Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

eu la 6.30 ma vad cu o motociclista la victoriei si venim la locul de intalnire; ramane lipscani pt azi; pt cei noi: nu mai intrebati daca puteti veni, toata lumea este binevenita

stii cum e, cand apare o mutra noua si toti se intreaba al cui o fi...asa mai bine intrebi, ti se raspunde si e deja un inceput :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ok...am inteles ca ora e undeva pe la 18:00....dar locul?? unde ne vedem?

Pai hai la Oktober, langa Curtea Berarilor, pe Selari, sau cum naiba e strada aia... :(

 

Ia uite cine s-a trezit... Valo!

Vii la 6, nu? Avem de povestit... :D

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca vedem cum facem sa ajungem si noi...nemotorizati :D

Mesaj completat

Pai hai la Oktober, langa Curtea Berarilor, pe Selari, sau cum naiba e strada aia... :(

 

Ia uite cine s-a trezit... Valo!

Vii la 6, nu? Avem de povestit... :P

 

 

Neataaaaaaaa :) ..ne povestim,mandra mea floare :D

Editat de ValoXM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, as fi vrut sa ajung si eu dar abia acum am ajuns acasa, unii mai si muncesc la ora aia:). In plus, tehnic vorbind, in momentul asta nu am filtru de aer pe motor pana voi improviza ceva, binenteles ca in cel mai profesionist mod posibil, deoarece dupa luungi cautari in urma carora nu am gasit ce imi trebuie mie variantele sunt burete de hota sau K&N... dupa ce rezolv aceste mici detalii ne auzim cu siguranta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chit c-o sa supar p-unii/unele,da' nu ma pot abtine de la un comentariu mai acid...Cel putzin azi, intalnirea a fost sub auspiciile OUTSIDERS si un (1 !) EN500... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chit c-o sa supar p-unii/unele,da' nu ma pot abtine de la un comentariu mai acid...Cel putzin azi, intalnirea a fost sub auspiciile OUTSIDERS si un (1 !) EN500... :)

Conteaza ca ne-am simtit bine zic eu...Mi-am bagat gheara in gat cand am plecat. Mi-e dor de mobra!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dariane, lasa-neeeee, lasa-neeeee!

 

altceva mai bun de facut decat sa comentezi ca o baba dupa soba, n-ai?! de ce te-ai mai dus?

 

data viitoare nu mai veni daca esti atat de ofuscat. :) Mama nu se supara..de ce oare?!

Editat de ValoXM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu,Valo - recunosc "stilul" altcuiva ! Cum ziceam...Eram sigur c-o sa sara unele (!),cu gura mare... Scuzati,cred ca gresisem locul de-ntalnire... De fapt,intalnirea EN 500 era la Arc :) .Pun pariu ca dincolo, erau mai mult de unul...! Eu venisem din 4 motive - sa ma vad cu "unii" din gasca asta,sa las 2 cadouri (culmea,exact pt. "guralive"),si sa mai aflu niste treburi... Alta data,n-o sa mai deranjez Mariile Voastre... :) S-ar parea ca opiniile un pic mai critice,nu plac unora...

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu,Valo - recunosc "stilul" altcuiva ! Cum ziceam...Eram sigur c-o sa sara unele (!),cu gura mare... Scuzati,cred ca gresisem locul de-ntalnire... De fapt,intalnirea EN 500 era la Arc :P .Pun pariu ca dincolo, erau mai mult de unul...! Eu venisem din 4 motive - sa ma vad cu "unii" din gasca asta,sa las 2 cadouri (culmea,exact pt. "guralive"),si sa mai aflu niste treburi... Alta data,n-o sa mai deranjez Mariile Voastre... :) S-ar parea ca opiniile un pic mai critice,nu plac unora...

 

 

Nu e stilul nimanui, mai Darian....da' nu iunteleg rautatile astea...atat. Da-mi un singur motiv pt care ai vrut sa fii "critic" si te cred pe cuvant :) .

