Sari la conținut

"vanator" De Motociclisti?


green ice
 Share

Postări Recomandate

Fratilor: JIHAD

 

nu spun mai mult. Ala trebuia scos din masina inainte sa vina politia: batut si incendiata masina.

 

TREBUIE DAT UN EXEMPLU!!!!

 

La scorpio-az sunt niste manusi cu placi de titanium...cre ca o sa trag o tura pe acolo sa iau o pereche si in caz de ii dau conservarului de gustat un pic de metal :lol:.

 

:cheers: :D :burnout: :burnout: :crack: :crack: :crack: :blbl: conservarului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pentru o chestie din asta vin pana la Bucuresti, sa mor io :cheers:

 

Dat foc la masina, si el lasat fara o mana sau un picior, ca sa nu mai conduca niciodata!

 

Nu se poate fratilor asa ceva, a fost tentativa de omor, daca legea nu-l pedepseste, cineva trebuie sa-l pedepseasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu citesc si nu imi vine sa cred. Daca cineva atenta la viata mea CU INTENTIE ii dadeam noapte buna chiar daca faceam puscarie pentru omor calificat dup-aia, legea junglei frate: ai vrut sa ma omori si nu ai reusit? Ghinion! Eu poate reusesc sa te omor pe tine: dinte pentru dinte!

Ry.

 

mai bine de atat nu se putea scrie" parerea mea" muream cu el de gat frate, acum dupa ce faptul e consumat nu o sa mai faca nimeni nimic va spun io . :D

:burnout: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun ca pentru inceput sa se afle adresa!

 

si gasita o alta metoda de a pune tara la cale! pt ca acest topic va sta marturie si cel mai probabil ne va baga in rahat la un moment dat! deci...idei? aici sunt! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din nou,iarasi, cum vreti sa-i spuneti, incingere pe forum.Cum trebuia procedat, cand esti in fata monitorului,mangaiat de aerul conditionat,cu cafeaua,sucul, berea langa tine e simplu sa spui.Cred ca solutia ideala era cea expusa de Hellrider@ dar....din foarte multe motive nu e aplicabila in orice situatie.Mai exact nu toti au gabaritul lui Hellrider, nu toti au curaj, nu toti sunt facuti pt bataie,fiecare reactioneaza diferit,poate pur si simplu dupa ce ai fost intins pe asfalt nu mai poti sa treci la represalii,poate ti-e frica de consecintele legale etc.Despre razbunare?Proverbul o defineste clar ca fiind arma prostului.Asa ca...Ideea e ce se poate face de acum inainte,ca de ce trebuia facut, nu mai intereseaza si nu mai ajuta pe nimeni.Eu merg pe principiul primei impresii, adica daca acolo, la fata locului la momentul respectiv n-ai fost bazat nu ai sa pici acum de smardoi.Bazat cu intarziere nu exista.Asa ca mai bine cine poate sa-l ajute si vrea ar face bine sa-l ajute pe cale legala.Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se discuta mult si aiurea. Avem nevoie de nr inmatriculare si adresa. Ii facem o vizita la domiciliu si gata

 

 

Pai asta e ideea! :cheers: dar organizarea? sau mergem pe rand? fiecare cum il taie capu'?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un desen pe capota ceva? Mai am vopsea in spray de cand am vopsit mopedul. Intrebatzi-l ce culoare prefera...

'tui mama masii.

 

Pe mine m-a sicanat intentionat un opel Kadett mai vechi. Cand ma apropii sa bag si sa scot, constat ca la volan era o doamna. Mi-a zis ca de ce ii fac cu faru' ce n-am loc ( ii facusem cu faru' pt ca taiase trei benzi fara sa puna semnal, in fata mea) . Am intrebat-o daca se mai f**e si am plecat mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se discuta mult si aiurea. Avem nevoie de nr inmatriculare si adresa. Ii facem o vizita la domiciliu si gata

...exact....doar de asta e nevoie...de fapt doar de numar...si de tipul masinii...sa nu te razbuni aiurea pe unul cu nr la fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o idee!!!!

Ati spus ca are pile,deci e cunoscut in politie

Faceti-i ceva de care sa-i fie prea rusine sa mearga la politie

Ex:inscenare ca e homo,niste poze compromitatoare

dupa chestia asta puteti sa-i rupeti si-un picior sunt sigura ca nu o sa merga la politie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asta e ideea! :cheers: dar organizarea? sau mergem pe rand? fiecare cum il taie capu'?

