Sari la conținut

23.07.2006 Seara La Constantza... Am Scapat Ushor...


papalici
 Share

Postări Recomandate

23 iulie seara. mergeam linishtit la o plimbare cu prietenii mei cu gixxeru shi cu firt bike-ul la fete in costineshty,,,shtitzi voi mai bine ce inseamna asta...shi inainte de ultima intersectie din constanta, prietenul meu cu first bike vrea sa ma depaseasca. Ii fac semn sa o lase mai moale shi... cand intru in intersectie.,,... un idiot cu un megane tocmai ce facea stanga,.... m-am lasat pe o parte (stanga) shi i-am bulit shi lui portierele... Eu m-am ales cu 1 saptamana de colac (tiko) shi cu 1 mie de draci. Shtiam cum sa procedez shi de aceea n-am patzit nimik. Doar nishte zgarieturi. Suzy m-a salvat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

a fost cam naspa ce am vazut in fata mea dar...se mai intampla.... cel putin bine ca nu ai patit nimik grav shi fieru se repara...apropo chiar nu aveam nici o intentie de a te depasi... shi inca ceva soferul meganului era BEAT...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate, ploua cu accidente din nou?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

colac - covrig .... volan! :cheers: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Acest user :papalici este un terminat! nu am nimic cu el personal dar VAI STEAUA LUI! ce pot sa spun este ca se reprezinta in nick-ul pe care il are! poate era baiat de treaba daca se comporta normal lasand ,minciunile,povestile si exagerarile de-o parte.accidentul pe care l-ai facut a fost cauzat de felul in care merge! nu mai cauta vinovat!. el cu gs -ul lui de 500 povestea ca s-a plimbat cu motoarele de 1000 cmc inspre statiuni si ca toti sunt varza pe curbe mai putin eu care as fii un bun prieten al lui ( nici nu il cunosteam) faza cu fetele ca se ducea la costinesti si etc sunt pe departe adevarate poate in lumea lui imaginara este el cancerul femeilor!

nu am vrut sa ma iau de tine, dar cu topicul asta ai intrecut masura,nu te supara pe mine si icearca sa inveti ceva din ce am spus! esti baiat de treaba pana incepi cu povestile....

Editat de Suspans
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah... io cre'ca iar avem un caz de multipla personalitate pe forum :crack:

 

Mey papalici-adrian91089-suspans-whatever your name is... pleaca bah d'aci shi lasa-ne cu aberatziile :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa jignesc pe nimeni , dar ma gandesc cat de prost poti sa fii in astfel de cazuri ....

Pacat ca uni incearca sa iasa cu prostia in evidenta ... acum fiecare intelege ce vrea ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah... io cre'ca iar avem un caz de multipla personalitate pe forum :crack:

 

Mey papalici-adrian91089-suspans-whatever your name is... pleaca bah d'aci shi lasa-ne cu aberatziile :lol:

 

 

 

nu am vrut sa raspund ..dar merita si unu ca tine un raspuns! probabil ca nu ai habar despre ce s-a discutat si de ce anume am spus eu! ei bine banuiesc ca habar nu ai nici cum sa verifici daca este vorba de clone! eu am spus un adevar dar u ce ai facut?daca vrei sa vb despre aberatii incepe u sa ne povestesti cat de pilot esti! cauti posturi sau atentie sfatul meu SPUNE DOAR DACA AI CEVA DE ZIS! ps stai linistit ca exista admini si mod, care stiu sa verifice daca este vorba de clonare! :D

Editat de Suspans
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-a mers netu vreo 2 saptamani. Abia azi am reushit sa intru. Cred ca am belit ochii de 3 ori la postu lu kid shi nu mi-a venit sa cred. Am facut nishte gresheli shi ca motociclist shi ca om. Asha cum totzi facem. Am greshit ca am vorbit cu cine nu trebuia... am vorbit cu niste labari care toata ziua stau shi o freaca shi nu au altceva de facut decat sa infloreasca shi sa infloreasca......Comunitate moto in Constantza... m**e ma prostilor. Astia nu fac altceva decat sa se manance de poponeata shi sa se laude cu cat "300" au mai prins ei. Nu am auzit ca vreunu din ei sa munceasca sau sa faca vreun lucru serios. Se plimba toata ziua pe banii lu mamika shi tatiku (majoritatea) shi se lauda. Putini au preocupari. Shi aia care au se ocupa cu imbunatatirea propriilor lor motoare. Nu am gasit nici un om de calitate in constantza !!! sunt vreo 3 sau 4 exceptii care merita toata lauda. In rest copii tampitzi cu idei tampide... shi de bani gata... Bai smechere... tu crezi ca eu am spus ca eshty prieten cu mine. Chiar daca ar fi asha nu as da doi bani pentru ca nu am ca castiga... de pe urma prieteniei cu tine. De maine imi fac urmatorul user "poponeata paros" sa vad ce mai zici.... Parerea mea sincera este ca tu intre picioare nu ai ce avem noi totzi. Cred ca ar trebui sa postezi la fete... ca barfesti cu toti "prietenii tai" mai mult ca maicamea shi ca toate babele din familia mea. Te-am vazut cum pleaca cineva de la sala "ce am mai facut ala ha ha ha shi ala ha ha ha. Parerea mea sincera este ca tu nu ai o preocupare (e doar parerea mea shi sincer imi doresc sa nu fie asha si sa ma insel) shi tot ce faci este sa cheltui bani. Cancerul femeilor...my ass daca tu vezi ca eu ma comport shi ma imbrac diferit fatza de totzi "clubberii " de la noi din orash sunt cancerul femeilor. inseamna ca traieshty intr-o lume a viselor. Coboara pe pamant. nu mai posta, sau daca mai postezi sa nu mai ashteptzi raspuns. M-am intalnit cu tine de vreo 2 ori pe la sala shi nu ai zis nimik. Mai bine

