Sari la conținut

29.07 Motopolitist Bmw - Dacia 1300: 0 - 1


PinkHelmet
 Share

Postări Recomandate

Am vazut si eu motorul picat cu bucati din el raspandite pe jos. Nu erau urme de sange.

 

Despre mers fara sa crosetezi in bucuresti :D Exista vre-un motociclist care poate spune fara sa minta ca nu merge printre masini? Nu prea cred.

 

 

Eu ! numai ca atunci cand merg linistit fara sa crosetez nimic (nici nu stiu sa crosetez) apar conservari din toate partile si ma croseteaza de nu ma vad. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

terminati cu crosetarile.

 

cum e cu datul peste politai?

 

de ce nu mai pupa ala carnet ?

 

in baza carei legi?

 

politiotul era in misiune?

 

m

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) Un conservar cu o amarata de Dacie 1310 depaseste, si loveste pe contrasens un moto-politist , care avea viteza destul de mica cred, am inteles ca nu are probleme de sanatate prea mari, si nici motorul nu parea prea avariat. Dacia avea partea din fata (faruri/radiator) lovita destul de rau.

 

Cred ca in baza faptului ca a depasit pe contrasens fara asigurare ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

terminati cu crosetarile.

 

cum e cu datul peste politai?

 

de ce nu mai pupa ala carnet ?

 

in baza carei legi?

 

politiotul era in misiune?

 

m

 

 

Politistul era pe motor din dotarea politiei intr-o zona fierbinte (mitingul aviatic) deci probabilitatea ca el sa nu fi fost in misiune este sub 5 la suta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista trei categorii de soferi care ne vaneaza:

-taximetristi care se cred regii soselelor dar de fapt nu sunt buni nici de gunoieri...

- cei care au dacie si abia se taraie pe drum ,de obicei octogenarii...

- si comunisti nostalgici care au DACIA LOGAN cel mai bun exemplu de BOU care se deplaseaza pe sosele

 

 

gornicc...chiar nu auzi ce zici acolo sau...

 

taximetristii nu vaneaza pe nimeni,isi fac munca care le aduce banii in casa sa poata manca si ei o bucata de paine.E adevarac ca in orasele mari sunt cam grabiti si mai fac manevre neortodoxe,dar daca te uiti mai bine la rubrica accidente nu sut ei principala cauza.Au si ei incidentele cu moto,auto,tir,tren...etc dar aia nu inseamna ca ne ia la tinta si "poc".Si eu am lucreat ca taximetrist 4 ani si crede-ma nu am deranjat pe nimeni in trafic,nu e genul meu si ca mine mai sunt multi.

Cat despre cei care abia se taraie cu daciile lor....asta e,nu cred ca te incurca asa de tare intr-o depasire unu cu daciuca.

Aia cu loganurile ce au mai facut?si-au cumparat logan si nu ai loc tu de ei?lasa ca in 10 ani nu o sa mai fie nici un logan pe aici,le papa rugina pe toate !!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...