Ai vrut sa enervezi pe cineva, asta stiu.....da' what's the use?!......si ca sa te lamuresc, m-a deranjat treaba cu inchisul topicului. Pe cine deranjeaza? :)

 

Apreciez faptul ca m-ai facut "guraliva", Darian. Respect :D

Editat de ValoXM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu vad si pe topic-ul asta certuri si scandal.

@Darian: Chiar daca a fost doar un EN, ideea e ca si tu ai avut un EN, eu o sa am un EN, Beatrice are un EN dar e in service........etc.

Deci a fost intalnire de EN-isti.

Cele 3 persoane care nu au EN sunt: Versatul (care o sa-si ia un EN daca mai vine cu noi :) ), fata cu care a venit Filosoful...nu am retinut numele..dar sigur o sa-si ia si ea un EN odata si-odata si nevasta-mea care o sa fie pasagera la EN-ul meu. Am uitat de Pupila care in ritmul asta sigur sa-si ia si el un EN :D)

Si sa presupunem prin absurd ca se va inchide topic-ul...tot o sa deschidem un topic unde din nou vom posta acelasi lucru ca si aici.

 

Mai bine ziceti ce faceti duminica asta si care vine azi la Moto Thursday...ca pe mine ma tenteaza....asta daca nu vine cineva cu banu' jos si sa-mi ia jucaria.

 

P.S. : Care mai pune paie pe foc pe aici imi face cinste cu o bere.....sa va vad. :)

Editat de marius45jml
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu,Valo - recunosc "stilul" altcuiva ! Cum ziceam...Eram sigur c-o sa sara unele (!),cu gura mare... Scuzati,cred ca gresisem locul de-ntalnire... De fapt,intalnirea EN 500 era la Arc. Pun pariu ca dincolo, erau mai mult de unul...! Eu venisem din 4 motive - sa ma vad cu "unii" din gasca asta,sa las 2 cadouri (culmea,exact pt. "guralive"),si sa mai aflu niste treburi... Alta data,n-o sa mai deranjez Mariile Voastre... :) S-ar parea ca opiniile un pic mai critice,nu plac unora...

Eu m-am abtinut sa comentez la astfel "intepaturi" pana acum, dar pe bune, nu te-ai saturat si tu? Nu inteleg de ce arunci cu c.a.c.a.t. si apoi tot tu vii si stergi. Nu e logic...

 

Da, locul l-ai gresit cu siguranta, si te rog de acum incolo sa incetezi orice interactiune cu noi, daca stii sa interactionezi numai asa...

 

Pentru alea 4 "motive" nu trebuia sa te deranjezi... Care e de fapt problema ta? Ca nu eram destui cu EN 500, sau ce?

Poate te crezi important daca esti "impotriva curentului", dar de critica ta ne doare fix in pix, grupul asta are baza niste relatii mult prea stranse, ca sa se impiedice in nimicuri. :)

 

Sanatate si drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Parerea ta,don'soara..! Iar te crezi purtatoare de cuvant...! O mica intepatura,si gata...nu-i bine..! Vai..! Trebuie sa fie toti,la unison...!

Mesaj completat

Apropo..Nu mergi si tu,la mare...? Acuma,ai si costum de baie - ... :D ala ciudatu',cu fustitza! Hai ca te-nvatz sa-nnoti pe sub apa,fara snorkel...! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand eram mic (clasele primare) ma purtam urat doar cu fetele care imi placeau....le tachinam cu fiecare ocazie.

In acest topic observ ceva asemanator :)

Orice dar sa nu se lase cu nunta ca nu mai am bani.

Sunt luata! :)

 

Cu alte cuvinte, eu in week-end as vrea sa ne plimbam cu bicicleta; tenteaza pe cineva?

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt luata! :)

 

Cu alte cuvinte, eu in week-end as vrea sa ne plimbam cu bicicleta; tenteaza pe cineva?

Cum ti-am zis si ieri, m-as baga sa scot tutunu' din mine pedaland...Insa, sa vad cum stau cu timpul si...Poate-mi mai rup gatu' o data pe bicla...Mi-e dor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...