..cite 2 ca la gradinitza...cite unul pe o parte...si cu repetare in fiecare zi daca se poate...repetitia e mama invataturii...asa zicea profa mea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor eu voi proceda in felul urmator!

Disponibilitate 100% ! o_r_t_i_c_a2000 sunt pe yahoo mess.

Daca va hotarati sa abordati serios problema va stau la dispozitie!

Si la cat de nervoasa sunt acum....l-as improsca nitel cu cisterna aia de scrie pe ea "toillet service"....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...exact....doar de asta e nevoie...de fapt doar de numar...si de tipul masinii...sa nu te razbuni aiurea pe unul cu nr la fel

nr e in primul post

 

 

: CLIO SYMBOL beige metalizat, cu nr. de inmatriculare B-30-NOU.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah voi sunteti saraci?

cum pielea mea pe unul CU NUMAR LA FEL???

frate cat de tare e asta!

geeeeeee hot news...numarul de inmatriculare E UNIC!!!!!!!

mama doamne...asta e bun de bagat in fatza ca e numai muschi!

 

catallin...respect...bun post!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

: CLIO SYMBOL beige metalizat, cu nr. de inmatriculare B-30-NOU.

 

 

nu o sa mai para nou dupa... :D :burnout: :burnout: :crack:

 

 

mah voi sunteti saraci?

cum pielea mea pe unul CU NUMAR LA FEL???

frate cat de tare e asta!

geeeeeee hot news...numarul de inmatriculare E UNIC!!!!!!!

mama doamne...asta e bun de bagat in fatza ca e numai muschi!

 

catallin...respect...bun post!

taticu...sunt nr la fel...dar difera masina pe care e pus....eu stiu 5 masini care au nr ca al meu...da difera masinile :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice am face nu e destul in cazurile astea. Jigodiile de genul asta trebuie exterminati, dar eu sunt convins ca ceva-ceva se poate face. Prin ce zona salasuieste primitivul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate, sunt unice numerele. Or fi la fel DOAR dupa grupul de litere, dar grupa aia de cifre il face unic. Nu o sa gasesti nciodata 2 masini cu B-01-ABC, decat daca una are numere false. Sau o sa gasesti la fel, dar din judete diferite (B-01-ABC si HD-01-ABC)

 

PS: NU SE JOACA CU FRANELE SI DIRECTIA! Spunea cineva de taiat conducta de frana: no way! E crima. Doar estetic e mai de efect. Razboi psihologic. Dupa nume si adresa se poate afla nr de tel si cine are chef, cate un telefon la cateva zile, noaptea pe la 3-4, iar cand raspunde, sa inchida. De preferat sa se faca de pe un telefon public...

 

Orice s-ar face, e bine sa se faca incepand de peste o luna (uita pana atunci de incident) si apoi repetat la diverse intervale: o luna, cateva saptamani, altfel se poate termina totul f urat si f repede. Strategie, ce mai :cheers:

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate, sunt unice numerele. Or fi la fel DOAR dupa grupul de litere, dar grupa aia de cifre il face unic. Nu o sa gasesti nciodata 2 masini cu B-01-ABC, decat daca una are numere false. Sau o sa gasesti la fel, dar din judete diferite (B-01-ABC si HD-01-ABC)

si daca eu iti aduc 2 numere PH O4 MGC...la fel de adevarate dar unul de pe o dacie alb 13 si unul de pe bmw 325 albastru ce faci?

...o sa iti pun poze ca sa te convingi...

 

dar nu mai conteaza asta...o dam iar in off topic..si scapa ala :cheers:

Editat de emanueln79
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun sa il facem sas se sperie si el de noi cum afacut saracu motociclist de s-ar fi lovit singur: Inchiriez BASCULANTA WOLLA TIR ,CEVA MARE SI IL FACEM Sandwich .

Cand vine Politia spunem ca s-a speriat si avrut sa treaca printre roti. :cheers: :D :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Hellryder! Plin de idei (bune)

Eu zic sa facem o lista/topic cu idei de-astea sa fie la indemana, sa stie fiecare cam ce si cum se poate face.

Daca o foloseste sau nu cineva ramane la latitudinea fiecaruia. Poate fi utila.

Ai o problema, cauti in meniu.. Alegi ce-ti place. Daca nu te poti hotara, apelezi la variantele 2 in 1 ca la sampoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...