 

Parerea mea este ca ar trebui sa nevedem de treburile noastre. Nu sa ne doara de ce face ala shi alalalt. Nimeni nu este perfekt ahsa cum nusunt eu, inprimul rand, shi cum nu sunteti nici voi. parerea mea este ca fiecare ar trebui sa se uite intai intr-o oglinda shi dupaia sa priveasca prin geam. poate nu este vina unora ca sunt asha cum sunt, mici uratzi, mari, strambi, schilozi, gay, transvestiti...pana la urma totzi suntem oameni. Shi ar trebui sa ne acceptam asha cum suntem unii si altii. Viata este curva fiindca este plina de curve shi doar noi putem schimba acest lucru. NU CURVELE. Eu vor incerca in permanenta contrariul....

 

Apropo, AsubayaH, imi place gs-u tau

 

La noi inorash daca nu ai supersportiva, sau, daca ai 16 ani RS esty dat la cacao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suspans eu ceva nu inteleg, dc vorbeste gura fara tine daca tu crezi ca banii rezolva tot si iti da dreptul sa vb aiurea sa stii ca nu e asa... Eu il cunosc pe Dany, cand a cumparat motorul a trecut prin TG Mures si am avut ocazia sa stau de vorba cu el de multe.. Deci ce a povestit el e foarte adevarat stiu asta din multe surse cum ar fi si pasagerul cu care era... Daca tu esti obisnuit sa minti sau sa te minta altii asta e poate e din cauza caracterului tau.. Si treaba cu "Cancerul Femeilor" a fost ceva urat din partea ta pentru ca l-ai jignit aiurea si nu prea cred ca tu esti frumusetea intruchipata.. poate fetele se uita la tine numai ca ai bani... Nu prea cred ca te-ai gandit la asta... In fine nu vreau sa ma cert cu tine pentru ca nu are rost... Dar totusi rusine sa`ti fie... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suspans eu ceva nu inteleg, dc vorbeste gura fara tine daca tu crezi ca banii rezolva tot si iti da dreptul sa vb aiurea sa stii ca nu e asa... Eu il cunosc pe Dany, cand a cumparat motorul a trecut prin TG Mures si am avut ocazia sa stau de vorba cu el de multe.. Deci ce a povestit el e foarte adevarat stiu asta din multe surse cum ar fi si pasagerul cu care era... Daca tu esti obisnuit sa minti sau sa te minta altii asta e poate e din cauza caracterului tau.. Si treaba cu "Cancerul Femeilor" a fost ceva urat din partea ta pentru ca l-ai jignit aiurea si nu prea cred ca tu esti frumusetea intruchipata.. poate fetele se uita la tine numai ca ai bani... Nu prea cred ca te-ai gandit la asta... In fine nu vreau sa ma cert cu tine pentru ca nu are rost... Dar totusi rusine sa`ti fie... :crack:

 

 

.... ce te face sa crezi ca eu am bani sau ca ma bazez pe banii?ai spus asta doar ca ai citit ce a zis paMpalici mai sus? de unde sti ca are dreptate?motivul pt care iti raspund este ca nu vreau sa fac o impresie proasta,pt ca nu ar fii adevarat! ai intrebat de ce vb gura fara mine... nu vorbeste gura fara mine am postat ca sa se stie adevarul despre topic si nu aberati care sunt convins ca sunt o gramada si pe acest forum! SURSELE de care vb u este vb de fata care era la el in spate ... :what:) care nu are nimic in legatura cu motociclizmul si nu ne cunoaste pe niciunul ca sa poata da o parere! caracterul daca vrei sa mi-l cunosti citeste ce o sa zic sau am mai zis sau mai bine sa ne intalnim pe viitor si o sa il vezi! inteleg ca te-ai intalnit cu papalici si daca ti-a facut capul cat televizoru ce? nu vb de mine care nu ma cunosti! eu doar am spus de cineva pe care cunosc ca exagereaza! si cu fitzele ca avem moto numai de 1000 si de 600 si nu acceptam pe nimeni de ce cu noi se plimba tot timpul motoare aprilia de 125? si alergam prin oras dupa motociclisti care ii vedem rar cu scopul sa ne cunoastem si sa ne plimbam impreuna sau de ce ajutam moto din tara care se intampla sa aiba diferite probleme ? mai bine lasa oameni care ma cunosc sa vb! si aseara am citit ce a putut sa zica ,problema e ca si restul baietilor au vazut pe care ia jignit fara nici un drept.. pt ce a zis....

 

te salut si il asteptam cu drag pe pritenu tau (care nici sa saltute nu stie) la SS stie el unde!

 

Traim In Romania... zik unii... eu ash zice ca oamenii din vest sunt mai cumsecade: cluj, craiova, deva, baia mare, aral, alba iulia...

 

 

:crack: :what: :what: incerci sa inbunezi lumea? dar posturile lor nu o sa te ajute cu nimic!PE TINE TE ASTEPTAM LA SALA! numai u poti sa indrepti situatia cu adevarul si scuzele de rigoare! si aici si la noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...