Sari la conținut

Iesiri cu chopper-ul/cruiser-ul...


stcimponeriu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 995
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:grinbandit: Eu de o vreme in weekend , ma cam tot duc cu motoru si cu cortu.De exemplu , ieri am venit de pe Transalpina, dupa ce inainte am fost si la Nandru...Maine poate vin si io la o limonada, in Grigo...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:grinbandit: Eu de o vreme in weekend , ma cam tot duc cu motoru si cu cortu.De exemplu , ieri am venit de pe Transalpina, dupa ce inainte am fost si la Nandru...Maine poate vin si io la o limonada, in Grigo...

Ca nici nu puteai sa ma intrebi si pe mine daca vin la Hunedoara...sau poate nu mai sant in echipa...si asta-i o varianta.

Parca vad ca de Zalau nici nu mai vine vorba...desi am vorbit pe tema asta.

Nooo,sant rea astazi ...

 

pai duminica am fost la o ieseala la o ciorbitza de burta

e drept ca n-am fost decat 2 .. dar tot ne-am dus

daca veneai eram 3 .

ne adunam tare greu din pacate :(

Probabil mai toti sant cu familii...sau cu probleme...si aia singuri sant cam putini.

 

Ca nici nu puteai sa ma intrebi si pe mine daca vin la Hunedoara...sau poate nu mai sant in echipa...si asta-i o varianta.

Parca vad ca de Zalau nici nu mai vine vorba...desi am vorbit pe tema asta.

Nooo,sant rea astazi ...

 

 

Probabil mai toti sant cu familii...sau cu probleme...si aia singuri sant cam putini.

Eu am citit cam tarziu mesajul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna seara ...stiu ca sunt mai nou in ale www.motociclism.ro dar sincer ar fi mai frumos ca iesirile anuntate sa fie postate cel tarziu vineri asta la iesirile de duminica..ca deh ..nu toata lumea poate sa se decida instant..sau vb aceea sa stea si sa citeasca din 10 in 10 minute daca se anunta ceva .... chiar mi-ar place sa ies si eu cu mai multe motoare..nu doar de unu singur..si sa salut din mers alti confrati cu motoare...

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi, sunt prin Cluj si vreau sa ies cu vreun copperist la o zama de ceva, cine vrea sa ne intalnim la Hard Club rog sa ma contacteze la 0744475352 si merg cu motorul acolo si eventual facem o plimbare si dupa aia stam la o vorba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biciclismul continua maine catre alpi si dolomiti. Vizionarea pozelor de pe drum in 17-18sept la un gratar la mine acasa.

Ah ce bine inapoi pe dragstarul meu frumos de 1100. Iar ma simt in siguranta si pe main bune de japoneji meticulosi......

La anul ma risc pana acolo cu tehnologia epocii de piatra.In cel mai rau caz voi repara mai mult decat ma voi da.

 

Ah si era sa uit.

La opereta de acest weekend voi lipsi, defapt ma duc la balul operei. :bigstar: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biciclismul continua maine catre alpi si dolomiti. Vizionarea pozelor de pe drum in 17-18sept la un gratar la mine acasa.

Ah ce bine inapoi pe dragstarul meu frumos de 1100. Iar ma simt in siguranta si pe main bune de japoneji meticulosi......

La anul ma risc pana acolo cu tehnologia epocii de piatra.In cel mai rau caz voi repara mai mult decat ma voi da.

 

Ah si era sa uit.

La opereta de acest weekend voi lipsi, defapt ma duc la balul operei. :bigstar: :bounce:

drum bun :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

la ce ciolan si beri se servesc, nici nu ma mir. :laugh:

:lol: Gresesti tanti...., aia o fost meduza grasa cu oase si piele ..., deci specialitate de ocean...., de aia pretul.....Toate adunate la un loc, mie i-mi place locul...., berea e chiar ok la pret, avand in vedere calitatea....

Editat de judas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Gresesti tanti...., aia o fost meduza grasa cu oase si piele ..., deci specialitate de ocean...., de aia pretul.....Toate adunate la un loc, mie i-mi place locul...., berea e chiar ok la pret, avand in vedere calitatea....

 

ah, n-am prin detaliile; trebuie sa-mi iau un halogen :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Gresesti tanti...., aia o fost meduza grasa cu oase si piele ..., deci specialitate de ocean...., de aia pretul.....Toate adunate la un loc, mie i-mi place locul...., berea e chiar ok la pret, avand in vedere calitatea....

 

Daaaa, meduza a fost TOTALAAAA!!!!

Pentru exemplificare adaug si o poza:

 

post-47060-0-12462500-1317370462_thumb.jpg

 

Si cand te gandesti ca a costat doar 29 lei!

Sub ea se gasea si o lingura de varza neagra destul de acra si patru jumatati de cartofi semi-carbonizati.

Totusi, gustul a fost bun :banana:

Hai norock! Pe miercurea viitoare, sa mai testam si alte vietati la farfurie!

Editat de stcimponeriu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

No, pt voi e gata sezonul ?

Ca io v-am cautat ieri la Berarie dar nu era nici urma de motociclisti... :unsure:

 

Au fost cativa (Zoran, Andor) se pare ca locatia e vasta...

Pana ne obisnuim cu frigul e mai greu...

Am o vorba cu tine, Silviule, vis-a-vis de fotografie!

Hai norock, pe miercurea viitoare, tot acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...