Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase 2010


Aleko
 Share

Postări Recomandate

Dacă nu v-ați luat în coarne pe toate topicurile... aÂşa-i când ai prea multe motociclete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pt uni: " Mai bine taci si dai impresia ca esti prost decat sa postezi si sa indepartezi orice dubiu ".

Mestere 4bike, pt mine esti acolo, undeva, un neinteresant si asupra caruia m-am hotarat sa nu imi mai indrept atentia. Ti-am mai spus-o si pe alte topicuri, daca ai dovezi, vino cu userii de mana, daca nu ai si continuii sa ataci nefondat, iei pauza. Mai mare sau mai mica, depinde de interesul tau.

Concentrează-ti eforturile mentale in a lua permisul si sa ne vedem sanatosi pe motociclete la intruniri, chiar si la alea din prispa casei mele.

 

A la votre..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In secunda asta orice discutie offtopic, orice acuza adusa echipei de moderare sau orice tentativa de flame se pedepseste cu 7 zile de suspendare. 4bike stie. Mihai, te rog sa nu mai dai curs acestor lucruri, nu are rost.

 

Va doresc sa ajungeti la un numitor comun in ceea ce priveste urmatoarea intrunire, astfel incat din ce in ce mai multe motociclete sa poata fi prezente. Lasati si ratiunea sa conduca, nu numai pasiunea. Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coincidenta sau nu,ti se potriveste foarte bine semnatura mea.Din pacate,infatuarea din tine nu te lasa sa realizezi. :banana:

Intodeauna am incercat sa ma limitez sa postez aici,scurt si la obiect,fara sa fac multa agitatie in jurul meu,dar cand vad ca ma acuzi ca mananc io stiu ce,ca as fi samsar sau mai stiu io ce bisnitzar veros de motociclete antice(incerca sa faci diferenta.sti proverbul cu paiul din ochiul altuia si...),ca aduc nu stiu ce acuze nefondate,etc...Apai nu stiu cum sa-ti zic,dar intodeauna voi ramane vertical si-ti voi raspunde intrun mod asemanator,mai ales la atacurile la persoana.Sa fi ordinar e foarte usor Mihai,mai greu e sa fi OM.Tu decizi ce mod de abordare vei avea in viitoarele tale discutii cu userii de pe acest forum.Lasa aerele de superioritate si incerca o moderare,moderata,justa si impartiala.

Nu incerca sa-mi inchizi gura cu vreo banare ca nu ma intereseaza,intodeauna voi reveni ma inversunat sub o forma sau alta si voi spune ceea ce am de spus,atata timp cat cred ca am dreptate.Dealtfel pe toate forumuri-le pe unde activez,singura banare mi-am luat-o din cauza ca ti-am luat tie apararea.Niciun regret,si atunci ca si acum consider ca am avut dreptate.

Va reamintesc de user-ul stro_stutz,care nu demult a pus la vanzare un cadru de Awo iar a 2-a zi nu si-a mai gasit postarea.Motivarea moderatorului a fost ca s-a vandut cadrul iar postul a fost sters ca sa nu ocupe loc(!),numai ca vanzatorul propriu zis nu stia nimic!Cine e curios de intamplare,gaseste toate detaliile la Bursa.Cred ca e destul de concret,nu?

Discutile dintre noi 2 pe mess in care ziceai cum beneficiezi de avantajul butoanelor,de cum poti sa maschezi,sa blochezi,sa stergi sau sa intarzii postarile...de asta nu mai zic nimic,ca nu am stenogramele si nu pot dovedi dar ramane intre noi. :banana:

Ca tot mi-am adus aminte,pot sa zic ca ai dezinformat voit dincolo la IMS cand ai scris mail-ul celui din Ungaria gresit ca sa-ti vina report-ul ca si adresa inexistenta dupa care l-ai luat cu copy/paste si l-ai pus in topic "Vedeti,mailu' nu functioneaza,nu incercati sa trimiteti ca e vrajeala".Ideea ta era sa-i elimini pe potentialii interesati de cumpararea motocicletei si sa nu aglomereze mailu' ungurului.Degeaba ti-ai editat postarea ca greseala s-a vazut deja.Consider ca toti avem aceleasi drepturi,sau nu e asa?

 

Intradevar,esti mai motociclist decat mine ai A-ul ai km parcursi dar nu uita ca nici tu nu te-ai nascut cu el si eu il am in vedere de mult timp dar din pacate timpul limitat nu mi-a permis,sper anul asta sa fie mai lejer.In schimb,pasionat e altceva si nu necesita permis.

