Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deci maine, Eugen, eu si Alex, vom merge sa vedem un EN500 de la dezmembrari, sa vedem ce putem culege de pe el. ;)

Daca mai vrea sa vina cineva, sa se treaca pe lista cu achizitii ( deja ne-am gandit cam ce ar vrea fiecare si ce tre' sa cumparam, deci vedem cu ce raman "codasii" :D ).

 

Diseara pun si pozele pe care le-am facut ieri cu motoricile; pacat ca nu am apucat sa-l prindem si pe Mihai in ele, ca a plecat mai devreme.

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume, lume, cu ocazia marsului de la Braila am cunoscut un domn posesor de EN 500; este din Tulcea, urmareste topicul nostru, stie ca suntem hoti de caini si ce alte prostii mai facem noi p,acilea; il asteptam sa se prezinte aici; va pun o poza cu motorasul lui din care reiese ca ESTE PE LANT

post-38565-1285615706_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor. Intr-adevar, acum e pe lant dar initial a fost pe curea si a fost modificata., cat despre prezentare...dati un clik pe semnatura.

 

Salutare tuturor si poate ne vedem dar in conditii mai relaxante

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Papas. Cine a zis ca posesorii de EN 500 sunt doar pe acest forum a gresit, ei sunt mult mai multi, pe motoare in trafic! Aici suntem aia "forumisti".

Doresc sa va reamintesc de ideea mea de a constitui acel RC tematic EN/LTD 500. Ati fi interesati sa faceti parte din asa ceva?

Cum sa se numeasca? Bagati aici idei!

Editat de alex_en
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai da ce v-ati mai scuns de vremea asta, nici pe topic nu mai scrieti!

Haideti cu propuneri, facem sau nu un rider club? Poate ne vedem saptamana asta, pe miercuri joi asa, la Eugen si povestim acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Salutare lume! :P

Ce faci? Esti liber azi? :P

Cum mai e pe meleaguri "straineze"? Ti-ai luat un motor de p-acolo?

 

@Beatrice si Alex_en: Ieri sera pe la 18:10 va claxona un nebun pe Giurgiului, dupa care v-am vazut motoarele parcate vis-a-vis de drumul gazarului. Cum pe voi nu v-am vazut prin zona, n-am mai oprit.

Ne oprisem la cofetaria aia Atena, parca.

Nu mai tin minte daca ne-a claxonat cineva, ca ieri la cat de turmentata eram, ma mir ca am mai fost in stare sa merg pe drum...

Mesaj completat

Cand ne mai vedem si noi saptamana asta sa sarbatorim deschiderea sezonului de iarna? :D

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...