Sari la conținut

Cine Poate Repara Amortizor Spate?


Bitza
 Share

Postări Recomandate

Ma intereseaza sa cumpar un R6 din 2001, dar care are probleme cu amortizoru spate. Nu sunt expert ca sa stiu exact ce probleme are, dar revenirea e foarte teapana, umbland la regrajul pt revenire, si la minim si la maxim, se comporta la fel. cum stiu ca amortizoru spate e varza e deoarece vobleaza fatza spate rau de tot la iesirea din viraje. intrebarea mea este se pot repara amortizoarele sau doar se schimba? si daca se pot repara cine se pricepe? :banana: :smoke:

 

mersi,

bitza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FRATIE,AM ACEEASI PROBLEMA,DAR AM AFLAT D UN NN MESE IN COM ROSU.

COSTA PINA IN 2 MIL. AFLU DETALII SI-TI SPUN

DECI:NU CUMPARA UNU NOU K T SPARGE LA BANI!

Sa ne tii la curent cu nenea asta ca sunt tare curios . Daca e asa atunci e mester sau poate a revolutionat industria gazoasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0213369095 ASTA E NR UNEI FIRME KRE S LAUDA K POATE REPARA TOT C E AMORTIZOR.DAR:CEL DESPRE KRE VB. EU CICA E TARE MESE , INSA NU AM NR. D TEL!NISTE TOV. MI-AU SPUS SA-L DEMONTEZ (AMORTIZORU') SI SA MERGEM LA EL! AI-A REZOLVAT CU AMORTIZOARE PT BMW,TICO, MATIZURI SI ALTE MASINI! NU STIU DAK LE FACE K DIN FABRICA! C SA ZIC?!?!DAR EU TOT NU DAU 650 DE EURO P UNU' NOU D KAWA KLE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

am auzit de un nene care repara orice tip de amortizot pt moto(el se ocupa cu reglatul amortizoarelor la curse sau ceva de genu.asta e ce-am auzit de la un tip ce si-a rezolvat pb la el).sta prin regie,prin spate pe la BRICO STORE ORHIDEEA.

NR LUI DE TEL:0723837582-VASILE.

TRE SA AJUNG SI EU PE LA EL.TE ROG DE MERGI SA POSTEZI SI TU CUM E PANA LA URMA:TI-A REZOLVAT SAU NU PB?

ride safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

am auzit de un nene care repara orice tip de amortizot pt moto(el se ocupa cu reglatul amortizoarelor la curse sau ceva de genu.asta e ce-am auzit de la un tip ce si-a rezolvat pb la el).sta prin regie,prin spate pe la BRICO STORE ORHIDEEA.

NR LUI DE TEL:0723837582-VASILE.

TRE SA AJUNG SI EU PE LA EL.TE ROG DE MERGI SA POSTEZI SI TU CUM E PANA LA URMA:TI-A REZOLVAT SAU NU PB?

ride safe

 

 

mersi frumos. o sa ma duc miercuri si o sa-ti spun cum sta treaba. sper sa se rezolve. spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

am auzit de un nene care repara orice tip de amortizot pt moto(el se ocupa cu reglatul amortizoarelor la curse sau ceva de genu.asta e ce-am auzit de la un tip ce si-a rezolvat pb la el).sta prin regie,prin spate pe la BRICO STORE ORHIDEEA.

NR LUI DE TEL:0723837582-VASILE.

TRE SA AJUNG SI EU PE LA EL.TE ROG DE MERGI SA POSTEZI SI TU CUM E PANA LA URMA:TI-A REZOLVAT SAU NU PB?

ride safe

 

Da. Vasile asta i-a facut amortizorul unui prieten cu zzr 1100 si e f bun. Intr-adevar se ocupa cu reconditionatul amortizoarelor de curse si nu numai si e mare artist. Il lauda cei care au fost la el dar si astia de la service-uri auto care-i mai trimit una alta. Asa ca eu zic ca se poate apela la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Admin

0744869963 ASTA E NR LU' NEA COMESCU, DESPRE KRE VA VORBEAM!

e undeva prin com ROSU langa MILITARI!

incerkti ,cica e mese!asta face :numai amortizoare!

 

Nu mai sunati degeaba,omu' nu mai lucreaza de motoare..

Este un tip Zoli care se ocupa cu asa ceva prin Covasna sau Harghita:0744/472211

Sanatate

Luigi Vicol

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...