:

asa asa next time

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

inrebare sub forma de curiozitate ... tombola o mai avut loc??

 

ps un premiu de participare pentru cei care si-au sarbatorit ziua de nastere la voi??

 

 

A avut loc bineinteles extragerea castigatorului la tombola... S'a intamplat la cortul "disco", sambata seara dupa striptease, si una din fetele de pe cuburi au desemnat castigator un motociclist din Calarasi :cheers:.

 

Cat despre ziua ta... La multi ani! Dar trebuia sa ne zici atunci ... altfel.. ne revansam anul viitor caci va fi in aceeasi perioada mai mult ca sigur :D

Editat de Moldoveanu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...................... doar cantarea folk parca a tinut cam mult :D

In rest...sa ne mai vedem curand! :cheers:

 

SA NU TE LEGI de cantarea folk .... pacaneli de motoare NU ... scandaluri NU .... ce naiba eram la sanatoriu ?

 

P.S. Glumesc ... la anu' promit sa facem liniste (... dar sa-mi aduci aminte ca pana atunci o sa uit.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seawolves multumeste tuturor pentru participare. Distractia a fost la cote inalte. Primele poze aici: http://picasaweb.google.com/sabyn23/SeawolvesBikeparty2010#  

 

 

 

 

Va urma!

Chiar ca a fost distractie maxima\m/, mai ales ca am fost fericitul castigator al tombolei "Weekend pentru 2 la Moeciu"\:cheers:/, multumesc mult clubului gazda SEAWOLVES pentru premiu, ca ne-a suportat si anul acesta :D si sper sa o faca si anul viitor.keep the wheels down boyz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim foarte mult celor ce au filmat evenimentul. Ca sa apesi pe butonul magic "rec" inseamna ca iti place.

Si IRIS-ilor se pare ca le-a placut pentru ca au pus mult patos in cantare si asta s-a vazut din public. Multumim IRIS.

 

Selectie SEAWOLVES BIKEFEST III, 11-13 iunie 2010:

 

 

 

 

 

Mesaj completat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multumim Morphinaida. Multumim Lili Sandulescu.

Editat de sabyn23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi am ceva comentarii negative :cheers:

 

m-am bronzat neuniform pe mana din cauza bratarii, anul viitor sa faceti bratarile transparente !!!!

 

 

:D

 

da' noi ca ne'am bronzat cu manecutza? :D)

io zic anul viitor sa umblam totz in fundu gol :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa iasa "Seawolves nudist party". In plus, trebuie avut grija la parada.:cheers:)

 

Partea mai nasoala e ca se vor simti prost stripperitzele,

carora le-a fost jena sa dea haine jos de pe ele si au dat mai mult de pe altii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SA NU TE LEGI de cantarea folk .... pacaneli de motoare NU ... scandaluri NU .... ce naiba eram la sanatoriu ?

 

P.S. Glumesc ... la anu' promit sa facem liniste (... dar sa-mi aduci aminte ca pana atunci o sa uit.)

You're a bad man! :P Nu m-am luat de cantarea Folk! A fost foarte ok, doar ora putin...hmm...nepotrivita :)

 

Hmmm...chiar asa, acum am realizat ca a fost prima intrunire fara scandaluri, fara pacanele, fara motoare turate invers proportional cu barbatia din pantaloni. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nota :P 10 cu + mic pentru eveniment , ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nu poti multumi pe toata lumea !............... iar ca sa postat o gramada de poze eu am sa pun 4 filmari

 

 

 

Ne-am distrat mega- ultra - beton felicitari si sper sa ne intalnim si la anu in 2011

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi am ceva comentarii negative :laugh:

 

m-am bronzat neuniform pe mana din cauza bratarii, anul viitor sa faceti bratarile transparente !!!!

 

 

;)

mda .. bronzatul a fost o problema .. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze Seawolves MC editia III

Mesaj completat

Am stat o ora sa incarc niste poze si vad ca nu apar pe site, dificil tare cu urcatul pozelelor pe situl asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seawolves a fost organizat foarte ok,din puncutul asta de vedere mi-a placut.Ce nu mi-a placut au fost trupele de rock(prea multe) invitate la cantare...pentru ca ...totusi nu au fost majoritatea participantilor roacari..iar restul de 70% au venit pentru intrurnirea in sine si au fost destul de multi care nu au agreat unele trupe

 

 

Am plecat sambata la 4 dimineata spre mamaia,asta dupa ce am drmit doua ore...ok toate bune si frumoase numa ca nu am reusit sa dorm cand am ajuns pentru ca oameni faceau probe la sonorizare....mi-am spus las' ca dorm la noapte.Pai s-a incheiat concertul celor de la iris(tot respectul pentru oameni aia),au dansat fatucile alea,a fost concursul ala cu ...betivani.....in fine am adormit ca imi picau ochi-n gura de somn si am dormit vreo..doua ore ca i s-a pus pata unui CANTACIOS bulangiu sa sustina el un concert ad-hoc pe la patru dimineata,dar cu cantare pe scena si spectatori(in afara de cateva pitzi bete)corturile in care dormeau aia care trebuiau sa plece dimineata odihniti spre locurile de bastina.Si uite asa s-a dus dracu doata distractia,ca duminica am fost nauc toata ziua din cauza lu' cantacila cel cu multi spectatori

 

Ideea e ca pe mine nu ma mai prindeti la festivalul vostru sa imi cante ciripitori la 4dimineata ca dupa aia numa' eu sa stiu cum ma intorc in bucuresti dupa 48h si 4ore dormite.Imi amintesc ca am intrat in bucuresti dar nu imi mai amintesc cum am ajuns acasa(si nu am baut nimic) eream mult prea obosit.Iar pentru asta nu mai merita efortul de a participa la un festival moto cu concerte pina la patru si jumatate dimineata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...