Sari la conținut

Poze De La Liniutzele Din Saturn...


Postări Recomandate

N-a dat cu gazu'

Crezi ca strica el Nos-ul ala care costa de te rupe pt. o cursa ca aia?

 

 

...nu m-ai convins! :crack:

 

..cat pote sa coste niste nos? ...nu cred ca se pun banii in discutie....eu dadeam cu nosu!

 

Scria pe undeva ca la 300 dai nos si ajungi la 320 instant ...si-ti rupe cauciucu'!!!!!!!!!!!!!!!!!!

miroase a pute!??!?!?!!!!.........da daca-l dai la 100?;ramai fara janta?

:crack:

Prea multe intrebari.Da si tu un search pe google,ca eu m-am saturat sa-ti tot raspund. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opaaa! Ce de raspunsuri, eu abia acum le vad pe toate. Mai am cateva poze, facute cu un aparat mai profi, dar s-au descarcat bateriile si am ramas cu buza umflata dupa foarte putine poze.

 

Va multumesc pentru aprecieri, si pentru ca s-au mai cerut poze, iata mai pun cateva.

 

Fata cu R6 e Andreea. Si nu are R6, ci doar l-a scos de pe pista pt ca proprietarul cazuse si probabil se lovise. Ea are un CBR 600 RR si merge pe el mai bine ca multi barbati, si fara sa faca nazuri sau sa isi dea talente false. E talentata natural.

 

@Bebelusa_20: sunt deschis pentru propuneri pt colaborare, intentionez in iarna sa imi achizitionez un aparat profesional. Pana atunci ma mai antrenez cu ce am.

 

@Bea2000: Thank you! Dar cred ca si tu te-ai simtit bine unde ai fost. Poze ai? :crack:

 

@Allias: cunosti aparatul? Ricoh Caplio R2? Eu sunt fan Ricoh, am avut 4 modele diferite pana acum, si inca ma mai surprinde uneori. Mai am un GX, dar aici am luat R2-ul ca aveam nevoie mai multa de zoom decat de functii manuale.

 

Ry.

post-877-1155158195_thumb.jpg

post-877-1155158211_thumb.jpg

post-877-1155158226_thumb.jpg

post-877-1155158243_thumb.jpg

post-877-1155158261_thumb.jpg

post-877-1155158416_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo de papuc....

 

eu am vazut startul la finala de 1000, si a plecat prost sau lejer, nu stiu exact.......

 

parerea mea il ajuta scula rau de tot .....cred ca mai are si altele in afara de nos...

 

intrebare de tampit :- o fi folosit nosu ?

 

Daca folosea NOS-ul ajungea in Mangalia pe franare .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca folosea NOS-ul ajungea in Mangalia pe franare .....

 

 

si cu parasuta deschisa...

termina ma cu prostiile ca nos-ul asta nu e chiar asa cum crede lumea

zi-i lui papuc sa te dea o tura cu nos-ul si o sa vezi ce si cum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cu parasuta deschisa...

termina ma cu prostiile ca nos-ul asta nu e chiar asa cum crede lumea

zi-i lui papuc sa te dea o tura cu nos-ul si o sa vezi ce si cum

O sa vada cum e in timp ce cade de pe shaua din spate sau cand e deja jos? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Opaaa! Ce de raspunsuri, eu abia acum le vad pe toate. Mai am cateva poze, facute cu un aparat mai profi, dar s-au descarcat bateriile si am ramas cu buza umflata dupa foarte putine poze.

 

Va multumesc pentru aprecieri, si pentru ca s-au mai cerut poze, iata mai pun cateva.

 

Fata cu R6 e Andreea. Si nu are R6, ci doar l-a scos de pe pista pt ca proprietarul cazuse si probabil se lovise. Ea are un CBR 600 RR si merge pe el mai bine ca multi barbati, si fara sa faca nazuri sau sa isi dea talente false. E talentata natural.

 

@Bebelusa_20: sunt deschis pentru propuneri pt colaborare, intentionez in iarna sa imi achizitionez un aparat profesional. Pana atunci ma mai antrenez cu ce am.

