Sari la conținut

Grupul EN500 &OUTSIDERS


Satana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da... Eu m-am trezit acum...

Parca si eu as prefera Calugareniul, ca e si mai aproape de mine si nu mai stau sa merg cu ocazie pana-n Bucuresti, si nu e departe, faci vreo 10 minute in plus... ;)

 

Cat despre iesirea de ieri, Marius iti multumim pentru ca ai luat fata in masina, Alina, sora lu' Valo catelusa si a dus-o la ea la munca, unde mai are inca 2 viitoare prietene maidaneze. :P

Iar la "actiune", au mai participat Pupila Dilatata ( super om ), Ugluk si Woosh, care a fost cel cu prezenta de spirit - cat timp noi ne chinuiam sa facem un plan sa nu ne vada cineva, el a desfacut catelusa si a luat-o usurel spre masina, iar noi nu stiam unde-i fata. ;)

 

Totul a fost frumos, ma bucur ca am reusit sa o luam de acolo... Mihai Filo a fost, cred cel mai fericit dintre toti, a ranjit tot drumu' de fericire ca ii va fi bine catelusei de acum inainte. :blbl:

 

Mesaj completat

Am vorbit acum cu Valo, asteapta sa stabilim o ora, sau mai mult voi, unde va vedeti in Bucuresti pentru cumparaturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihai zicea ca pe la 12.45 ar putea pleca de acasa si daca va e ok, sa ve vedeti undeva pe la Piata Progresu, spre Giurgiu, sau undeva in drum, unde pot ajunge toti. Deci ora ar fi in jur de 13.15...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius, si nu puteti veni chiar deloc? ;)

Imi pare rau... Eu m-am trezit cam tarziu, ce-i drept... Deh, am sarbatorit si noi rapirea din Serai. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de mina-n ghips,in poza ar fi fost frumos s-apara si cu un ochi vanat...

;) Eu am gratar ! Da' nu cred ca vin...din multiple motive.Cel tehnic,apropo de ieri,cred ca l-am rezolvat - am descoperit ca statea-n aer,un fir de la releul de incarcare...

Daca n-aveti gratar,treceti pe la mine sa vi-l dau p-asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de mina-n ghips,in poza ar fi fost frumos s-apara si cu un ochi vanat...

;) Eu am gratar ! Da' nu cred ca vin...din multiple motive.Cel tehnic,apropo de ieri,cred ca l-am rezolvat - am descoperit ca statea-n aer,un fir de la releul de incarcare...

Daca n-aveti gratar,treceti pe la mine sa vi-l dau p-asta.

 

 

Ochiul vanat care nu va fi al lui ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...