Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase 2010


Aleko
 Share

Postări Recomandate

ca sa aprind un pic topicul ca si cand nu s-a certat lumea p'aici destul.

O plecare "organizata" din Bucuresti?

Trebe si e musai sa merem in grup, o sa vedem mai tirziu, mai aproape de data. cu 2-3 zile inainte. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Azi mi-am luat un cort portocaliu Âşi o idee cam măricel, tot stând cu gândul că poate ajung Âşi eu la întrunire. Cred că dacă avea intrarea nițel mai mare, băgam țoacla cu totul în el. Sper să rezolv păcănitoarea până atunci Âşi să mai fie Âşi înmatriculată. Poate cineva să intre pe un Google Earth (de moft, aÂşa) Âşi să pună un "placemark" pe locul unde se ține, de obicei, întrunirea? Sunt curios.

 

Totodată voiam să vă-ntreb cum e cu circulația comunistelor pe BucureÂşti-PloieÂşti: o luați pe DN1A sau e descurbabilă situația Âşi pe Âşoseaua principală?

Editat de AdrianS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi mi-am luat un cort portocaliu Âşi o idee cam măricel, tot stând cu gândul că poate ajung Âşi eu la întrunire. Cred că dacă avea intrarea nițel mai mare, băgam țoacla cu totul în el. Sper să rezolv păcănitoarea până atunci Âşi să mai fie Âşi înmatriculată. Poate cineva să intre pe un Google Earth (de moft, aÂşa) Âşi să pună un "placemark" pe locul unde se ține, de obicei, întrunirea? Sunt curios.

 

Totodată voiam să vă-ntreb cum e cu circulația comunistelor pe BucureÂşti-PloieÂşti: o luați pe DN1A sau e descurbabilă situația Âşi pe Âşoseaua principală?

@:AdrianS - daca te uiti pe prima pagina a topicului o sa vezi 2 bucati aproape identic taiate dintr-o harta "intocmita" de topometristii ministerului apararii . cred ca nu ai sa gasesti o harta mai buna nici pe google earth (acolo nu-ti arata localitatile prin care treci si nici locatia, o sa vezi doar padure pe google earth)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NUU, este INTRUNIREA DE COMUNISTE SI ATASE! deci orice motocicleta cu atas este invitata.

 

 

Da...daca am un talon de IJ pe care inca il platesc la impozit si merge PEDRO cu motoreta ...POT SA VIN SI EU? ;)

Editat de redplanet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, dupa cateva discutii lungi cu confratii "comunisti" din Ardeal, exista mari sanse sa trebuiasca sa modificati denumirea actiunii in "Intrunirea de comuniste si atase 2010 a motociclistilor din Capitala si zonele limitrofe".

 

Din nefericire...

 

Las` ca ne zbatem sa venim si din Bacau vreo 4!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, dupa cateva discutii lungi cu confratii "comunisti" din Ardeal, exista mari sanse sa trebuiasca sa modificati denumirea actiunii in "Intrunirea de comuniste si atase 2010 a motociclistilor din Capitala si zonele limitrofe".

 

Din nefericire...

Te rugam sa ne ierti Silviule, dar promitem ca anul care vine o sa fim prezenti in Ardeal, si o sa stau pe capul tau o saptamina ca sa te saturi de noi. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nou printre motociclisti. De curand posesor al unei motociclete Ij Planeta 5. Sunt multumit de ea si imi doresc cat mai multi km si lucruri interesante printre motociclisti. Pentru inceput o sa fac in asa fel incat sa fiu prezent la intrunirea de la Mizil, intrunire care ar fi prima la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nou printre motociclisti. De curand posesor al unei motociclete Ij Planeta 5. Sunt multumit de ea si imi doresc cat mai multi km si lucruri interesante printre motociclisti. Pentru inceput o sa fac in asa fel incat sa fiu prezent la intrunirea de la Mizil, intrunire care ar fi prima la mine.

 

Bun venit!

De unde esti?(sau,de unde vii?....la Mizil) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum prin Bucuresti cu facultatea dar la Mizil o sa vin din Pitesti. Ruta cred ca e tot pe Tragoviste-Ploiest-Mizil dar nu stiu exact cum o sa se nimereasca atunci. Ne auzim si facem cumva sa fie bine. Motoarele sa mearga si sa ne vb din timp. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent la data stabilita!traseul...Targoviste Ploiesti Mizil...Ideea cu mersul in grup cat mai mare i-mi surade...cine e amator da-ti PM ...era sa uit mai am 2l de ceva galbui :crack: Pedro stie mai bine!

Editat de marian zcm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent la data stabilita!traseul...Targoviste Ploiesti Mizil...Ideea cu mersul in grup cat mai mare i-mi surade...cine e amator da-ti PM ...era sa uit mai am 2l de ceva galbui :) Pedro stie mai bine!

ma bag si eu din ploiesti,ma primiti?!? :lol: numa sa vedem data si ora plecarii! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...