 

@Bea2000: Thank you! Dar cred ca si tu te-ai simtit bine unde ai fost. Poze ai? :lol:

 

@Allias: cunosti aparatul? Ricoh Caplio R2? Eu sunt fan Ricoh, am avut 4 modele diferite pana acum, si inca ma mai surprinde uneori. Mai am un GX, dar aici am luat R2-ul ca aveam nevoie mai multa de zoom decat de functii manuale.

 

Ry.

 

 

 

he,he,he!!!! am facut si eu ceva poze. vreo 500 si ceva.dar nu isi gasesc locul pe acest forum.

salutari :crack:

 

he,he,he!!!! am facut si eu ceva poze. vreo 500 si ceva.dar nu isi gasesc locul pe acest forum.

salutari :D

 

 

revin asupra deciziei si atasasez, totusi, o poza.Ar fi pacat sa n-o vezi!!! pe mine m-a impresionat mult, de-aia am si facut-o. seamana a poveste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

he,he,he!!!! am facut si eu ceva poze. vreo 500 si ceva.dar nu isi gasesc locul pe acest forum.

salutari :lol:

revin asupra deciziei si atasasez, totusi, o poza.Ar fi pacat sa n-o vezi!!! pe mine m-a impresionat mult, de-aia am si facut-o. seamana a poveste.

 

Exista un topic dedicat pasionatilor de fotografie.....AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin asupra deciziei si atasasez, totusi, o poza.Ar fi pacat sa n-o vezi!!! pe mine m-a impresionat mult, de-aia am si facut-o. seamana a poveste.

 

ce, ma, poza cu caprioara e pe bune? unde e facuta? e superba!

 

cine-i nenea cu casca 46?

 

frumoase poze, multumim!

 

(cate repsol honda sunt in tara?)

 

sper ca nu-s prea multe intrebari. multumesc cui mi-o raspunde. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spunea cineva pe aici ca R1 cu NOS este al lui BOTA, eu nu vad nici o asemanare intre R1 lui Bota si R1 din pozele astea, nici macar modelul nu este acelasi.

Deci sunt 2 R1 (sau mai multe) cu NOS pe ele, al lui Bota si se pare al lui Papuc.

 

P.S. Frumoase poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spunea cineva pe aici ca R1 cu NOS este al lui BOTA, eu nu vad nici o asemanare intre R1 lui Bota si R1 din pozele astea, nici macar modelul nu este acelasi.

Deci sunt 2 R1 (sau mai multe) cu NOS pe ele, al lui Bota si se pare al lui Papuc.

 

P.S. Frumoase poze

motorul ala e a lui papuc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce, ma, poza cu caprioara e pe bune? unde e facuta? e superba!

 

cine-i nenea cu casca 46?

 

frumoase poze, multumim!

 

(cate repsol honda sunt in tara?)

 

sper ca nu-s prea multe intrebari. multumesc cui mi-o raspunde. :lol:

 

poza cu caprioara e pe bune, da! Este facuta in rezervatia de zimbri din Neamt. Acolo, animalele am amenajate tarcuri f mari, in padure, pt a se simti aproape de mediul lor natural.Si sunt ingrijite, dupa cum vezi.Nu sunt multe animale, dar alea care sunt, ti-e drag sa le vezi.

 

bea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poza cu caprioara e pe bune, da! Este facuta in rezervatia de zimbri din Neamt. Acolo, animalele am amenajate tarcuri f mari, in padure, pt a se simti aproape de mediul lor natural.Si sunt ingrijite, dupa cum vezi.Nu sunt multe animale, dar alea care sunt, ti-e drag sa le vezi.

 

bea

 

multumesc de raspuns.

superb, sper ca intr-o zi sa le vad si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Fata cu R6 e Andreea. Si nu are R6, ci doar l-a scos de pe pista pt ca proprietarul cazuse si probabil se lovise. Ea are un CBR 600 RR si merge pe el mai bine ca multi barbati, si fara sa faca nazuri sau sa isi dea talente false. E talentata natural.

 

 

 

Ry.

Agree, merge bine pe motor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...