 

@valicaddy,credeam ca poti sa ramai impartial dar se pare ca nu e asa :banana: Scuza-ma te rog ca incerc sa raspund la atacurile la persoana ale unora in acelasi mod.

Numai 20% warn?Atata poti?Pana deseara sunt sigur ca mai poti inventa vreo 8 motive de suspend pana la 100%.Da-i bataie,nu pierde vremea.

Cum e la voi?Un moderator ataca si ailalti supenda?Asta da fratie ;) Adu-i si pe ceilalti 33 aici,nicio problema dar invita si ADMIN-ul la bal.Atata timp cat eu cred ca am dreptate,putin imi pasa de o suspendare pe 7zile,7luni sau 7anii.

La multi anii si tie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'Oct 29 2010[/b], 10:36 PM' post='2652809']

Salutare,

 

Un prieten de-al meu vinde un cadru de Simson touren cu suspensie spate cutie de scule, pedala de frana, si 2 roti incaltate. Piesele sunt in stare buna. Poze nu am din pacate. Pret 250 epuroi negociabil.

 

 

'Oct 30 2010[/b], 01:09 AM' post='2652882']

sal..ma interezeaza si pe mine roata fata cu sistemul de frinare ,un nr de tel sa te putem contacta.

 

'Oct 31 2010[/b], 11:54 AM' post='2653837']

Imi cer scuze pentru toti cei care mi-au trimis PM si celor care s-au interesat de cadru si nu le-am raspuns. Cadrul a fost returnat vechiului proprietar. Se pare ca il vroia neaparat inapoi pentru un prieten. Inca o data mii de scuze pentru anunt.

 

'4bike' date='Nov 1 2010, 12:36 PM' post='2654732']

cat ceri pe stopul de ceata?

Mesaj completat

btw.nu tu ziceai ceva de un cadru de awo?vad ca circula niste bug-uri care mananca posturile si nu mai gasesc anuntul ta

 

valicaddy' date='Nov 1 2010, 03:59 PM' post=

posturile cu piese care se vand imediat (gen postul colegului meu cu piesele de simson, care erau de buna calitate si s-au dat pe loc, pe evro...) sunt sterse ca sa nu incarcam aiurea topicul. posturile conexe, cele in care cineva a cerut informatii referitoare la piesele vandute, la fel.

 

repet, piesele VANDUTE, da??

 

'4bike' date='Nov 2 2010, 12:15 AM' post='2655583']

aha,a aparut si postu'!foarte interesant!deci cum e corect,s-a VANDUT da,s-au NU s-a VANDUT da?aaa a fost inapoiat inapoi inpoiatului de proprietar care-l vanduse cu 250e si acu vrea 3mil pe el si defapt il da gratis la un preten. :banana: sun maine ca sa elucidam cazul elodia2 sa vedem daca a plecat cadru vo sec din curtea omului sau unora le place sa...

 

 

'jethro tull' date='Nov 2 2010, 08:28 AM' post='2655681']

salut!cadrul de awo cu rotile ,le-am rascumparat eu...prietenul meu nelu,a plecat la bolintin sa cumpere motor de ural,care a fost evaluat la 400 lei...nelu a platit 300 si diferenta de 100 a reprezentat-o cadrul si rotile de awo!m-am intristat cand mi-a povestit de isprava lui si atunci a incercat sa dreaga busuiocul,reusind sa-l induplece pe noul proprietar,sa-mi vanda mie cu 300 lei...asa ca,duminica la ora 16,eram noul proprietar!!! ;)

gata?am adus macar liniste pe-aici?

 

 

'4bike' date='Nov 2 2010, 12:24 PM' post='2655934']

@jethro tull mersi pt. lamuriri :banana: k: .am sunat si eu azi si intradevar s-a vandut duminica dupamasa.

 

 

 

 

_stutz_83' date='Nov 2 2010, 12:33 PM' post='2655942']

O harababura completa asta s-a intamplat cu cadrul ala de AWO. Pe baiatul asta de la Bolintin il stiu se pare foarte multi. El are piese de vanzare dar nu are net si roaga pe unul si pe altul sa posteze pentru el. Asa s-a intamplat si in cazul meu si acum am aflat si cine e fericitul proprietar (fost, nou, nici nu mai inteleg). Felicitari pentru achizitie.

 

 

 

Ca sa lamurim odata pe uni, facem istoricul. Si o sa pun si print-screen dupa emailul cu mailure_daemon sau cum dracu se numeste chestia aia cand trimiti mail si iti vine raspuns ca adresa nu exista. A trebuit sa elimin quoteurile ca nu ma lasa sa postez. Si cu asta chiar ca am terminat cu alde Vadim "medicamente" din astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...