Sari la conținut

Iesiri cu chopper-ul/cruiser-ul...


stcimponeriu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 995
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vino sa ne cunoastem, nu baga in seama toate comentariile, unele sunt deplasate. Chiar daca nu permite vremea, ne deplasam cu alte mijloace de transport.

Ne vedem miercuri, hai norock!

Editat de stcimponeriu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind nou pe aici si fiindca nu stiu mersul relatiilor dintre voi nu inteleg foarte bine ce ai vrut sa spui si unde bati. Probabil ca nu toate lumea este in relatii de prietenie in grupul aceasta. Eu in primul rand caut compania unor persoane care imi impartasesc pasiunea pentru motoare si alaturi de care sa impart asfaltul, dupa care vom vedea ce si cum.

Nu vreau sa deranjez pe nimeni, daca este loc bine daca nu... nu.

Toti santem prietenosi cu ori cine cine e nou,il mai initiem ii mai dam sfaturi ce stim si noi si ceeace am invatat si noi. Nimeni nu deranjeaza pe nimeni. Ne intalnim in fiecare miercuri de la 6 in sus la Restaurant casa Vikingilor in griogorescu Str Vlahuta 35-37. O sa vei motoare in fata daca buletinul meteo permite.

 

Insa e omica problema cu iesirile. sa ma exprim amabil. Oamenii mai au probleme familiale si de servici. chear si daca e sambata si duminica, Asa ca iti sugere suptil daca vrei sa te si dai cu motorul sa ginesti vreo 1-2-3 care vor sa se dea co mobra lor nu numai sa o tina in garaj, si asa motociclismul e FUN, in rest poate sa te dezamageasca.

 

Ah si inca ceva. Deobicei ala e deplasat care numeste lucrurile pe fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vremea este ok ma prezint.

Lasa vremea si comentariile,du-te sa vezi adevarul!

 

 

Editat de Cristian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna! Fii binevenit! Vino miercurea sa ne cunoastem.

Hai norock!

 

 

Hai linistit...de fapt du-te ca eu momentan nu pot veni.

 

 

Vino sa ne cunoastem, nu baga in seama toate comentariile, unele sunt deplasate. Chiar daca nu permite vremea, ne deplasam cu alte mijloace de transport.

Ne vedem miercuri, hai norock!

 

Vremea a fost buna, nu am bagat in seama nici un comentariu, m-am prezentat si.... pustiu...

Noroc ca Zoran a fost in zona cu alta treaba si am schimbat 2 vorbe cu el.

Hai Norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mdaaa, imi cer scuze in numele grupului ca te-ai dus degeaba pana acolo...

Adevarul este ca intrunirile de miercurea sunt benevole, se intampla ca lumea sa mai aiba treaba

si sa nu poata ajunge. De obicei (rar) cand e liniste totala pe topic cu o zi inainte sau in ziua respectiva,

este evident ca nu se merge.

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu fie deceptia maxima a noului posibil membru si sa nu plece cu un PRIM GUST AMAR ca nu il asteapta nimeni cu bratele deschise, cum se laudau unii care spun numai lucruri axate, drepte,eu deplasatul m-am dus in deplasare pana acolo si cu niste teme deplasate (care nu l-au plictisit DELOC) i-am tinut de urat domnului cu POTENTIAL in MOTOCICLISM un discurs deplasat cum stau treburile in axa dreapta. A inteles repede insemnand ca e pe o axa nu mine si ne-am hotarat ca daca dorim sa si folosim motocicletele ne sunam sa ne deplasam impreuna.

 

Avand in vedere ca am folosit de nenumarate ori cuvantul deplasat in contextul de mai sus demonstrez faptul ca am inteles exact varietatea de posibila interpretare a cuvantului deplasat, Deasemenea ramane sa o intelegeti si insemnarea cuvantului axat sau Drept.

 

Asa am inteles ca RADU e la DREPT asa ca intelege intru cu tocmai insemnatatea cuvantului DREPT.....



Lasa vremea si comentariile,du-te sa vezi adevarul!


Mai bine nu scriai aceasta propozitie. Ca omul a venit si a vazut adevarul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Mai bine nu scriai aceasta propozitie. Ca omul a venit si a vazut adevarul!

Tocmai asta era si ideea!

Oricum e cam gresit sa iei de buna prima impresie,forever!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Fratilor! Astazi ne vedem la 18 la Vikingi in Grigo.

Hai norock!

 

Astazi ca de obicei, la 18 la Vikingi in Grigo.

Hai norock!

Venim..., caci azi e sarbatoare in grupul nostru... :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer iertare pt lunga absenta, vreau sa i irezolv problema (postata pe threadul dragstar) ca sa ii pot prinde bine numarul si o sa mai trag niste ture de incheiere de sezon cand am timp, tot vreau sa fac cumva sa vin si miercurea, trag sa ajung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! Cand ne prezinti jucaria in mod oficial? Ca tot limbez de cand am auzit ce ti-ai luat.

Hai norock!

La cum evolueaza lucrurile, azi-maine se va numi Drag-Star Grup , cei ce se aduna miercuri la Vikingi...=))), glumeam..., eu voi fi exceptia......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eheeii, Tudore, ti-am vazut mesajul tocmai cand ma pregateam sa anunt ca astazi prezenta va fi scazuta spre nula.

Din nefericire @Alin3400 lucreaza saptamana asta de dupa-masa, @Abru lucreaza in timpul saptamanii la Arad,

mie mi s-a schimbat orarul antrenamentelor si de la 19,45 trebuie sa fiu la dojo... de altii nu pot sa spun nimic,

s-ar putea sa vina cativa, @Judas, @Jawra, samd.

Daca doresti, pot sa ajung la un suc pe la 19, dar te rog anunta-ma.

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Foarte tare !

Candva, imi trecuse prin capatzana sa deschid o rubrica in care sa-i atentionez pe cei pe care ii cam doare la basca de reguli. Sunt destui, probabil multi chiar dintre competentii care-si dau cu parerea la rubrica accidente. :)

Am renuntat, desi cred ca ar fi o idee buna, poate li s-ar deschide ochii sau i-ar prinde rusinea... :)

Editat de pit bull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...