Sari la conținut

Întâlnire moto la Târgu-Secuiesc 2-4 iulie


masterblaster
 Share

Postări Recomandate

post-54072-1277483656.jpg

 

Free frog Riders vă invită la cea de-a 11 ediție întâlnire moto organizată în Târgu -Secuiesc.Distracție din plin,concursuri Âşi multe surprize iar în prețul intrării este inclusă o porție delicioasă de gulaÂş cu fasole preparată în ciun din alamă tradițională.

Vă aÂşteptăm cu drag

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cativa ani nu ratez aceasta intalnire organizata deosebit in fiecare an de Free frog Riders. Felicitari organizatorilor . O parte din moldoneni ( ieseni ) vom fi prezenti ( sa speram ca vremea ne va lasa sa strabatem cei 600 km dus-intors ,ca odata ajunsi acolo ne descurcam noi).

Asteptam cu nerabdare stropitul galcilor....cu vermorelul !!!

 

 

 

JAK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In campingul in care se tine intrunirea exista doar niste rulote si loc pentru corturi (cel putin asa era in anii trecuti).... daca te intereseaza ar trebui sa vorbesti cu organizatorii. Mai exista pensiuni in zona cred ca cea mai apropiata undeva cam la 1 -1,5 km de camping.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pensiuni exista, iar prietenul Google le cunoaste.. cu pret, cu telefoane, cu toate detaliile :lol:

 

Vreme buna sa fie... :smoke:

 

ultima data cand am verificat pe net, se anunta vreme superba weekendu asta pe la Tg Secuiesc. Sper sa fie asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultima data cand am verificat pe net, se anunta vreme superba weekendu asta pe la Tg Secuiesc. Sper sa fie asa.

 

Si eu sper sa fie vreme mijto! Dabia astept intrunirea asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ploiestenii cand pleaca?

Mesaj completat

ploiestenii cand pleaca?

Mesaj completat

ploiestenii cand pleaca?

 

 

ce ?

Mesaj completat

CE?

Mesaj completat

Cum?

Mesaj completat

ha?

 

 

:smoke:

 

 

Vineri plecam... ar fii mijto sa ne gasim cu totii la rompetrol sau undeva ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor as veni si eu, care ati mai fost dati-mi si mie mai multe detali despre cum ajung acolo (pana in targu secuiesc e ok stiu, locul exact nu il stiu) pls. Si care mai pleaca din buc sambata poate ma aliniez si eu cu voi dar la un mers 80 / localitati, 110 / afara (vin cu mandra deci cu limitatorul de viteza ). Astept raspunsurile voastre. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intrarea in TG.SECUIESC se merge pe centura in dreapta spre BACAU,la iesire din oras se trece o cale ferata si se face la dreapta pe un drum m-ai neasfaltat care duce la locatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intrarea in TG.SECUIESC se merge pe centura in dreapta spre BACAU,la iesire din oras se trece o cale ferata si se face la dreapta pe un drum m-ai neasfaltat care duce la locatie.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog un priceput sau un organizator pe ultima suta de metri sa imi dea mai multe detalii despre pensiunile apropiate campingului ! Toate cele bune ;)

1 . Acum 2 ani am stat la un fel de hostel / han ceva in centrul orasului 30 Ron Camera ;) (dus in camera / wc pe hol) oricum mult mai bine decat la cort

2 . Pensiune Voros (in centru orasului) aici doar am mancat link

3. Alta link ( de asta nu stiu nimic)

4. link

5. link

 

Cele care sant mai aproape de camping nu le-am gasit.... Maine sa ai berea pregatita. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor sunt intr-o mare dilema... sa merg sambata si duminica pe transfagarasean sau sa vin la intrunire??? ii rog pe cei care au participat si la intrunirile precedente sa ma ajute cu un sfat. mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor sunt intr-o mare dilema... sa merg sambata si duminica pe transfagarasean sau sa vin la intrunire??? ii rog pe cei care au participat si la intrunirile precedente sa ma ajute cu un sfat. mersi

daca te straduiesti putin le poti face pe amindoua!!!!simbata seara intrunire,duminica dimineata plecat cit mai devreme catre sibiu(in jur de 150km pina la drumul care duce pe transfagarasean,coborire spre pitesti ,autostrada .........acasa) distractie placuta si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor sunt intr-o mare dilema... sa merg sambata si duminica pe transfagarasean sau sa vin la intrunire??? ii rog pe cei care au participat si la intrunirile precedente sa ma ajute cu un sfat. mersi

e una din intalnirile pe care nu trebuie sa o pierzi intr-un an

parada, concursuri faine, prieteni...mancarea la ceaun ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fratilor sunt intr-o mare dilema... sa merg sambata si duminica pe transfagarasean sau sa vin la intrunire??? ii rog pe cei care au participat si la intrunirile precedente sa ma ajute cu un sfat. mersi

transfagarasanul tot acolo va fi si il poti face oricand, intalnirea e doar o data pe an ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog un priceput sau un organizator pe ultima suta de metri sa imi dea mai multe detalii despre pensiunile apropiate campingului ! Toate cele bune ;)

;)

 

da' macar cum se numeste campingu' sa caut si io o pensiune pe net pe langa ne zice si noua careva? daca n-are nume cum ii zice la zona, drum, padure, ceva...

 

multam in avans!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...