Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca mai esti dispus e ok pt vineri pe la 6, daca ne confirma si valo; mi s-a parut ca nu mai vrei

E ok maine la 6, dar cum am mai spus...mai tre' sa vina cineva cu mine s-o tina pe Eneida.

Nu am spus ca nu mai vreau (nu sunt genu' sa dau inapoi de la un lucru), doar ca as fi vrut sa vorbim cu asa zisul proprietar....lucru ce se poate lasa cu 2 taisuri....s-a mai discutat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orice persoana este binevenita la aceasta actiune; e bine sa fim cat mai multi; pt masina asteptam confirmarea lui marius; daca nu vine el vorbesc eu cu cealalta persoana; valo, fireste ca vom veni sa va luam de acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orice persoana este binevenita la aceasta actiune; e bine sa fim cat mai multi; pt masina asteptam confirmarea lui marius; daca nu vine el vorbesc eu cu cealalta persoana; valo, fireste ca vom veni sa va luam de acasa

 

Cu masina va pot ajuta si eu, ca astazi sunt pe 4 roti, dar din cate am inteles, Marius s-a oferit si este inca valabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu masina va pot ajuta si eu, ca astazi sunt pe 4 roti, dar din cate am inteles, Marius s-a oferit si este inca valabil.

 

 

asteptam un semn de la marius dar ramai pe fir; prefer sa fie unul dintre noi cu masina decat cineva din afara; multumim de ajutor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma ia pasager? Sunt echipata reising, cu pantofiori, maieut, si gentuta! ;)

Mai multe detalii si cum ne-am facut de lucru: /index.php?...t&p=2501470 .

 

P.S.: Va rog sa nu radeti pana va doare burta! ;)

 

Sambata pana la urma, ce faceti? Beatrice, pana maine iti rezolvi carburatoarele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata sarbatorim eliberarea purikoasei, ne trebuie o locatie; eu tre sa plec acu la o actiune, va rog sa lamuriti voi problema cu masina, persoana cu care am vorbit asteapta un raspuns; o sa intru dupa ora 14.00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata sarbatorim eliberarea purikoasei, ne trebuie o locatie; eu tre sa plec acu la o actiune, va rog sa lamuriti voi problema cu masina, persoana cu care am vorbit asteapta un raspuns; o sa intru dupa ora 14.00

 

Eu am o locatie foarte ok, dar nu este tocmai aproape. Sunt 120km. Bucuresti - Targoviste - Pucheni de Dambovita. Am o casuta de vacanta acolo. Este foarte fain.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata pana la urma, ce faceti? Beatrice, pana maine iti rezolvi carburatoarele?

De mers pot sa merg cu ea, dar nu cu mai mult de 80km/h (sau mai putin, depinde in "toane" e), dar se mai opreste din cand in cand, nu sta la relanti, tre' sa umblu mereu la ea, poate raman si fara baterie... Si ar fi foarte aiurea sa tin tot grupul ca ii e lene lu' Babetzone sa-si miste curu' ala de fier...

 

De mers nu as vrea sa mergem foarte departe... Marius si Alina au treaba dupa-amiza, eu n-am motor sa ma bucur de drum... ;) Deci undeva mai pe langa casa...

 

@Valo: As fi vrut sa vin ieri, dar mi s-au intamplat diverse aseara... citeste si tu.

 

@Pupila: Baga-te si tu daca vrei diseara, sau maine la plimbare/gratar, sau la ambele. ;)

 

@Marius: Crezi ca le putem lua pe fete din Otopeni in jur de 6?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu zic branesti pt maine daca stii un loc frumos acolo, fara manele; nici eu nu am timp prea mult; pt azi propun sa ne vedem la 5.30 in baneasa, vis-a-vis de antena 1 (pe strada paralela cu dn1), de acolo o luam pe beatrice si mergem in otopeni sa le luam pe valo si sora ei, apoi la fetita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

valo sta inainte de podul spre bikers;; dupa ce le luam pe fete putem intoarce chiar sub podul ala; mai bine ne vedem la aceeasi ora la benzinaria de la intrarea in otopeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihai, deci la 5.30 te astept la mine?

 

Cine mai vine?

Valo, suna-l pe Puppy si intreaba-l daca vrea sa vina azi, ca el doarme-n bocanci. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Detaliati aici cum facem maine cu gratarelul....cine il aduce ca eu nu am decat unul mare.

Se pare ca tot a ramas ceva la mine: osul Eneidei sau Bubulinei ;)

Stiam eu ca mai e ceva.....si nu sunt sigur ce s-a intamplat cu ciocolata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze din ciclul o fata fericita; actiunea a reusit, ENeida are un camin; multumim participantilor; vor urma povestiri si comentarii; maine la gratare sunt 2 variante: branesti sau ceva pe langa calugareni; vorbim de dimineata

post-38565-1278116543_thumb.jpg

post-38565-1278116553_thumb.jpg

post-38565-1278116565_thumb.jpg

post-38565-1278116576_thumb.jpg

post-38565-1278116587_thumb.jpg

post-38565-1278116599_thumb.jpg

post-38565-1278116615_thumb.jpg

post-38565-1278116628_thumb.jpg

post-38565-1278116639_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a mirosit Hera cateva minute...Cred ca a facut o criza de gelozie ;) Ma bucur ca am reusit sa dam o sansa micutei cateluse si sper sa nu o inlocuiasca cu un alt biet animal. Chiar si asa, am mult timp liber si camine pentru sufletele cu blanitza, gasim.

In legatura cu iesirea de maine, sincer prefer la Calugareni. Am mai fost acolo acum vre-o doua luni si e superb, nu e nimeni care sa deranjeze in nici un fel si e si raul aproape. Ma bate gandul sa raman peste noapte, ca si data trecuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...