Sari la conținut

Care Mergi...


biscq
 Share

Postări Recomandate

...sambata la constanta si ai chef si de un pasager aka un ruxacel :laugh: da un semn, pm...

Duminica teoretic vin cu moto acasa si nu vreau sa car pe tren casca + echipament. Mercik anticipat.

 

ps: 50/50 benzina! :banana:

 

... :smoke:

Editat de biscq
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 85
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca ai curaj sa te avanti cu un incepator hai cu mine, :banana:

Eu vreau sa ajung la mare, dar pe drumul ala mai lung: drumul vechi pana la Calarasi, bac, Ostrov, Adamclisi, Basarabi, Constanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai curaj sa te avanti cu un incepator hai cu mine, :banana:

Eu vreau sa ajung la mare, dar pe drumul ala mai lung: drumul vechi pana la Calarasi, bac, Ostrov, Adamclisi, Basarabi, Constanta.

 

 

salut, vreau si eu sa ajung la mare sambata pe acelasi drum ca si tine... hai sa discutam sa vedem cum ne organizam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare!!! Cum facem? Mergem si stam o seara sau facem tur de forta de 1 zi. Daca mergem sa stam am o mica problema: nu am cort si nu prea stiu cazare ieftina la mare :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai io zic sa merem sa stam 1 seara acolo. daca merem in vama poate gasim un cort o cazare ieftina ceva

 

ne vedem miercuri la arc si ne organizam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce zona a arcului? k poate nu va recunosc , stau cu hartie in mana : plec la mare :banana:)

 

 

uita-te dupa gs-ul lui thot( vezi poza lui din profil) sau imi dai mie un buzz pe YM...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hellrider da-mi un tel la arc si o sa vb. De obicei eu imi las motorul pe straduta aia la stanga dinainte de clopote. Da ia-o asa, cate GS-uri rosii conduse de oameni in echipament albastru ai vazut? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare!!! Cum facem? Mergem si stam o seara sau facem tur de forta de 1 zi. Daca mergem sa stam am o mica problema: nu am cort si nu prea stiu cazare ieftina la mare :laugh:

 

 

...cazare super ieftina in constanta....la mine...citeva beri si se rezolva... :banana:

PM pentru nr telefon... :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce preferi? Ursus, Tuborg? :banana:

 

...cazare super ieftina in constanta....la mine...citeva beri si se rezolva... :smoke:

PM pentru nr telefon... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la ce ora vreti sa plecati?

 

Eu vreau sa merg doar la minitngul aviatic, stau pana seara si ma intorc in aceeasi zi (si vred ca ma intorc pe autostrada).

 

Ash prefera sa plecam mai de dimintatza mai ales ca mergem pe drumul vechi.

 

 

poate vorbim la arc. Daca nu va gasesc, ma gasiti voi pe mine - am un GS cu jante ROZ .

 

PS: ca sa stim daca suntem compatibili, viteza mea "de regim" va fi in jur de 100 . doar pe autostrada ii dau mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb cu djidji_duru si am vrea sa plecam dimineata pe la 6-6.30. A ramas sa ne vedem la arc si sa discutam live despre traseu ora, etc. Dar in principiu plecam dimineata, avem km de facut, locuri de vazut, :lol:.

Eu as vrea sa stau, ca deja am cumparat niste Timisoreana pentru emanueln79, nu stiu de unde sa iau

Zagorka, dar ma descur eu :banana: :laugh: :smoke:

 

P.S.: Pe acolo acolo as vrea sa mergem si noi, ca e drumul frumos. Daca vroiam viteza alegeam A2.

 

Pe la ce ora vreti sa plecati?

 

Eu vreau sa merg doar la minitngul aviatic, stau pana seara si ma intorc in aceeasi zi (si vred ca ma intorc pe autostrada).

 

Ash prefera sa plecam mai de dimintatza mai ales ca mergem pe drumul vechi.

poate vorbim la arc. Daca nu va gasesc, ma gasiti voi pe mine - am un GS cu jante ROZ .

 

PS: ca sa stim daca suntem compatibili, viteza mea "de regim" va fi in jur de 100 . doar pe autostrada ii dau mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in ce zona a arcului? k poate nu va recunosc , stau cu hartie in mana : plec la mare :laugh:)

 

Idem idem. Pun placuta: 'care ziceai ca ma iei la mare?!' La mine e mai usor ce zapacita vine fara 2 roti la arc?! :banana: :smoke:

 

uita-te dupa gs-ul lui thot( vezi poza lui din profil) sau imi dai mie un buzz pe YM...

 

Se face! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Idem idem. Pun placuta: 'care ziceai ca ma iei la mare?!' La mine e mai usor ce zapacita vine fara 2 roti la arc?! :banana: :

pot sa te iau eu daca vrei

Editat de H3llriderr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ma bag si eu (:. Nu de alta dar m-am intors doar de doua zile din Europa si ma maninca in fund (sper ca sintagma nu e considerata indecenta pe forum (:banana: de inca un pic de plimbarica. Pot oferi un loc de pasager ptr tinara motociclista pedestra - Montaukul e supercomfortabil (pentru cel care-l conduce, bineinteles (:smoke:. Ne vedem la Arc, sper sa ne si recunoastem (:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...